J

Binbaşı
27 Haziran 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 146 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba arkadaşlar, bir süre önce yazılım çalışmaya başladım ve internetten video setleri izlemeye başladım. İzlediğim videolar biraz eski 12 yıllık falandı ve java 6 kullanılıyordu. Pratik için günceljava sürümünü indirmek için baktığımda iki farklı java sürümü gördüm java 8 ve java 19. Hangisini indirmeliyim yoksa ikisi farklı alanlarla alakalı ve o yüzden iki farklı sürüm mü var ?

2- Eclipse üzerinden java için kod yazarken çok belirgin farklılıklar gördüm örneğin benim izlediğim videolarda hoca printIn yazıp ("......"); şeklinde yazıyordu. Şu anki güncel sürümde ise System.out.print("....."); şeklinde öneri geldi program içerisinde ve sanırım böyle yazılıyor. Ben bir şey mi kaçırıyorum yoksa bu kadar değişti mi kodlamaki temel şeyler yıllar içerisinde ?

sorular basit olabilir kusura bakmayın yardımcı olup bu konuda beni aydınlatırsanız çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

Merhaba herkese, ailemle birlikte Amerika'ya seyahat için turist vizesi başvurusu yapmayı düşünüyoruz. Ama aklıma takılan birkaç soru var. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

1- Vize mülakat tarihini öne çekmek istersek ailecek hepimizinki öne çekme imkanımız var mı? çünkü sistemde boş bir gün bulup o güne çekmek istersem ve sadece bir kişi için boşluk olursa ailemin başka gün mülakata girmesi saçma olur.

2- Vize mülakatında ailecek mi görüşeceğiz konsolosluk görevlisi ile yoksa tek tek mi ? Şundan dolayı soruyorum birimize çıkıp birimize çıkmazsa bütün tatili iptal etmemiz gerekir aksi takdirde.

3- Vize başvuru ücretini internet üstünden öderken banka kartı ile ödemek mümkün mü yoksa sadece kredi kartı mı kabul ediyor ?

Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba herkese, ailemle birlikte Amerika'ya seyahat için turist vizesi başvurusu yapmayı düşünüyoruz. Ama aklıma takılan birkaç soru var. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

1- Vize mülakat tarihini öne çekmek istersek ailecek hepimizinki öne çekme imkanımız var mı? çünkü sistemde boş bir gün bulup o güne çekmek istersem ve sadece bir kişi için boşluk olursa ailemin başka gün mülakata girmesi saçma olur.

2- Vize mülakatında ailecek mi görüşeceğiz konsolosluk görevlisi ile yoksa tek tek mi ? Şundan dolayı soruyorum birimize çıkıp birimize çıkmazsa bütün tatili iptal etmemiz gerekir aksi takdirde.

3- Vize başvuru ücretini internet üstünden öderken banka kartı ile ödemek mümkün mü yoksa sadece kredi kartı mı kabul ediyor ?

Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba herkese, yurtdışından hesabıma düzenli aralıklarla para transfer edilecek, ama yurtdışından para transferi ücretleri yüksek olduğundan hangi bankayı kullanmalıyım kararsız kaldım. Ayrıca baktığım bankaların swift ücretleri de yüksek (Bilmiyorum bakmam gereken yer swift mi, ama para transferi için istenen banka bilgilerinde swift code'da yazıyordu). Elimde iş bankası, halkbank ve ziraat bankası var. Yurtdışından Gelen Para Transferi için En Az Ücret Alan Banka Hangisi ? Bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. Teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar, oturduğum sitenin içindeki starbucks vs gibi kafelerden birinde yada genel olarak herhangi bir avmdeki kafede oturan bir kızla nasıl tanışılır? İnternetten de biraz araştırdım, tabi ki gidip medeni bir şekilde kendini ifade etmek en güzeli ama pek oluru olduğunu sanmıyorum. Dolaylı şekilde olur veya yaratıcı bir şekilde olur ciddi önerisi olan arkadaşlar varsa duymak isterim.

Şimdiden teşekkürler.

Merhaba herkese,

Saçımdaki egzamadan muzdaribim. Saçımda kısmen dökülmeye de sebep oldu zaten. Farklı sabunlar, çay ağacı yağı vs. kullandım, ama çare olmadı. Saçımdaki egzamayı ne geçirir ne iyi gelir? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok müteşşekir olurum.

Teşekkürler şimdiden

Herkese merhaba saçımda egzama var. Saçımın dökülmesine de kısmen bu sebep oldu zaten. Saç ektirmeyi düşünüyorum, ama egzama olan saça saç ekimi yapılır mı? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Teşekkürler şimdiden

Herkese merhaba arkadaşlar. Ankarada oturuyorum. Yakında ttnet taahhütüm bitiyor. Taahhüt olmayan sıkıntısız bir internet arıyorum. Hangi firmayı ve tarifeyi seçmeliyim yardımcı olursanız çok sevinirim.

Merhabalar, anneme türk telekom faturasız kullanıyor. Onun için tarife bakıyorum, ama hangisine bassam ya sonlandırılmıştır yada 50, 60 tl den başlıyor. Sadece konuşma olabilir ikili veya 3lü tarife de olabilir. 20-30 liraya önerebileceğiniz bir tarife varsa yazarsanız çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

1

Herkese merhaba, yurtdışına bir şey satacağım karşılığında bitcoin almak istiyorum. İnternette biraz araştırma yaptım. Mesela binance var binance tr var, ben Amerika’ya satacağım muhtemelen ve karşılığında usdt alacağım. Hangi platformu kullanmalıyım veya sizin tavsiye edeceğiniz bir platform var mı? Bir de karşı taraf bana coini nasıl gönderecek süreç nasıl işliyor ? Hiç bilgim yok o yüzden soruyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Referanslarım:COcoldplay3(gow 3-mgs4-resistance 2 satıldı)
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Sistemim
Mobil cihaz
iPhone
Takım
fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.175
İkinci El Bölümü Mesajları: 141
Konularının görüntülenme sayısı: 192.979 (Bu ay: 975)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 41 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.