Şimdi Ara

Transformers: War for Cybertron™(ÇIKTI)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
0
Favori
11.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Transformers: War for Cybertron™(ÇIKTI)

Kendi Sitesi: Transformers Game

Platforms: Pc Ps3 Xbox360

Dağıtımcı: Activision

Yapımcı: High Moon Studios

Tür: Action, Shooter

ESRB: NA

Hakkında: 2007 ve 2009'da vizyona giren iki Transformers filmi için ortalamanın altında oyunlara imza atan Activision, yeni bir yapım için kolları sıvadı. Transformers'ın Animated Series'inden yola çıkarak tasarlanan yeni oyunun adı Transformers: The War for Cybertron. Robert Ludlum's The Bourne Conspiracy ve Darkwatch oyunlarının yapımcısı olan High Moon stüdyosu tarafından geliştirilen, Activision tarafından dağıtımı üstlenilen yeni Transformers oyunu War for Cybertron TPS (Third-Person Shooter) türünde olacak ve Transformers filmleri veya çizgi filmeri ile bağlantılı olmayacak oyun tamamen orijinal olarak tasarlanıyor. Transformerlar dünyaya gelmeden önce Cybertron gezegeni için Autobotlar ve Decepticonlar arasındaki savaşı konu alacak. Çizgi filmden bağımsız orjinal bir konusu olacak oyun oyuncularla 2010 yılında buluşacak. Unreal Engine kullanılarak yapılacak oyunun yapımcıları Gears Of War serisinin kendilerine örnek alacaklarını söyledi.

AUTOBOTS

1. Arcee
    2. Blurr
    3. Brawn
    4. Bumblebee
    5. Hot Shot
    6. Ironhide
    7. Jazz
    8. Omega Supreme
    9. Optimus Prime
    10. Ratchet
    11. Sentinel Prime
    12. Sideswipe
    13. Trailbreaker
    14. Warpath

DECEPTICONS

15. Blackout
    16. Blitzwing
    17. Brawl
    18. Cyclonus
    19. Megatron
    20. Soundwave
    21. Spittor
    22. Starscream
    23. Sunstorm
    24. Thundercracker
    25. Trypticon

VGA'09 Exclusive Debut Trailer
    You.Tube / Game Trailers / VGA'09 - Spike

One Shall Stand Trailer
    You.Tube 1 / You.Tube 2 / Game Trailers / Spike

Exclusive Gameplay Reveal Trailer
    You.Tube 1 / Game Trailers

Game Director Interview

You.Tube 1 / Game Trailers

Multiplayer Overview Trailer
    Game Trailers/ Video Gamer

Exclusive Behind-the-Scenes: Storyline
    Game Trailers/ Spike TV

[Kunye=666-4]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6F17B5B5B -- 30 Haziran 2010; 6:28:22 >

• Asıl yapılması gereken buydu zaten animesi en güzeli :)
  • Animesi değil G1 en güzeli geçiniz buda diğerleri gibi vasat olur...
  • Bu yeni oyunu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pir
    Bu yeni oyunu mu?

değilmi yeni oyun diye ekledim yoksa çıktımı bile eğer çıktı ise kendime
  • İlk defa duydum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pir
    İlk defa duydum...

Youtube'daki videoda Video Game Awards 2009 yazıyor sanırım VGA09 yarışmasında ilk olarak tanıtıldı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6F17B5B5B -- 11 Aralık 2009; 20:35:57 >
  • bende yeni duyuyorum..

ilk oyunu çok vasattı..
  • ilk oyun vasat degildi arkadaslar tamam çokta güzel degildi ama yinede eglenceliydi bana göre.
    oyundaki kulladnıgımız silahlar ve yapılan combolar da çeşitlik olursa güzel bir oyun olur
    birde şu araç formuna girince devamlı gitme olayını kaldırsalar dahada iyi olur araç formuna geçince bizim araba hiç durmuyor
    sonuç itibari ile çocuklgumuzun vazgeçilmez cizgi filmi olan transformers'un oyunu ben oynarım arkadaş
  • şükür sonunda yapılması gerekeni yapıyorlar. filmin dışına çıkmamaları başta yanlıştı zaten. çok kötü oyunlardı ikiside . cybertron olmadan ve uzun soluklu sürekli yeni şeyler gördüğümüz bir oyun olmadan tutunamaz şu an ki piyasada. ki gördük yani tutunamadı.

bu arada umarım gezegen transformers unicronu artık görebiliriz.
  • video cokmus
  • İlkini oynamıştım idare eder bir oyundu
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T
    video cokmus

burda you tubeninki çalışıyor bende farklı farklı yerlerden link vereyim dedim

One Shall Stand Trailer Eklenmiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6F17B5B5B -- 14 Ocak 2010; 13:07:37 >
  • Exclusive Gameplay Reveal Trailer
    henüz sadece gametrailers sitesinde var
    Game Trailers
  • Oyunun çıkış tarihi 22 Haziran gözüküyor

Transformers'ın hakkını verecek bir oyun gibi gözüküyor ilk iki oyun gibi 0-3 yaş kitlesine uygun dandik PS2 portu gibi bir oyun olmayacak sanırsam bosslar filan hoş olmuş sanki...

• sitesini gezmenizi tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6F17B5B5B -- 26 Şubat 2010; 12:53:27 >

• Ellerinize Sağlık Hocam
  • High Moon tarafından geliştirilen, Activision tarafından dağıtımı üstlenilen yeni Transformers oyunu The War for Cybertron için bazı bilgiler açıklandı. Üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanacak olan yapım, iyi ve kötü robotlar arasında Cybertron gezegeni için verilen büyük mücadeleyi ekranlarımıza taşıyacak. Önceki oyunlarda olduğu gibi her robot, seri bir şekilde araç halini alabilecek ve bu esnada oyuncuya zorluk çıkarmayacak.

Boss savaşlarının çok şiddetli olacağını ve oyunun online olarak 3 kişiye kadar co-op desteği sunacağını da belirtelim. Herhalde en heyecanlı özellik bu olsa gerek.The War for Cybertron, PC, PS3 ve X360 platformları için Unreal 3 motoruyla geliştiriliyor ve yılsonuna doğru raflarda olması bekleniyor. MERLİNİN KAZANI HABER LİNKİ

• İlk oyun gerçekten berbattı.. Çok basit ve aceleyle yapılmış bir oyun gibiydi bana göre... 1 saat gibi bir süre oynayıp kaldırmıştım bilgisayarımdan.. Umarım bu seferki güzel olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiLo! -- 11 Mart 2010; 6:40:11 >
  • Karakter ve Mekan Tasarımları

Transformers: War for Cybertron™(ÇIKTI)  Transformers: War for Cybertron™(ÇIKTI)  Transformers: War for Cybertron™(ÇIKTI)

Transformers: War for Cybertron™(ÇIKTI)  Transformers: War for Cybertron™(ÇIKTI)  Transformers: War for Cybertron™(ÇIKTI)

Transformers: War for Cybertron™(ÇIKTI)  Transformers: War for Cybertron™(ÇIKTI)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6F17B5B5B -- 4 Haziran 2010; 20:27:10 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.