Şimdi Ara

Stellaris Türkçe Yama [%17.56] - CidQu (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
11
Favori
13.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Biliyoruz, teşekkür ederiz.

• konu açıldığından beri %17 de duruyor. Hiç ilerleme olmadı mı? yada diğer bir çok yama gibi bu da tamamlanamadan sonlandı mı? :(

• Bir ilerleme var mı? Devam ediyor mu yada?

• Bu yama grubunun niye her işi falso? Bir yama translate çıkar öteki 4 ay %17'de kalır. Tam bir fiyasko.

• U2ME2 kullanıcısına yanıt

Bu yamanın çıkmayacağı en baştan belliydi zaten. Bu kadar büyük bir oyunu 3-5 kişi çeviremez.

• Çok iyi demiş.

• Yama halen devam etmektedir. Deathloop ve Demon Slayer yoğunluğundan yavaş ilerlemekte.

Merhaba hepsinin cevabını yayınladığım mesajı Deathloop altında bulabilirsiniz. Başka türlü bir sorununuz var ise benimle her türlü iletişime geçebilirsiniz. Daha önce yapılamaz denilen Sunset ve Demon Slayer gibi oyunları da ilk çevirmeye kalkışan ekibiz. Stellarise başlarken en başında demiştim. Bu yama gerekirse aylar yıllar sürecek, çünkü çok büyük ve hiçbir zaman ana odağımız olmayacak dedim. Yavaş ilerleyecek tabii ki. Demon Slayer ve Sunset'i Aralık ayında yayınlamayı düşünüyorum. Ondan sonra başka yama işlerine girmeden Stellaris devam edeceğiz.

• takipteyim, kolay gelsin.

• Bir süredir bekleyenlerdeniz, bir gün başarılırsa şahane olur. Kolay gelsin.

• arkadaşlar büyük iş yapıyorsunuz bunu bilin çeviri durumu nedir şu oyuna bir yama çıksın artık heyacanlıyız  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NacoN62 -- 6 Aralık 2022; 0:55:37 >
  • NacoN62 kullanıcısına yanıt

Demon Slayer ve Sunset yayınlansın tam gaz yamaya devam edeceğiz. Demon Slayer bu hafta yayınlanıyor, Sunset de ay sonunda olmadı Ocak sonuna yetiştirmeyi planlıyorum. Şu an durum %20 falan diyebilirim, tam tüm tabloları toplayıp hesaplamadım. Ama dediğim gibi Sunset de yayınlandıktan sonra ışık hızı ile yamaya devam.

• CidQu kullanıcısına yanıt

Kolay gelsin. Beklemeye devam o zaman. Elinize, emeğinize sağlık.

• kolay gelsin.

• CidQu kullanıcısına yanıt

Işık hızı dediğiniz saman alevi sanırım. Yayın tarihi olarak 2050 filan olur diye tahmin ediyorum ben.

😀

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kolay gelsin

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Agalar yavaş bile gidiyor olsa gidiyor, üstelik konu sahibi de başlığı salmamış. Birazcık inançlı olalım. Daha haziranda başlamış bir proje

• Hadi İngilizce bilinmiyor anlarım da Türkçe de bilinmiyor belli ki. Açık açık aylar, yıllar da sürebilir demişler. Keza binlerce satıra sahip bir oyundan bahsediyoruz ve içerisinde çok fazla 1 paragraflık metin olan satırlar var. Kolay kolay bitirilebilecek bir proje değil, bitirilirse helal olsun.

• Yapılan yama translate mi olacak? bazıları translate yapılıyor demişti. Eğer translate olacaksa lütfen google translate yerine şu konudaki siteden yapın.

https://forum.donanimhaber.com/cumleleri-mukemmele-yakin-ceviren-ucretsiz-site-translate-cevirilerinizi-bu-siteden-yapin--154463079

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.