Yüzbaşı
13 Mart 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaşlar 2 sene önce bir sistem toplamıştım. Sanırım güncelleme zamanı geldi. Bütçe olarak 1500 gibi düşünüyorum, şu an kısıtlı ama bir yerden başlamak lazım diye düşündüm. Tavsiyelerinizi yazarsanız sevinirim.

Sistemim;

MSI H81M-P33 Anakart
GSKILL DDR3 8GB 1333mhz Bellek
Sapphire R9 280X DUAL-X OC GDDR5 3GB 384Bit Ekran kartı
Intel Core i5 4460 3.2Ghz İşlemci
Zalman 600w Güç kaynağı
1TB HDD(geliştirmeyi düşünmüyorum)
SSD yok

Ayrıca gezerken gördüm,http://www.vatanbilgisayar.com/asus-rx480-strix-gaming-8gb-gddr5-256bit-amd-radeon-ekran-karti.html sizcede linkteki ekran kartı şu an fiyat olarak çok uygun değil mi? Yoksa ben de mi bir hata var? Şimdiden teşekkürler.
Fiyat/performans odaklı bi telefon arıyorum.Öncelikle M5 düşündüm fakat forumdaki konuları inceleyince çoğu kişinin bu telefonla sorunu olduğunu gördüm.Akıllı telefon piyasası hakkında pek bilgim de yok o yüzden yardımlarınızı bekliyorum.
Arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum
Selam arkadaşlar.Maksimum 1650 TL civarı bir oyun kasası toplamak istiyorum.Ben pc toplama konusunda pek tecrübeli olmadığımdan arkadaşım benim için liste hazırladı.Sizce arkadaşımın topladığı sistem nasıl ? Bütçeme uygun,sizce daha iyi performans sağlayabilecek sistem tavsiyeniz varsa onları da yazarsanız sevinirim.Teşekkürler şimdiden.

Arkadaşlar Core2Duo 2.33 GHZ,1024 Mb ddr2 ram,Asus P5B 965P Anakart,Ati radeon x1650 ekran kartım ve Asus 350W ATX PSU var.Fakat bir çok oyunda donma,res atma,mavi ekran sorunu falan yaşıyorum ve adam akıllı oyun oynayamıyorum.Ben bu sorunun psu dan kaynaklandığını düşünüyorum.Bu sistemle yada daha iyi bir sistem için geleceğe yönelik bir psu tavsiyesi istiyorum.LC-POWER 550 W Psu almayı düşünüyorum sizce iyimidir?Bu konularda acemiyim lütfen yardım edin
Skeç yayınlanırken çalışanların sesimi geldi noldu farkettiniz mi?Reyhan abla 30 saniyeee
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.580
İkinci El Bölümü Mesajları: 11
Konularının görüntülenme sayısı: 8.738 (Bu ay: 57)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 9 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.