Şimdi Ara

Transformers: War for Cybertron™(ÇIKTI) (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
0
Favori
11.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ilonsahiden

Evet yahu nasıl mülti oynayacağız bunda ...profil oluşturamadım mültiplayer da oynayamadım.

Orjinal değilse eğer(profil oluşturamadım yazdığınıza göre değil) oynayamazsınız.
  • Hiç fena degil dün başladım.
  • Daha yeni edindim oyunu. Gayet başarılı olmuş. Baya sürükleyici. Yakında resimleride atarım.
  • bende bu oyunu oynamaya başladım ama grafikler ile ilgili sıkıntı var enbseriers grafik modu hakkında yardımcı olursanız sevinirim oyun birşeye benzesin hiç olmassa
  • yardım edebilecek biri yokmu
  • slm arkadaşar. oyuna sistemim yetiyor ama ayarları en yüksekten en düşüğe de ayarlasam fraps da fps hep 30 gösteriyor. birde arasıra takılmalar oluyor,takılmalar sırasında fps 0 olup tekrar 30 da sabitleniyor. yardım edin su problemi çözeyim baska bir oyunda takılma yada fps nin sabitlenmesi olmadı hiç.
  • merhaba arkadaşlar singularity yeni indirdim bende full rip dosyası olarak indi. fakat kuramıyorum TPTB.4.ever.exe adındaki setup dosyayından deniyorum eski ateri oyunlarına benzeyen bir ekran açılıyo ondan sonra devam edemiyorum. başka setup yok ripin icin de yok. bilen varsa yazabilirmi nasıl kuracam bu oyunu
  • Transformers: War for Cybertron'ın DLC'si Çıktı Ortalamanın üstünde notlar alan ve genel olarak oyuncular tarafından beğenilen Transformers: War for Cybertron için yeni indirilebilir içerik bugün yayınlandı.

Daha önce oyunu önsipariş vererek alanlar bu içeriklerin bir kısmına sahip olmuşlardı, simdi ise benzer bir içerik 10 dolar karşılığında Playstation Network'de 800 puan karşılığında ise Xbox Live'da satışa çıktı.

Bu indirilebilir içerikle beraber Shockwave, Demolisher ve Jazz gibi karakterlerin yanı sıra Escalation modu için Forsaken adlı Decepticon'lara karşı mücadele edeceğimiz bir harita ile District adlı Autobot'lara karşı mücadele edeceğimiz yeni bir haritayı kullanabiliriz.

4 yeni multiplayer haritanın da geleceği bu indirilebilir içerik satış rakamlarıyla bakalım geliştirici High Moon Studios'u memnun edecek mi?

Transformers WfC'un Devam Oyunu Geliyor

Autobot ve Decepticon'ları bir kez daha karşı karşıya getiren Transformers: War for Cybertron yaz aylarında oyuncuların karşısına çıkmıştı. Dünyaya gelişten önce Cybertron savaşını konu alan War for Cybertron'un devam oyununun yapım aşamasında olduğu doğrulandı.

Zaten bir kaç gün önce Activision'dan kısa bir açıklama yapılmış ve aralarında Transformers'ın da yer aldığı oyunların yapım aşamasında olduğu belirtilmişti. Yeni Transformers oyununun ilk detayları ise şu şekilde ;

- Hikaye olarak War for Cybertron'un devamı olacak.
    - PS3, Xbox 360, Wii ve DS için geliştiriliyor.
    - Wii versiyonu Cybertron Adventures'ın devamı ve muhtemelen gene farklı bir isimle çıkacak.
    - Bu yıl içerisinde duyurulması bekleniyor. Geçen oyunda olduğu gibi gene VGA'da ortaya çıkabilir.
    - High Moon Studios devam oyununu yapmaktan memnunmuş.
    - Activision'un dağıtımında çıkacak
    - Transformers: The Dark of the Moon ismi geçiyor.

Ayrıca Asya ülkelerine özel Transformers MMO oyununun da yapım aşamasında olabileceği belirtiliyor. Bu oyunun yapımcısının kim olduğu ise şu an belli değil. Daha fazla detay muhtemelen VGA ödül töreninde gelecektir.

• Resimler Güzel, indirip denemek lazım.
  • oyun şahane eğlence yahu starscreamin skywarp'i sürekli ezmesi, scyscream'in megatron'un yanında el pençe divan olması ama arkasından ana bacı sövmesi, alaşağı etme çabası felan, transformers'ın özüne oldukça sadık kalmışlar.. henüz 3. chapter'dayım ilerde kimbilir daha neler olcak

60 FPS oldukça akıcı oynanıyor..
     Transformers: War for Cybertron™(ÇIKTI)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man From Atlantis -- 17 Temmuz 2011; 2:07:24 >

• Oyunu önceden bitirdim cok zevkli her anında aksiyon dorukta ama son serinin oyunu pc ye cıkmadı ya sinir oldum. Napalım bastan yükledim bunu da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hawk-Claw -- 13 Temmuz 2011; 0:40:06 >
  • Oyun mukemmel. Herkese oneririm.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.