B

Yarbay
30 Nisan 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
27 üye
Görüntülenme
Toplam: 205 (Bu ay: 2)
Gönderileri

Twitter da ki ve burada ki troller her şey böyle sonsuza kadar sürecek mi sanıyorlar?


Ülke açıktan göstere göstere batırılırken bunu savunanlar hiç bir yaptırım olmadan yazdıklarından sıyrılacaklarını mı sanıyorlar?


Önüne gelene terörist,hain,yahudi,gavur,dinsiz diye hakaret edip kendiniz vatansever mi olacaksınız?


Atasözleri asla şaşmaz: gün döner devran döner, keser döner sap döner

Bir öğretmen olarak sürekli öğretmenleri aşağılayıp,tembel,asalak, 7/24 yatan insanlar gibi gösteren konulardan bıkkınlık geldi.


Okulda öğretmeninden fırça yiyen gelip burada konu açıyor ve meslek sahibi olmuş ama içinde bir şeylerin ezikliğiyle yaşayanlar da bunlara çanak tutuyor.


Her meslekte işini yapmayan insanlar yok mu sanki? Polis göstericiyi vurunca katil polis diye konu açılmıyor. Yanlış aşı yüzünden 1 yaşındaki çocuğun kolu kesilince kasap doktorlar diye konu açılmıyor. Mühendisin çizdiği proje çökünce beceriksiz mühendisler diye konu açılmıyor ama iş öğretmene gelince oooo hepsi bedavacı, hemde hiçbiri ayrılmadan. Ders anlatmayan öğretmen yok mu? Evet var. Alanında yetersiz öğretmen yok mu? Evet var. 40 dakikayı masadan kalkmadan yapan öğretmen yok mu? Evet var. Seminerden kaçmak için rapor alan var mı? Evet var.Ama böylelerinin olması 1 milyon kişiye asla mal edilemez. İşini doğru düzgün yapan binlerce öğretmen de var. Siz öyle bir öğretmene denk gelmediyseniz o sizin şanssızlığınız. Benim öğrenciliğimde sürekli çocuk döven, kendisinden paralı ders almayana not vermeyen, öğrenciye hakaret ederek konuşan, 40 dakika ister dinle ister dinleme modunda zaman dolduran öğretmenlerim oldu ve ben bu mesleği yaparken bu kötü örneklere nasıl kızdıysam asla böyle şeyler yapmayacağım diyerek mesleğe başladım


Çalıştığım 83 kişilik okulda 1 kişi bile rapor almadı herkes seminere katıldı. Sizin sandığınız gibi çay çorba ile değil telafi eğitiminin programları hazırlandı. Yapılması istenen görevler neyse yerine getirildi. Pazartesi normal eğitim başlıyor deseler her şey hazır. (Bunu şimdi övünmek gibi algılayan aklı evvel de çıkar şimdi)


Bu 5 günlük süreçte 4 farklı okulda hizmetli, memur ve öğretmende korona pozitif çıktığı için tüm personeller 14 günlük karantinaya alındı okullar kapandı. Yani o okullarda ne yakından ne uzaktan eğitim yapılamayacak. Okulun birinde pansiyon memurunda korona çıktığı için pansiyon da kapatıldı, okullar açılırsa öğrencilerin yatacak yeri yok milli eğitim müdürlüğü desen sadece müfettiş gelirse falan evraklar hazır olsun okullar ne yaparsa yapsın havasında. Okul müdürünün sorduğu soruya cevap vermekten bile acizler. Biz bilmeyiz bakanlık bilir diyorlar.


Şu anda haftaya veya 21 eylül de ne olacağı belirsiz. Ne müdür ne milli eğitim biliyor. Okula normal mi gidilecek, dönüşümlü mü ders işlenecek, uzaktan eğitim mi olacak, hangi sınıflar okula başlayacak, hangi konular işlenecek ortada resmi yazı yok.


Bakan diyor ya hani a-b-c-d planları hazır diye seminerde gördüm ki tamamen kervan yolda düzülür kafasıyla işler yürüyor. Cuma günü 13.30 da seminer bitti saat 13 te yazı geldi yetiştirme kurslarına kayıtlar 4 eylüle uzatıldı diye. (Normal sürece göre bugün kaydın son günü diye velilere mesaj atıldı) Ondan önceki yazıda ise 31 ağustosta derslere başlanacak diyordu. Günübirlik kararlarla iş yürüyor.


Pandemiyi öğretmenler başlatmadığına ve bakan çıkıpta öğretmenler yatmak istiyor bende okulları kapattım gitti demediğine göre bu kadar nefrete ve hırsa kapılmanıza gerek yok. Forum köşelerinde öğretmenler yatıyor,seminere gitmiyor, beleşten maaş alıyor, istesem öğretmen olurdum ama olmadım, sizden rahat meslekte yok diye çırpınıp egonuzu tatmin etmeyin. Hala daha sorununuz varsa gidin bakanlığı bakanlığa şikayet edin (tüm kararları orası aldığına göre).

TechPowerUp da kartın biosunu inleyince uefi desteği olmadığını farketmişler.

Kaynak :www.techpowerup.com/252476/amd-radeon-vii-has-no-uefi-support
Söz konusu durumda tam 6.700 adetlik bir satış gözüküyor. Modeller, söylenmese de araçların belirli bant aralıklarında alınarak teste sokulan ve o partinin iyi olduğunu gösteren kobaylar olabilir. Öte yandan bir otomobilin daha onlarca ekstra testlere tabi tutulduğu da biliniyor.

Almanya için sayısının 4.000 adet olduğu söyleniyor. Geri kalanın Avrupa ve ABD’ye gönderilmiş olduğu söylendi. Volkswagen kullanılmış araç satışından beklemediği büyüklükte bir ceza ve tazminat ödeyebilir.

Almanya Federal Motorlu Taşımacılık Otoritesi, VW yetkililerine “araçlarınızı geri çağırmak için hazırlanın” dediği söylendi. Geri çağrılacak araçlar üzerinde nasıl bir yaptırım yapılacak o konuya değinilmedi.

kaynak:https://paratic.com/vw-test-kullanilmis-arac-satis-skandali/
Akşam kastamonu da yumurta büyüklüğünde dolu yağdı ve arabalar yamuldu. Benim aracımda kasko var. Arka stop farı ve plaka kırıldı. Tavanda ve kaputta baya göçük var. Aracı yetkili serviste yaptırmayı düşünüyorum. Kaskodan tamir için ne gibi prosedür izlemem gerekiyor?
Linkini verdiğim konuda yazdığım yorum neden silindi? Gigabyte Türkiye yetkilisi adıyla firma görevlisi olduğu iddia edilen kişinin geçmişte yaptıklarını aynen yazmak suç mu? Neden firmalara diğer üyelere yapılan muamele uygulanmıyor? Foruma reklam verince ayrıcalık sahibi mi olunuyor?
https://tablet.donanimhaber.com/gigabyte-da-isler-degisiyor--134227051
Tv şu an 2900 lira bandında. Daha yüksek fiyatlı tv ye bütçem yetmiyor. Kullanan varsa görüşlerini almak isterim.
Herhangi bir konuya mesaj yazdığımda "konu gösterimden kaldırıldı veya taşındı" mesajı çıkıyor. Tüm konu başlıklarında durum böyle.
Videodaki arabaların geneli mercedes ve izlerken sinirleriniz zıplayabilir. Daha önce verildiyse kusura bakmayın.

O esnada sürücü çok hayati bir görüşme yapıyor olduğundan arkasındaki sağındaki solundaki arabaların hiçbir önemi yoktur. Peşinden 20-30 km hızla gitmeye mecbursunuzdur zira yol da veremez çünkü meşguldür.Kornaya basarsanız aynadan bir bakış attıktan sonra aynen yoluna devam eder.Hele bir de tek yön bir sokakta falan denk geldiyseniz Allah sabır versin.Adamı katil etme potansiyelleri çok yüksektir.
Hakkında
Konum: Kastamonu, Merkez
Forum İmzası:
128 milyar bit ekran kartı nerde ?
Hakkımda:
RAKI !!!Bu meret öyle bir merettir ki, acıyla içilir, tatlıyla içilir, neşeyle
içilir, ağlayarak içilir, kavunla içilir, peynirle içilir, ikisi
beraber çok güzel içilir yemekle içilir, mezeyle içilir, suyla içilir,
susuz içilir, sodayla içilir, şalgamla içilir. Ama işte,bir tek salakla içilmez. ...
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MY pisi
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Takım
Fenerbahçe
TV
LG
Ses Sistemi
Logitech
GPS, Navigasyon
Navitech
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 7 gün
Mesaj Sayısı: 7.199
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 11.682
İkinci El Bölümü Mesajları: 186
Konularının görüntülenme sayısı: 86.046 (Bu ay: 1.554)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6.130 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.