Şimdi Ara

sıfır aracın altındaki lastikler 2005 üretimi =SS GELDİ= (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
7.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hyundai Motor Company

quote:

Orijinalden alıntı: Eau Rouge aan Raidillon

quote:

Orijinalden alıntı: crazyarif

quote:

problem yaratacak birşey gibi gelmedi bana

sonuçta sıfır lastik

lastiğin ne olduğu hakkında bilginiz var mı? hani otomobil lastiğinden bahsediliyor, don lastiğinden değil

haberim var birader sıkıntı mı oldu sana?

lastiğe bekledikçe birşey oluyorsa söyle de öğrenelim, artistliğin lüzumu yok

Sertleşir. Özelliğini kaybeder. Sıcak havalarda (yazın) fren performansı kötüleşir

anladım, sağol.

o zaman aracı alan arkadaş için durum baya kötüymüş.

• yuhh diyorum valla FİAT
  • quote:

quote:

quote:

quote:

sonuçta sıfır lastik

lastiğin ne olduğu hakkında bilginiz var mı? hani otomobil lastiğinden bahsediliyor, don lastiğinden değil

Sertleşir. Özelliğini kaybeder. Sıcak havalarda (yazın) fren performansı kötüleşir

sakız gibi olur:
    hava,asvalt sıcaksa yumusacık olur,
    kışın hava soguksa sertleşir yola tutunamaz vs..

• quote:

Orijinalden alıntı: sinoplu

quote:

Orijinalden alıntı: umut111907

gidin yetkili servise durumu anlatın. kayıtları varsa inceleyip ona göre hareket ederler. eğer ki sorununuz çözüme kavuşmazsa yargıya intikal edersiniz.

iyi günler.

ben bu aracı istanbul ary otodan aldım sinoptaki servise gitsem adam bana kıllık yaparmı yani aracı benden mi aldın der mi yani

kardeş sen direktwww.sikayetvar.com'a fiat hakkında şikayet yaz, onlar seni ararlar gerekli yere yeni lastiklerini gönderirler ya da sana en yakın bayiye sana 1 takım lastik takılması talimatı verirler

önemli olan bu rezilliği daha kaç araca daha yaptılar, daha kaç kişi daha mağdur

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: umut111907

gidin yetkili servise durumu anlatın. kayıtları varsa inceleyip ona göre hareket ederler. eğer ki sorununuz çözüme kavuşmazsa yargıya intikal edersiniz.

iyi günler.

ben bu aracı istanbul ary otodan aldım sinoptaki servise gitsem adam bana kıllık yaparmı yani aracı benden mi aldın der mi yani

alıp almaması firma politikasına bağlı. madem uzaksınız, telefon yoluyla önden bilgilendirin, artık ilgilenip ilgilenmeyeceklerini anlar ve duruma göre karar verirsiniz gidip gitmemel konusunda.

dipnot: bu durumu nasıl kanıtlayacaksınız? kalkıp da "lastikleri sizin değiştirmediğiniz ne mâlum?" derlerse?

• Terbiyesizlik, ticari ahlaksızlık, vicdansızlık, insan hayatıyla bile bile oynamak ne derseniz deyin bu duruma. 6 Yıllık lastikle bir kaza yapsanız sizin haberiniz bile olmayacak lastikten kaynaklandığı, Allahtan bilinçli bir kullanıcısınızda farketmişsiniz.

Lastiğin marka modeline göre firma web sitesine girip lastik ömrü ile ilgili yazının çıktısını alın, FIAT'ın alnının çatına yapıştırın. Dolandırıcı bunların hepsi. Hakkınızı arayın.
  • frene fazla basma
  • quote:

sonuçta sıfır lastik

7 senelik bir lastik bana hic normal gelmedi.
  • arkadaşlar aracı aldığımız bayiyi aradık dedik durum böyle böyle bizim canımıza kast ediyorsunuz falan oradaki bayan dedi fiat mühendisleri düşünmüştür zart zurt

servis müdürü ile görüşecek yarın haber verecekler olumsuz cevap gelirse müşteri hizmetlerini arayacağım-sikayetvar.com a yazacağım en son tüketici mahkemesine gideceğim
  • Ben aracı alırken müşteri tesilcisine üzerinde dandik marka lastik istemiyorum demiştim pazarlık sırasında. Teslimattan önce aracımın lastikleri değiştirilmişti .Sizin başınınıza gelen hiç olmayacak bir olay.Bir şekilde lastikleri değiştirmek zorundalar.
  • Yerinizde olsam aldığım bayiye gider bir güzel söverim.5 yıllık lastik ne demek.Lastikçi en fazla 1.5 yıl beklemiş lastiği al oda en fazla demişti.Sen sıfır araba alıyorsun 2005 üretimi yani sen bu lastikle o tarihten beri gezdiğini varsay.Lastiklerin km ömrü olduğu gibi yıl ömrüde var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre1270393

Yerinizde olsam aldığım bayiye gider bir güzel söverim.5 yıllık lastik ne demek.Lastikçi en fazla 1.5 yıl beklemiş lastiği al oda en fazla demişti.Sen sıfır araba alıyorsun 2005 üretimi yani sen bu lastikle o tarihten beri gezdiğini varsay.Lastiklerin km ömrü olduğu gibi yıl ömrüde var.

sinoptaki bayiden alsaydım dediğinizi yapardım ama istanbuldan aldım anca telefonda bi güzel söverim
  •  sıfır aracın altındaki lastikler 2005 üretimi =SS GELDİ=
  • bu arada bridgestonenin sitesinde lastik raf ömrü 10 yıl lassa sitesinde ve birçok kaynakta 5 yıl olarak görünüyor
  • dostum belki hiç sıcak/soğuk hava görmeden stabil klimalı odalarda bekletildi lastikler. Fiat böyle bir savunma da yapabilir
  • quote:

quote:

quote:

quote:

sonuçta sıfır lastik

evetaynen öyle olur. ömür 4 yıldır sonra sertleşir, ses yapar dahası kılcal çatlaklar olur güvenlide değil..bir gün 0 km araç alırsam lastiklerinide kontrol edeceğim inşallah..

• Aracın bayiye gelir. Bayi elindeki eski lastiği, yeni araba alma heyecanıyla yarı sarhoş olan müşterinin aracındakilerle değiştirir, eski satamadığı maldan kurtulur gıcır gıcır lastikleri satıp tatlı tatlı kar eder... ya da lastikçiyle anlaşıp raf ömrü çöp olan lastikleri böyle piyasada eritir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _KoLCu_ -- 14 Aralık 2011; 21:05:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TüplüveÖfkeli

dostum belki hiç sıcak/soğuk hava görmeden stabil klimalı odalarda bekletildi lastikler. Fiat böyle bir savunma da yapabilir

bu marka artık gözümden çok düştü hatta araba alma konumdada yazmıştım ilk defa sıfır araxcın altına kaliteli lastik takmışlar diye fakat yanılmışım bir bit yeniği varmış işte
  • quote:

sıfır aracın altındaki lastikler 2005 üretimi =SS GELDİ=

hocam sakın üretim tarihi 4311 olmasın? siz aracı ne zaman almıştınız?

bizde de turanza var da tarih 4311'in olduğu şekilde yazıyor

fotoğraf ekliyorum, 2008 Ağustos'ta almıştık biz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arif -- 14 Aralık 2011; 21:18:58 >

• quote:

quote:

hocam sakın üretim tarihi 4311 olmasın? siz aracı ne zaman almıştınız?

bizde de turanza var da tarih 4311'in olduğu şekilde yazıyor

bilmiyorum ama goodyear me michelinin lastik tarihi tam olarak orada yazıyordı sanki diğeri kod gibi duruyor lastikten anlayan arkadaşları bekliyorum şu lastiğin üretim tarihini okuyuversinler yarın lastikciyede götüreceğim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.