Çavuş
08 Ağustos 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 50 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Selamlar Arkadaşlar Oyunda Tool Varsa Eger Ücretsiz Bir Yaması Yapılabilirmi GPT3 vs Farketmez  

Secret

Bu sıra tabanlı RPG'de yabancı toprakları fethedip politik entrikalarla boğuşurken Roma'nın kaderini belirleyin. Doğrudan Praetorian birliğinizle savaşın, lejyonunuzu zafere götürün ve her seçimin önemli olduğu hikayede kendi yolunuzu seçin. Roma'nın geleceğini nasıl şekillendireceksiniz?

store.steampowered.com
Save 20% on Expeditions: Rome on Steam
https://store.steampowered.com/app/987840/Expeditions_Rome

store.steampowered.com
Starfield on Steam
https://store.steampowered.com/app/1716740/Starfield

Kadrosunda James McAvoy, Daisy Ridley ve Willem Dafoe gibi önemli isimleri barındıran Twelve Minutes için çıkış fragmanı yayınlandı

İnteraktif gerilim tarzı ile dikkat çeken ve E3 2021  fuarının da ön planda olan yapımlarından biri olmayı başaran Twelve Minutes çıkış fragmanı ile karşımıza çıktı. Game Pass ve Xbox konsollarının yanı sıra 19 Ağustos'ta Steam ve Windows Store üzerinden satılacak oyuna olan beklentilerin hem dağıtımcı firması hem de oyuncu kadrosu sebebiyle yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Bu Oyunun Türkçe Olması Gerektigini Düşünüyorum Oldukça Beklenti Oluşmuş Güzel Bir Oyun Umarım Türkçe Yama Yapılır Benim Gibi Oyunu Bekleyenler Vardır Sanırım Forumda  

Bilenleriniz Vardır Geçen Günlerde @tgyama MW1 Remastered İçin Türkçe Yama Bizlere Sunmuştu @Tgyama Sizlerden İlk Oyundaki Muhteşem Çevirinizle Az Önce Oyunu Bitirmiş Biri Olarak Hem Emeklerinizi Tebrik Ediyor Hem de Nacizane 2. Oyunun Remastered İçin Türkçe Yama İstek Konusunu Açmış Bulunuyorum Umarım Amacıma Ulaşırım :)

Selamlar Steam İncelemeleri ''Çok Olumlu'' Olan Lego Serisinden Bir Oyundur LEGO Marvel's Avengers Fakat Türkçe Çevirisi Henüz Bulunmuyor Yapılabilirse Eger Güzel Bir Çeviri Olacağını Düşünmekteyim :Steam Derecelendirmesi 10/9

Lego DC Süper Kötüler

Oyun : 16 Ekim 2018'de Çıkan Şu Anki Son DC Games Oyunudur  Bende Bu Sebeble Forumda "Lego Serisi" Türkçe Çevirileri Hız Kazanmışken Böyle Bir İstek Konusu Açmak İstedim. Çevrilirse Güzel Olur Bence Bakalım Şansımızı Deneyelim Bir Hele Çeviren Olursa Ne Alâ

Siz Söylemeden Ben Yazmak İsterim Evet Çevirisi Var & Ama 18 TL'ye Yama ''Satın Alma''Niyetim Yok O Yüzden Eger Forumda GPT3 Yapabilecek Arkadaşlar Olmasından Ötürü Bu Konuyu Açmak İstedim. Aranızda Varmı Yapabilecek Niyetli Olan :)

Steam Ortalaması 10/9 Olan Seçimlerinizin Oyunu Etkiledigi Seçim Tabanlı Bir Oyundur. Ben Böyle Yüksek Puanlı İncelemelerde "Çok Olumlu" Almış Bir Oyuna Translate Bile Olsa (Hiç Değilse) Bir Türkçe Yamanın Oldukça İyi Olacağını Düşünmekteyim Ben Yapardım Ama Ben Bu İşlerden İnanın Arkadaşlar Hiç Anlamam En Azından Bir Yama Gelirse Translate Bile Olsa Bence Mükemmel Olur. Tabiki Ben Yapabilirim Diyenler Varsa Eger Çeviriside Gelebilir Türkçe Çünkü Oyun Hak Ediyor Türkçe Yamahttps://store.steampowered.com/agecheck/app/1003890//

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 358
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 20)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 496 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Futbol
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.