Şimdi Ara

Stellaris Türkçe Yama [%17.56] - CidQu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
11
Favori
13.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Stellaris Türkçe Yama

Kaptan.Jack Sparrow, bize Discord Adresimiz üzerinden ulaşarak oyunun dosyalarını iletti. Çevirmeye başlıyoruz.

Projeye yavaş ve sadece iki kişi devam edeceğiz. Sunset Overdrive ve gelmekte olan projemiz, Stellaris'den önceliklidir.

Yama Ekibi

CidQu

Yavuz Selimhan (CidQu) (Çevirmen, Proje Yöneticisi)

InfGo (Çevirmen)

Lembir (Çevirmen)

Başlangıç Tarihi: 17 Haziran 2022

Discord

Anlık projelerden haberdar olmak için, yamalar hakkında yardım almak için veya yama önerisi yapmak için sunucumuza gelebilirsiniz.

https://discord.com/invite/pewherHF34

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CidQu -- 26 Haziran 2022; 13:32:9 >

• İnsan ve Terimsel Gemi isimleri olduğu gibi bırakılmıştır.

Türkçe Kullanımı etkileyen bir şey yoktur.

Sally,

Miriam,

Judy, gibi isimler olduğu gibi bırakılmıştır. Bundan dolayı yüzdesel bir artış gerçekleşmiştir.

3661+3069+1159 String otomatik olarak çevirilmiş gibi sayılmıştır.

Bu da yama'nın %13'e fırlamasına neden olmuştur.

Demon Slayer ve Sunset yayınlansın tam gaz yamaya devam edeceğiz. Demon Slayer bu hafta yayınlanıyor, Sunset de ay sonunda olmadı Ocak sonuna yetiştirmeyi planlıyorum. Şu an durum %20 falan diyebilirim, tam tüm tabloları toplayıp hesaplamadım. Ama dediğim gibi Sunset de yayınlandıktan sonra ışık hızı ile yamaya devam.

Yıllardır bu kaçıncı çeviri girişimi ben saymayı bıraktım artık. İki kişiyle Stellaris çevrilir mi olacak şey mi? Yüzde beşe bile gelmeden zaten kaybolacaksınız orası kesin de, yazık günah harcanan zamana ve emeğe.

Strategyturk keşke el atsaydı çeviriye. Ck3 çevrildikten sonra buna geçseler rahat bitirirlerdi şimdiye.

• Eline sağlık kardeşim , eğer Tropico 6 oyununu çevirmeyi düşünürsen 100 lira bağış sözüm olsun

• Tropico 6 oyuna güncelleme geliyor. Yani sürekli kelime, cümle vs ekleniyor. Her daim eksiklikler olacaktır.

• Bu oyunu 2 kişi bitirmeniz çok zor, aşa yukarı 600k kelime vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TackleBarry -- 17 Haziran 2022; 23:48:40 >
  • TackleBarry kullanıcısına yanıt

91K Satır vardır

• Kolay gelsin hocam ama bu oyun sürekli güncelleme aliyor keşke resmi Türkçe dil desteği olsaydi
  • sayko05 kullanıcısına yanıt
    Güncellemeleri DLC olarak aldığından işimiz daha kolay oluyor.
  • Yine sonuca ulaşmayacak bir çalışma daha kolay gelsin ama bitirebileceğinizi sanmıyorum.

• Yıllardır bu kaçıncı çeviri girişimi ben saymayı bıraktım artık. İki kişiyle Stellaris çevrilir mi olacak şey mi? Yüzde beşe bile gelmeden zaten kaybolacaksınız orası kesin de, yazık günah harcanan zamana ve emeğe.

Strategyturk keşke el atsaydı çeviriye. Ck3 çevrildikten sonra buna geçseler rahat bitirirlerdi şimdiye.

• arkadaşlar neden bu kadar karamsarsınız. İki kişi ile biten yamalar yapılamaz mı ? tamam belki zaman zarfı fazla olabilir ama ekip arkadaşıma şahsen güveniyorum. Eğer bu işe girdiyse bir bildiği vardır aslında bu denli bir projeye başladığı için tebrik ve desteklemeniz gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: STENSTEN

Yine sonuca ulaşmayacak bir çalışma daha kolay gelsin ama bitirebileceğinizi sanmıyorum.

stellaris yama çalışması sonuca ulaşacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S-Rey Studios -- 18 Haziran 2022; 22:58:51 >
  • Zebercet kullanıcısına yanıt
    Bu yama bitecek. Teşekkürler.

Ben şu ana kadar kaybolmadım, yakın bir zamanda da kaybolmayı düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CidQu -- 18 Haziran 2022; 23:1:27 >
  • STENSTEN kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederiz, tamamlanmayacak gibi bir şüpheniz olmasın.
  • Zebercet kullanıcısına yanıt

@Zebercetbak arkadaşım bu arkadaşlara ben güveniyorum yama çıkma ihtimali var

• Yav keşke çıksa en çok ben isterim çıkmasını. Neyse zamanla belli olur zaten takip edelim.
  • Kolay gelsin, 600k kelime kolay iş değil. Çalışmalarınızın devamını dilerim.

• başarılar diliyorum.✅ çok zor bir işin altından kalkabilmeyi deneyeceksiniz netice olarak ben en iyi ihtimalle haziran 2023 derim 2 kişiyle çıkış süresi için size bir tavsiyem daha var "Resmileşmeniz" Ekibinizin faydasına bir iş olacaktır. çalışmalarınızda başarılar dilerim.
  • Kolay gelsin

• Translate çevirisi falan yapmayacaksanız el ile hiç sanmıyorum.

• STENSTEN kullanıcısına yanıt

Dostum neden bu kadar karamsarsın? Bu adamlar bilmiyor mu zor bir çeviriye girdiklerini. Lütfen konuyu baltalayıp adamların heveslerini, motivasyonlarını kırma. İyi günler.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.