Binbaşı
12 Haziran 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaşlar bir şey soracağım da Sanalsaray keyleri dağıtmaya başladı mı acaba?

Bigilendirirseniz sevinirim
Merhaba arkadaşlar bagzı donanımsal sorunlardan dolayı Diablo 3 ü full performans bilgisayarımda oynayamıyorum ve buda canımı sıktı.Bunu bahane ederek Diablo evreninden 1 hafta falan uzaklaşıp 1 haftalığına formdan bir arkadaşa hesabımı devredicem.Aynı hesap içerisinde Wow ve Sc 2 oldugundan o Diablo oynarken bende diğer ki oyunları oynamaya devam edicem. Pm ile gerçekten sağlam bir referans ve forumda güvenilirliğiyle tanınmış(Musakka Ziver gibi) bir arkadaş mesaj atarsa hesap 1 ve ya isteğine göre 2 haftalık onundur.
Merhaba arkadaşlar oyunu steamdan edindim fakat single playere her girmeye çalıştıgımda bu hatayı alıyorum sizin bir fikriniz var mıdır?

[simage]
[/simage]
arkadaslar yaklasık 2 aydırr yaptığım araştırma ile sadeceeee elime geçen Cowonn A2 ve iriverT10 oldu sansa fuze sansa clip hepsı kafamda allak pullak aradıgım sadece ses kalitesi bana yardımcı olabılırmsnz.. mp3 playerle kullanacagım kulaklık sennheiser CX 400 II...
arkadaslar 1 hafta once aldıgım TOSHIBA PA4219E-1HL0 STORE ART 2 TB HDD model hdd me yuksek boyutlu veriler atamıyorum sizce ne yapmalıyım simdiden teşekurler

yok artık
arkadaslar bir arkadasıma kulanmadıgım pc mi satıcam fakan pc tam olarak ne kadar eder bir fiklim yok sizce bu pc yi kaca satıyım

core 2 duo 2.13 islemci
asus p5pl2-e anakart
kingstone 2 gb ram
samsung 320 gb harddisk
gigabyte 7600 gs 512 mb 128 bit
samsung 17' flat monitor
350 watt pegasus powersuppy
arkadaslar oyuna yeniden baslamaya karar verdim fakat charımın sifresini ve e postasını hatırlayamadım. fakat gizli sorusunu ve ıd sini biliyorum sizce e postayı bulmanın bir yolu var mıdır
arkadaslar saphire 480 toxic ekran kartım ve samsung syncmaster 940 lcd monitorum var sorun birkac haftadın ekranımda belli belirsiz kırmızı noktalar cıkmaya basladı ne yapmaya calıstıysan yokedemedim yardımlarınızı bekliyorum simdiden tesekkurler
arkadaslar samsung synmaster 940n marka monıtorum var ekran kartım saphire 4850 toxic birkac haftadır monıtorde belli blirsiz kırmızı noktalar cıkmaya basladı ve bunlar beni rahatsız ediyor oyun oyynaarken falan hep boye noktalarla karsılasıyorum yenile v.b yapınca geciyor ama baska yerlerde cıkıyor sizce sorun nedir arkadaslar yardımcı olabilirseniz sevinirim
Hakkında
Hakkımda:

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
HTC
Oyun Platformu
playstation 3
Takım
Beşiktaş
World of Warcraft
Main
Steam
guardboy445
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.840
İkinci El Bölümü Mesajları: 21
Konularının görüntülenme sayısı: 20.736 (Bu ay: 116)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 11 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.