Şimdi Ara

Transformers: War for Cybertron™(ÇIKTI) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
0
Favori
11.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bu ENBseries modu Anti Aliasing için işe yarar mı ? Oyunda ATI'nin CCC'den AA uygulamaya kalktım görüntüde bir farklılık oluşmadı bu mod AA'ya etki eder mi ?

Edit: Beyler dediğiniz gibi uyguladım modu sadece görüntü biraz daha karanlık oldu ki AA olmadan çok daha çirkin bir görüntü ortaya çıktı... Detay ve ayrıntı seçemez oldum..

Bu arada şu SS'lere baktımda, bendeki oyunun alakası yok bu görüntüler ile... Bir yardımcı olunda oyun birşeye benzesin :S

quote:

Orijinalden alıntı: Dante

SS'ler hepsi oyun içi (+ ENBSeries grafik modu uyguladım):

Transformers: War for Cybertron™(ÇIKTI)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freshmind -- 7 Temmuz 2010; 1:41:23 >

• Oyunu Bitirdim.. Araba kontrolü berbat olsa da. Aksiyon tarzında büyük bi keyif aldım. Mukemmel oyun.
  • Silahı nasıl değiştiriyoruz bunda yahu :) Daha doğrusu kontrollerin türkçesini nerden bulabilriz?
  • Mouse'un topu ile değiştirebilirsin..
  • SİLAH ÇEŞİDİNİ diyorum yani bunda mermi bitti diğer silaha nasıl geçeceğim...Neyse mause ile deneyeyim yarına...
  • ya beyler bi bolumde takıldım. neresi oldugunu çözemedim ama yerden ateş püskürüyor böyle yuvaklak delikler içinden sonra karşımıza dev bir pervane cikiyor geçemiyorum burdan karşıya ? nasıl gecicez?
  • Grafikleri süpermiş.Teşekkürler.
  • bu arada ben geçtim orayi pervaneye ateş ediyormusuz yanlız oyunda ciddi bir mermi sıkıntısı var.
  • O kadar yok sıkıntı ...kutuları patlat herzaman arada silah değiştir...Ama sürekli aksiyondan etrafa bakamıyoruz yahu :)
    bu arada teşekkürler blade burak....
  • kutuda bulunmuyo herzaman bide her yer siyah bide keske bu oyun dünyada olsaydi daha güzel olurdu. mekanıkler dünyasında savaşiyoruz ama eglenceli yanı begendim ben
  • i5 İŞLEMCİLİ laptopta oynuyorum yarım satte ısı 55-60lara ulaşıyor normalmidir bu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilonsahiden

SİLAH ÇEŞİDİNİ diyorum yani bunda mermi bitti diğer silaha nasıl geçeceğim...Neyse mause ile deneyeyim yarına...

E ye basıp gec ya da zaten yerde silahlar var. Onları da alabilirsin E ye basıp
  • bende mouse topu ile ileri geri yaparak degiştiriyorum ama silahlar çok traş mermiler öyle dayanmıyor şuanda elime bitane silah geçti en iyisi o ama toplam mermisi 12 tane. tek atışta robotu indiriyor yere
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

bende mouse topu ile ileri geri yaparak degiştiriyorum ama silahlar çok traş mermiler öyle dayanmıyor şuanda elime bitane silah geçti en iyisi o ama toplam mermisi 12 tane. tek atışta robotu indiriyor yere

Her robot aynı değil :) hangi chapterdasın?
    E ye basınca bazen yerdeki silahı almıyor ... silahı alayım derken öldüm bi keresinde

• walla nerde oldugumu bilmiyorum kayboldum ama şuanda uçuyorum ve baya ilerledim. acaba oyun nekadar sürüyor kısa mı ? mesela cod 5 oynarken çok cabuk bitmişti oyun sonra şaşirdim bukadarcık mı yani
  • Uçtuğuna göre sen deceptionları seçmişsin...O bölümü oynamıştım sanırım.....karışık bi yerlerde epeyce uçuluyor....autobotlar uçamıyor onlarda görevler daha zor gibi geldi...
  • evet biraz karışık bazen yönümü bulmakta bile zorlanıyorum. böyle oyunlarda yönünü gösteren bi işaret olmamasi kötü oluyor. Transformers'da sadece belli noktalarda işaretler cikiyor.
  • Bazen kayboluyor insan evet :)...Hapishane bölümündeki kalkanlı gardiyanlar epey uğraştırıyor fare gibi kaçmak zorunda kalıyor insan bazen :) Autobotlarda tabi bunlar:)
  • S.A
    arkadaslar oyunu suan ihtibari ile oyunu bitirmiş bulunuyorum gercekten keyıfle oynayıp sonunu getirdıgım ender oyunlardan bırı.
    oncelıkşe seslendırmeler benım cok hosuma gıttı sılah seslerı ve omega suprumenın sesıne bayılıyorum
    100%90 puanı hakedıyor bence
    tavsıyem
    bıseferlıgıne kurup denemenız bende eskı oyunlar yuzunden cok cekınerek aldım ama saglam oyun hele bıde multi yaptımmı tadından yenmez
  • Evet yahu nasıl mülti oynayacağız bunda ...profil oluşturamadım mültiplayer da oynayamadım.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.