Şimdi Ara

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration Türkçe Yama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
5
Favori
4.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şimdi olay şu :'oyunçeviri'nin yapmış olduğu yama eski sürümde çalışıyor ve eksik yetersiz. Yenisinin ve en güncel sürümünün çıkması için elimden geleni yapacağım. (20 years of Celebration uyumlu ve tüm DLC ler dahil olmak üzere)
    Lakin şöyle bir problem var oyun içerisinden dil dosyalarını bulup açıp oyunda sorunsuz çalışmasını sağlaması için bir programcıya ihtiyacımız var. Eğer bir programcı yardımcı olur ise yama yapılacaktır. Bu konuda tez yardımlarınızı bekliyorum. Esen kalın!

• Selam,

1.0.820.0_64 sürümü için çeviri tamamlandıktan sonra menü için minik bir düzenleme yapacağım gibi duruyor, zira menü içeriğinin bulunduğu tiger dosyasının boyutu değişmiş...
    Onun dışında diğer taraflarda bir sorun görmedim aynı dosyaları kullanıyor.
    Özetle bir aksilik olmaz ise iki farklı sürüm için iki farklı kurulum dosyası olacak, hangisini oynuyorsanız artık onu yüklersiniz.
  • Çeviri programı güncel sürüme göre uyarlanmadığı/uyarlanmayacağı için şimdilik mümkün değil bu istediklerin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • byflash kullanıcısına yanıt
    Sağlam bir programcı olursa yapılamayacak birşey değil :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • blackrock89 kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir gelişme var mı? Oyunu aldım ve bu problemle karşılaştım :(
  • Programcı bulursam sağlam bir tane sorun çözülecek ama şuan için maalesef yok :/

• Hocam oyun yeni sürümde hiçmi açılmıyor ya da eksik çevirimi var.Bende bu indirimde 20 year olan sürümü aldım.Türkçe yaması var diye almıştım oyunu.Bilgi verirsen memnun olurum

• "Steam’de oyun ismine sağ tıklayıp Özellikler > Betalar menüsünden Build 668.1 seçiniz. (Oyunçeviri den alıntıdır)"
    Oyunu eski versiyonuna düşürmemiz isteniyor. Yani güncel haliyle oynayamadıkça bir anlamı zaten yok ve de dlc ler dahil edilmemiş. (ayrıca çeviri leş gibi, kafadan sallamışlar sanki metinleri. Google translate le çevirselermiş daha iyi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackrock89 -- 21 Nisan 2018; 1:22:51 >
  • Cevabın için teşekkürler güncel bir çeviri gerçekten çok güzel olurdu

• blackrock89 kullanıcısına yanıt
    Ben eski sürüme çevirip dosyaları doğrulattım ve ardından yamayı kurdum. Dili de dedikleri gibi oyun içinden değiştirdim ama Türkçe olmadı.
    Çeviri de rezil haldeyse oynamamak daha iyi o halde, ilk oyunu çok sevmiştim şimdi bunu oynayamamak üzdü :(

Şimdi bunu yazarken farklı bir şey denedim ve oldu. Steam kapalıyken kurulum yapınca oyun Türkçe oldu.
  • Emmanuel Goldstein kullanıcısına yanıt
    Eski sürümde oynayacak olsam para vermezdim torrent diye birşey var.
  • vallaha yapan olursa çok makbule geçer güzel bir oyun sonuçta
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yerel oyun kulübü -- 30 Ekim 2018; 4:8:6 >
  • İçime sinerek oynayamadım şu oyunu, yama güncellenebilse keşke.
  • Bu oyun türkçe yamayı hakediyor. En son sürümü + DLC ler.
  • Hazır şu an indirimdeyken birisi el atsa keşke şu yamaya.

• Up
  • Elinde olan biri bana eski dil dosyası ve aracını gönderebilir mi?

Teşekkürler.
  • https://www.seckinsefadurasi.com/shadow-of-the-tomb-raider-turkce-ceviri-yamasi/

bu arkadaş yardımcı oluyor, istersen irtibata geç
  • quote:

Orijinalden alıntı: kmserdar

https://www.seckinsefadurasi.com/shadow-of-the-tomb-raider-turkce-ceviri-yamasi/

bu arkadaş yardımcı oluyor, istersen irtibata geç
    Gönderdiğiniz link Shadow of the Tomb Raider yaması bahsedilen Rise of the Tomb Raider

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enstantana -- 15 Aralık 2018; 10:18:50 >
  • kmserdar kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Oradaki arkadaşlara yardımcı olmak için ekibe katılmıştım. Abdurrahman ben. Ama bahsedilen oyun serinin ikincisi. Orada üçü çeviriyoruz.
    Seçkin'e sorarım olmazsa, belki ikinci oyunun eski dosyaları vardır.

Teşekkürler.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.