Şimdi Ara

Transformers: War for Cybertron™(ÇIKTI) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
0
Favori
11.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mehriyet

quote:

Orijinalden alıntı: AlpTraum

quote:

Orijinalden alıntı: Dante

SS'ler hepsi oyun içi (+ ENBSeries grafik modu uyguladım):

bişi sorucam bende full oynuyom ama böle grafik yok:D o enbseriers grafik modunu nerden yapıyorsun ? ve nasıl bişi acaba

Evet bende merak ettim nasil yaptiğini sölersen çok sevinirim dante kardeş. Sanirim her oyuna uygulanabiliyor bir kaç oyunada bu modu uygulamiştin.

internettede baktımda bulamadım genelde hep gtanın enbseries modu var motion blur effecti fln oluyor ztn sslerdede belli oluyor bulanıklık dante den cvp bekliyom :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlpTraum -- 26 Haziran 2010; 13:58:05 >

• Rarın içindekileri oyunun .exe sinin yanına atıp oyuna girin. shift + f12 ile açıp kapayabilirsiniz.

http://hotfile.com/dl/50691279/e63e311/ENBSeries.rar.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Rarın içindekileri oyunun .exe sinin yanına atıp oyuna girin. shift + f12 ile açıp kapayabilirsiniz.

http://hotfile.com/dl/50691279/e63e311/ENBSeries.rar.html

saolasın peki bu sadece bu oyun içinmi ?
  • enbseries kişisel dosyalardır kendin ayarlarsın ayarlarını. enbseries.ini dosyasını açıp değerlerle oynayarak her oyuna uygularsın ama hangi ayar ne işe yarar bilmiyorsan zor olur, bir çok ayar var.
  • Oyunun Steam Fiyatı: 39.99$
    Oyunun Aral Fiyatı: 159,98TL

Bravo Aral
  • Arala bak utanmasa 1000tl fiyat çekicek.Daha çok orjinal beklersiniz.

Hemen bir bakıyorum oyuna epeydir zaten oyun yok sağlam oyuna benziyor.Optimizasyon iyidir umarım 1920*1080 çözünürlükte.GTX260 var ekran kartı.

edit: 5mbit internet var 45kb ile indiriyor millet seed etmiyor uyuz oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Formel -- 26 Haziran 2010; 21:36:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BelieveMe

Oyunun Steam Fiyatı: 39.99$

Bravo Aral

• oyun un 30 fps kilidini açmanın bir yolu yokmu yahu , ne alak bu 30 fps kilidi
  • quote:

Bravo Aral

O kadar değil canım. 139.99'cuk
    140 Liraya adam gibi 4 tane oyun alınır
  • fena bi oyun olmamış öyle 5-6 saat eğlenmek için iyi bi oyun. uçak olan transformerlarla uçmak eğlenceli olmuş ya gerçi nitroya basınca mousela uçuyoruz o zaman kontrolü iyi tutmak lazım yoksa 500 promil alkollü transformer uçuşu oluyor
  • Benim çok hoşuma gitti,herkes denemeli bence.Decepticon chapter 4'te bıraktım tadı çıksın sindire sindire.
  • Bende deneyeceğim bir kaç güne.. trailerlerini çok beğenmiştim.
  • arkadaşlar ben oyunu kuramıyorum 1628 failed veriyor çözümü bilen varmı? nette bakındım biraz çözülmedi.
  • Oyun fena değil heleki eski transformers oyunlarıyla karşılaştırınca
  • çok güzel bi oyun neden bu kadar az ilgi geldi anlamadım özellikle lord megatronla oynamak çok zevkli 2-2.5 saat oynadım. 3 bölümdeyim, herkese tavsiye ederim
  • arkadaslar oyunun exe sine tıklıorum loading ekranı geliyor sonra birkac saniye sonra loadin ekranı kapanıyor ve oyun acılmıyor varmı bunu çözümünü bilenn:(
  • bu oyun 30 fps sabit güya ama bana sanki 15 fps ile çalışıyor gibi geliyor konsolda durum nasıl acaba karşılaştırma yapabilien varmı ?
  • etraf o kadar karısıkkı bazen gelisiguzel ates ediyorsunuz dusmanları vurmak icin ayrıca decepticon ve autobot larla oynarken ikiside aynı zevki veriyor yani senaryoları guzel yapmıslar
  • quote:

Bravo Aral

sen ne bekliyordun ki koskoca transformers oyununu 80 tl ye satıcak deyil ya koskoca aral
  • oyundaki atmosfer gerçekten mükemmel savaş sahneleri başarıyla yapılmış bu oyun 2-3 devam eder mutlaka

oyun konuşmaları evet bende şimdi decepticonları bitirdim ve bazı sahnelerde gerçekten çok güldüm :)

mutlaka oynayın başarılı bir oyun olmuş gerçekten.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.