Şimdi Ara

sıfır aracın altındaki lastikler 2005 üretimi =SS GELDİ=

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
7.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sizce bu normal mi akşama resimlerini de yükleyeceğim bilirsiniz 1 hafta önce doblo almıştık bugün bakayım dedim lastik tarihlerine 5105 yazıyor 2005 in 51. haftasında üretilmiş lastikler bridgestone duravis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinoplu -- 14 Aralık 2011; 20:52:49 >

• kaldır at marka olmuş yani
  • problem yaratacak birşey gibi gelmedi bana

sonuçta sıfır lastik
  • Normal değil
  • lastiklerin, belli bir ömrü var. yıl olarak. zamanla durduk yerde özelliklerini kaybediyor. böyle birşey duymuştum ama doğrumu bilmiyorum.
  • 6 senelik lastik normal olamaz.
  • Önemli değil yurt dışından son kullanma tarihi geçmiş sertleşmiş lastikleri almışlar kullanmışlar..Prestij meselesi....
  • quote:

Orijinalden alıntı: lewel123

Önemli değil yurt dışından son kullanma tarihi geçmiş sertleşmiş lastikleri almışlar kullanmışlar..Prestij meselesi....

yaparlar abi
  • ilginç
  • Raf ömrü en fazla 4 bilemedin 5 yıldır... Gidip yenisini isteyin bence?! 0 km arabada 6 yaşında lastiğin işi ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eau Rouge aan Raidillon

problem yaratacak birşey gibi gelmedi bana

sonuçta sıfır lastik

lastiğin ne olduğu hakkında bilginiz var mı? hani otomobil lastiğinden bahsediliyor, don lastiğinden değil
  • sikayetvar.com'a mutlaka yazın, değiştirilmezse yasal yollardan hakkımı arayacağım iade edeceğim falan deyin, bayiye de söyleyin bunları efendi efendi değiştirmek zorundalar
  • arabayı geri ver
  • yeni üretilmiş aynı lastikle sizinkinin arasında baya bir fark vardır, bayiden durumu kurcalasanızda sonuç alacağınızı sanmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazyarif

quote:

sonuçta sıfır lastik

lastiğin ne olduğu hakkında bilginiz var mı? hani otomobil lastiğinden bahsediliyor, don lastiğinden değil

haberim var birader sıkıntı mı oldu sana?

lastiğe bekledikçe birşey oluyorsa söyle de öğrenelim, artistliğin lüzumu yok
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: crazyarif

quote:

sonuçta sıfır lastik

haberim var birader sıkıntı mı oldu sana?

lastiğe bekledikçe birşey oluyorsa söyle de öğrenelim, artistliğin lüzumu yok

Sertleşir. Özelliğini kaybeder. Sıcak havalarda (yazın) fren performansı kötüleşir

• gidin yetkili servise durumu anlatın. kayıtları varsa inceleyip ona göre hareket ederler. eğer ki sorununuz çözüme kavuşmazsa yargıya intikal edersiniz.

iyi günler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • önce bayiyi mi aramamı önerirsiniz duravis modeli kaç yılında üretildi acaba

şimdi diyorum acaba ben mi yanlış yere baktım ama sanmıyorum çünkü transporterin orjinal lastiğine baktığımda tam hatırlamıyorum ama 2411 yazıyordu yani yeni lastikti
  • bu arada fiata karşı önyargılarım vardı sayelerinde bu ön yargım yıkılmadı yıkılmayacakta
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut111907

gidin yetkili servise durumu anlatın. kayıtları varsa inceleyip ona göre hareket ederler. eğer ki sorununuz çözüme kavuşmazsa yargıya intikal edersiniz.

iyi günler.

ben bu aracı istanbul ary otodan aldım sinoptaki servise gitsem adam bana kıllık yaparmı yani aracı benden mi aldın der mi yani
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.