Şimdi Ara

Software Inc. Türkçe Çeviri - Beta 1.6.8 (19.06.2023)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Software Inc. Türkçe Çeviri - Beta 1.6.8 (19.06.2023)

Çeviri sürekli güncellenecekdir. Hataları yorumlarda yazarsanız düzeltirim.

Beta 1.6.8

Articles (Güncel) -
    Editör (Güncel) -
    Furnite (Güncel) -
    Software (Güncel) -
    Task (Güncel) -
    Tutorial (Güncelleniyor) -
    UI (Güncel)

Software Inc. dizinine "Localization" dosyasını atın oyun açılınca sol üstte English butonu var. Ona basıp Türkçeyi seçiniz.

Yama sürümü: v44* (19.06.2023)

Şunu belirtmek isterim ki bu çeviri iki kez el değiştirdi. İlk çeviren arkadaş ilk oyun çıktığından çok güzel şekilde çevirmiş. Ancak üzerine çok güncelleme gelince ben devraldım ve atölyeye koydum, 2016 yılından beri çeviriyorum. Arada başka arkadaşlar dahil oldu ve çıktı. Bende tek başıma her güncellemede bazen 5 güncelleme sonra çevirdim. Eski çevirdiğim kısımların büyük çoğunluğunu Google Çeviri ile yaptım. Son 1 yıldır büyük çoğunluğunu kendim çeviriyorum. Tabi ki Google Translate ve Yandex Translate desteğini alıyorum. Hatta bazen tek kelime için dakikalarca anlamı ne bunun diye araştırıyorum. Ancak Makale kısmı o kadar basit değil. Çünkü o kısım tamamiyle kodla birleştiriliyor. Bazen kelime bazen cümle şeklinde çeviriyorum. Oyun onu kendi birleştiriyor. O kısımda saçma yazılar oluşabilir kusura bakmayın. Çeviriyi çok uzun süredir denemedim, çünkü oyundan aşırı derecede bıktım. Bunun en büyük nedeni çeviriyi denemek için hileyle şirket kurup denemek istediğim kısma kadar hileye abanarak gelmektir. Çeviri de hatalar görürseniz hatalı gördüğünüz yeri bana fotoğraf ile yollayın. İyi günler./İyi Akşamlar./İyi Geceler.

https://www.localizor.com/software-inc Şu linkden oyuna resmi olarak gelecek Türkçe dil paketine yardım edebilirsiniz.

---> Steam Atölyesi <---

---> Google Drive İndir<---

Software Inc. Türkçe Çeviri - Beta 1.6.8 (19.06.2023)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAT_Ccommander -- 19 Haziran 2023; 4:39:52 >

• adamlar oyunu unuttu
  • 3yüz5yüz kullanıcısına yanıt
    Kimler hocam?
  • oyunun yapımcıları
  • Yok hocam aslında artık hızlı hızlı güncelleme yerine. Büyük güncelleme getiriyorlar. Bunda dolayı yanlış anlamış olabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAT_Ccommander -- 9 Ağustos 2019; 0:34:51 >
  • SAT_Ccommander kullanıcısına yanıt
    bana kalırsa eksik çok orta halli laptopda oynanmıyor optimizasyon berbat tek artısı steam workshop çoğu özelleştirmeyi yapabiliyosun o da bunların işine geliyor diye düşünüyorum
  • olmuyor hocam oyuna girince ingilizce dosyalar tekrar türkçe oluyor
  • Çeviri ne durumda ?

• Güncellendi

• Yamayı baştan aşağı güncelledim. Çeviri klasörlerini düzelttim. Bazı yerler anlamsız olabilir, kodlarla birleştiriliyor, yani ben kelime çeviyorum kod birleştiriyor bu yüzden saçma anlamlar çıkabilir... 

• Uzun zamandır takip ediyorum teşekkürler. Bir kez daha başlamanın zamanı geldi.
  • merhaba şuan güncelmidir?

• Rxswin R kullanıcısına yanıt

Güncel.

• Unstable Beta 1.6.8 sürümüne güncellendi.

• reis 1.7.2 ye güncellicek misin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.