Şimdi Ara

Transformers: War for Cybertron™(ÇIKTI) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
0
Favori
11.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyun vasat gibi duruyor boyutuda büyük değer mi ki beklemeye
  • Youtube'da videolarına baktım fena sayılmaz oyun.Yarın oynayanların yorumlarına bakıp değerlendireceğim oyunu.
  • arkadaşlar birşeye dikkar edin oyunun önce almanca versiyonu çıktı.. ona dikkat edin
  • Hem Lego Harry Potter hem Singularity hem de Transformers War of Cybertron oyunda aynı anda çıktı. Hepsini indiriyorum. Keşke bu arada Prince of Persia'da çıksaydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Marvel_ -- 24 Haziran 2010; 10:13:45 >
  • Unreal motoruyla yapmışlar oyunu iyi de yapmışlar. Biraz ilerledim oyun gayet güzel. En azından eğlendiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hellmarch!

Unreal motoruyla yapmışlar oyunu iyi de yapmışlar. Biraz ilerledim oyun gayet güzel. En azından eğlendiriyor.

Evet, katılıyorum. Unreal motoru, Transformers'a cuk diye oturmuş, yani motoru berbat etmemişler Ortamlar, robotlar, silahlar, sesler herşey dört dörtlük olmuş bence, tam transformers'a yakışan bir oyun. Haberiniz olsun oyun port olduğu için, 30 FPS'ye kilitli.

Transformers: War for Cybertron™(ÇIKTI)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F@ruk -- 24 Haziran 2010; 12:06:13 >

• 30 fps mi
  • 30 fps ama düşme olmuyor. Sabit kaldığından yavaşlama hissetmek imkansız.
  • 30 FPS pek sorun olmadı oyun gayet güzel olmuş. Oyuna sardığınızda 30 FPS falan takmıyorsunuz pek.

Başta pek sarmadı az daha siliyodum, biraz oynayayım dedim güzel geldi şimdi öyle ahım şahım bir oyun değil tabii.
  • Lan'dan co-op modu varmı acaba bakan oldumu
  • haydaaa daha singularity'i yeni edindim çok oyun oldu çooook
  • yakın dövüş işini çok boşlamışlar.açıkçası daha iyi birşey beklerdim
  • Arkadaşlar Oyun Nasıl Sizce?
  • Biraz daha ilerledim bi singularity bi bu derken ikisini karıştırdım ortaya

En iyi Transformers oyunu bu belli. Çizgi romanlarda da Batman Arkham Asylum'dan sonra en iyi oyun orası da belli. Unreal Tournament 3 grafiklerine çok benziyor grafikler. Kaliteli yani. Vur kır ilerle şeklinde başka pek bi olay yok ama güzel yapmışlar mekan tasarımlar çok orijinal olmuş. Bence bi şans verilmeli bu oyuna. Singularity ve bunu bitirene kadar ara vermeden oynarım şu ara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Biraz daha ilerledim bi singularity bi bu derken ikisini karıştırdım ortaya

En iyi Transformers oyunu bu belli. Çizgi romanlarda da Batman Arkham Asylum'dan sonra en iyi oyun orası da belli. Unreal Tournament 3 grafiklerine çok benziyor grafikler. Kaliteli yani. Vur kır ilerle şeklinde başka pek bi olay yok ama güzel yapmışlar mekan tasarımlar çok orijinal olmuş. Bence bi şans verilmeli bu oyuna. Singularity ve bunu bitirene kadar ara vermeden oynarım şu ara.

Teşekkürler, singularity şuan iniyor bunu da sıkıştırıyım araya.

• biraz oynadım sıkıldım, iyi yada kötü diyemicem ama bana göre olmadığı kesin.
  • ben oyunu beğendim eski oyunlarına göre güzel gerçekten.
    @Exxcrea
    dostum sana katılıyorum yakın dövüş kötü olmuş beğenmedim bende.
  • of of adamlar çok iyi yapmış beyler harika sahneler var ya. Decepticon'larla bitiriyorum az kaldı, sonra autobotlara geçecem ama bu decepticon'da öyle bölümler öyle sahneler var ki püff. grafikler müthiş etkileyici oluyor çoğu yerde. Unreal Tournament 3 grafiklerini bu oyuna koymuşlar direkt.

Güzel olmasını geçtim bu derece olmasını beklemiyordum hiç. Kaçırmayın bu oyunu aksiyon olarak yarmış geçmiş her an çatışma halindesiniz müthiş grafikler ve ses efektleri eşliğinde.
  • bizde deniyelim bakalım oyunu bu kadar olumlu yorumların ardından insan merak ediyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoyaLGuarD -- 25 Haziran 2010; 0:52:37 >
  • yine iğrenç araba kontrolleri var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.