Yarbay
11 Mayıs 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme
Toplam: 94 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Kullandığım internet yengemin üzerine kayıtlı. Kayıt aşamasında kendi telefon numaramı verdim. Artık sigorta şirketleri, internet sağlayıcıları, halı yıkama fabrikaları ve bir sürü farklı firmalardan yengemin adı sorularak beni arıyorlar. Şimdi soruyorum TTnet'e! Yaptığınız ayıp değil mi? Bunları çekmek zorunda mıyım ben? Yaptığınız ahlaksızlıktır. İnşallah batarsınızda rahat ederiz
20 dakikadır TTNET'e ulaşmaya çalışıyorum ve hala açan yok
Şu an hala telefon ile TTNET'i aramaktayım ve şu an 20 dakika oldu
Hala açan yok
Bir an merak ettim, Diablo topiğinde tepede 28/06/2012 15:22 itibariyle 45 kayıtlı üye, 16 misafir, 3 mobil kullanıcı var.
Çalıştığı yerden foruma kimler takılıyor bakayım?
Merhaba arkadaslar. Bu gun yasadigim ve hala devam eden bir elektrik arizasi hakkinda yaziyorum. Elektrik ve bu konularda bilgili arkadaslardan fikir beyan etmelerini rica ediyorim.

Bu aksam saat 19 civarinda elektrikler kesildi. Yaklasik 1 saat sonrasinda disariya ciktim ve bina koridorunun da isiklari yanmadigi icin her hangi bir seyden supelenmedim ta ki yan binanin elektriklerinin oldugunu gorene kadar. O an galiba elektrikler geldidiye dusundum ve binama tekrar girdim fakat bi.a koridorunun isiklari yanmadi. Hemen binamin sigortalarini, kendi daireminki de dahil olmak uzere kontrol ettim. Sigortalarda sorun olmadigini gorunce daireme ciktim. Gordum ki ne bina koridorunda ne de evimde elektrikler yok. Komsulara baktim ancak onlarda var. Elektrik idaresini arayip durumu bildirdim ve ariza kaydi olusturdum. Tam o sirada elektrikler geldi. Neyse deyip isime devam ettim. Bu gece saat 24 gibi bu sorun tekrar etti. 15 dakika sonra duzeldi. Gece tekrar saat 1 bucuk gibi elektrikler yine gitti ve yalnizca dairemde ve bina koridorunda elektrikler yok.

Simdi bu is nasil oluyor? Hayatimda ilk defa boylesine ilginc bir ariza ile karsilastim. Evimde bir cihazdan kaynaklanabilir mi? Ya da buna ne sebep olabilir?

Cevaplayabilecek arkadaslara tesekkur ederim
Bende mi sorun var yoksa herkes aynı sorunu yaşıyor mu?
Millet ölmüş heralde dedim, kimse bir şey paylaşmamış
Arkadaşla kapışmak istiyoruz. Oyun kuruyorum ancak girişte başarılı olamıyor. O kuruyor, ben başarılı olamıyorum. Verdiği mesajda; oyun kurucusunun bilgisayarı gelen istekleri kabul etmiyor olabilir diyor. Yani klasik güvenlik duvarı muhabbeti. Klan da oluşturamıyoruz. Bunları nasıl yapacağız.
Oyunlar ikimizdede orjinal. Server orjinal Battle.net'tir.
Bilgisi ile bizi aydınlatabilecek olursa çok seviniriz
Oyun orjinal ve her zaman Battlenet'e girip oynardım ancak bu gün bu uyarı ile karşılaştım.
The CD key provided is currently disabled(0)(WarcraftIII: Reign of Chaos)"
Bu konuda biri açıklama yapabilirse sevinirim.
Bu kadar referensı olan bir firmanın böyle bir uygulama geliştirmesi çok düşündürücü.
Kesinlikle yorumsuz arkadaşlar!
http://www.perko-tek.com.tr/wc.htm
perko-tek yazızındaki - yi kaldırın.
Final Fantasy 'in yaratıcısı Squaresoft serinin 20. yılı dolayısı ile duyurduğu yeni
oyunu FF Dissidia sürpizleri ile geliyor.Oyunda Final Fantasy 1 ve 10 kadar olan ve seriye
damgasını vuran karakterler bulunacak.PSP için çıkması düşünülen oyunun diğer bir ilginç
yanı ise RPG görmeye alıştığımız FF serilerinden ayrı olarak dövüş oyunu olacak olması.
Alıntı: TRGAMER

Crisis Core Final Fantasy'den sonra yeni bir Final Fantasy'nin daha psp ye geleceğini biliyorduk ve yeni bir Final Fantasy'ye daha sahip olacağız anlaşılan
Oyunun tamamı ile farklı bir deneyim yaşatması FF fanları açısından nasıl görülür bilinmez ancak, biz umalımda yeni bir Street Fighter yada Tekken doğsun.
Oyunun çıkış tarihi hakkında henüz bir bilgi bulamadım.Umarım yakında daha fazla bilgi elde ederiz.

Hakkında
Meslek: Bilişim
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.410
İkinci El Bölümü Mesajları: 100
Konularının görüntülenme sayısı: 13.601 (Bu ay: 178)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 993 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.