Şimdi Ara

Yeni 'Öne Çıkarma' Özelliği ve Geri Bildirimleriniz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
5
Favori
27.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    - Açılan her konu 3 gün boyunca öne çıkarılabilir oluyor. En çok öne çıkarılan konular masaüstü, mobil sürümler ve uygulamalarımızda anasayfada görüntülenecek.
    - Öne çıkarılan konuların öne çıkarılma sayıları 3 günün sonunda ilk mesaja beğeni olarak aktarılacak.
    - "Öne çıkarma" hem konu içindeki başlığın altından, hem konunun ilk mesajının altından (eski beğeni butonunun olduğu yer), hem de anasayfadan mükmün olacak.

Neden yaptık?
    Şu ana kadar bildiğiniz üzere en çok yorum alan konular anasayfada görüntüleniyordu ama yorum yazılmasa da öne çıkarılabilecek konuların (beğenilen) hiç de az olmadığını farkettik. Bu özellik ile bu açığı da kapatmış oluyoruz.

Bu özelliği daha da geliştirmemizi sağlayacak önerileriniz varsa bu konu altından bize yazabilirsiniz.

Sık sorulanlara yanıtlar:
    Gizleme secenegi anasayfada olacak.
    Populer konular ozelligi de duruyor, bir yere gitmedi.
    "Yoruma arti verme" ozelligi kalkmadi, kisa sureligine bir hatadan dolayi bazi bolumlerde kapatilmis. (Eksi [-] oy verme aylar once kalkmisti, onu geri getirmeyi dusunmuyoruz simdilik.)

Yeni "Öne Çıkarma" Özelliği ve Geri Bildirimleriniz

Yeni "Öne Çıkarma" Özelliği ve Geri Bildirimleriniz

< Bu konunun sahibi Jeolog. iken Jeolog. tarafına aktarılmıştır -- Şub 20 2020 4:34PM >

• Forum nasıl daha kullanissiz hale getitilir diye çok düşündünüz sanirim zaten popüler konular var bu öne çıkma dalgasına ne lüzum var? 5 konu var 5 i de siyaset, forumda siyasi tozdan nem kapan bir kütle varken sağlıklı işlemesi imkânsız bu yöntemin. Eksiyi de geri getirin, gayet güzeldi.

Ne hikmetse yönetimin olumlu düşünmediği hususlar üyelerin hoşuna giden yönler iken yönetimin güzel olacağını zannedip icraate döktüğü işler pratiklikten uzak, kullanicilar tarafindan gereksiz bulunan teferruatlar olarak görülüyor. Biraz kendinize çekidüzen verin hocam, nerede plesibit hani referandum
    Öne Çıkan Konuları kaldıramıyor muyuz, ben sayfamda siyasi konular görmek istemiyorum, 10-15 yaş kişilerin yazdıkları, öne çıkardığı konularda benim için bir şey ifade etmiyor. Aynı şekilde siyaseti uçlarda yaşayan paydası vatan olmayan kişilerin fikirleri de benim için önemli değil.

Siyaset kardeşi kardeşten ayırır sizin yaptığınız dolaylı olarak forumda kavga çıkarmak, bölmek, siyaset konuşturmak, yaptığınız yanlıştır.

Bu yaptığınız bir özellik değil, böyle bir açıkta yoktu.
  • Arti verme kalkti mi bu vesile ile?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zuko -- 16 Haziran 2017; 17:36:30 >
  • Ben de diyordum bu + nereye gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zuko

Arti verme kalkti mi bu vesile ile?

Artı verme kalkmadı da normalde şu anda kalkmış gibi olmuş, bazı bölümlerde görünmüyor artı verme. Düzeltiyor arkadaşlar.
  • Güzel düşünce cidden beğendim
  • Eskisi güzeldi son 1 saatin popüler konularına bakıyordum 2-3 cevaplı konularda gözüküyordu bi yararım oluyordu.

Sevmedim.
    Edit: eskisi kaldırılmamış ben körmüşüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThErdemO -- 16 Haziran 2017; 18:24:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam, öne çıkanları gizle seçeneği olacak mı.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hersh -- 16 Haziran 2017; 19:42:15 >
  • yav şu forum hızlı olsun başka yenilik istemiyoruz

bide dünyadan futbol forumuna düzügn tarafsız admin desteğe yazıyoruz cevap gemiyor 10 yıl
  • Root Karısı R kullanıcısına yanıt
    http://personofinterest.wikia.com/wiki/Hersh dizinin etkisi. Sende biraz kalmışsın sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hersh -- 16 Haziran 2017; 19:42:51 >
  • Yeni reklam yeriniz hayırlı olsun.

• Mantık güzel ama görsellik olarak çok yer kaplıyor. Yarıya bölüp popüler konular ile aynı hizaya sığdırılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: num

quote:

Orijinalden alıntı: Zuko

Arti verme kalkti mi bu vesile ile?

Artı verme kalkmadı da normalde şu anda kalkmış gibi olmuş, bazı bölümlerde görünmüyor artı verme. Düzeltiyor arkadaşlar.

İyi olmuş ama keşke eksi verebilsek. Artı vermekle olmuyor bence. Beğenilenler bölümü varsa, beğenilmeyenler de olmalı. Eskiden varmış galiba eksi vermek.

• Eski hali iyiydi. Eskisine donerse iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • num N kullanıcısına yanıt
    Kardeş siz önce milattan kalma rütbe sistemini değiştirin artık 1 milyon kere yazdık becerebilen yok!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beğenmedik, artı ve eksi sistemi geri gelmeli. Bir adamın yaptığı yorum öylesine yanlış oluyor ki eksi vermekten başka çare olmuyor.

• bu özelliği en azından gizleme seçeneği olsa fena olmazdı?
  • en azından gizleme seçeneği olsa?
  • eski hali daha iyi gibi birde şu + - olayı gelsin tekrar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abivos -- 17 Haziran 2017; 0:11:40 >
  • Gizleme secenegi anasayfada olacak.

"Yoruma arti verme" ozelligi kalkmadi, kisa sureligine bir hatadan dolayi bazi bolumlerde kapatilmis. (Eksi [-] oy verme aylar once kalkmisti, onu geri getirmeyi dusunmuyoruz simdilik.)

Populer konular ozelligi de duruyor, bir yere gitmedi.

Rutbelerin degismesi baska konu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.