Şimdi Ara

Olan İnternetimi Kestiler (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
4
Favori
17.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
311 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, bulunduğunuz bölgede yerleşik operatör tarafından yapılan altyapı iyileştirme çalışması sırasında port üzerinde değişiklik olmuştur. Değişiklik sonrasında hat iptal durumuna düşmüştür. Bunun üzerine arkadaşlarım iptal hakkında size bilgi vermiştir. Sizin de dilekçeyi iletmeniz üzerine hizmet 02.11.2020 tarihinde iptal edilmiştir. Tekrar abonelik talebiniz bulunuyorsa benimle PM üzerinden iletişime geçmeniz durumunda satış birimimize yönlendireceğim.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Allah aşkına aynı şeyleri yazıp durmayın. Yarın bir gün bizimde santralde iyileştirme çalışması adı altında işlem yapılıp portumuza çökülebilir mi? Bu olayı nasıl normalleştirebilirsiniz? Nasıl bi sözleşme var tt ile aranızdaki müşterinizin portunu elinden alabiliyorlar?

Bu açıklama hiç tatminkar değil.
  • Pes

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu gördüğüm iyi oldu Türknet düşünüyordum ama şuan kesinlikle düşünmüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, bulunduğunuz bölgede yerleşik operatör tarafından yapılan altyapı iyileştirme çalışması sırasında port üzerinde değişiklik olmuştur. Değişiklik sonrasında hat iptal durumuna düşmüştür. Bunun üzerine arkadaşlarım iptal hakkında size bilgi vermiştir. Sizin de dilekçeyi iletmeniz üzerine hizmet 02.11.2020 tarihinde iptal edilmiştir. Tekrar abonelik talebiniz bulunuyorsa benimle PM üzerinden iletişime geçmeniz durumunda satış birimimize yönlendireceğim.

Ctrl + C / Ctrl + V

Başka açıklamaları yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Yerleşik operatör böyle bir çalışma yapılmadığını belirtti. Yapılsa bile mağduriyeti gidermek için çözerler çünkü pandemi dönemindeyiz. Portumu başkasına satıp sonra hep aynı şeyi söylüyorsunuz. Bu konu sayesinde onlarca, yüzlerce insan sizi tercih etmeyecek farkında mısınız? Hakkım olan interneti çözeceksiniz @TurkNetDestek

• quote:

Orijinalden alıntı: FILPRAES

Yerleşik operatör böyle bir çalışma yapılmadığını belirtti. Yapılsa bile mağduriyeti gidermek için çözerler çünkü pandemi dönemindeyiz. Portumu başkasına satıp sonra hep aynı şeyi söylüyorsunuz. Bu konu sayesinde onlarca, yüzlerce insan sizi tercih etmeyecek farkında mısınız? Hakkım olan interneti çözeceksiniz @TurkNetDestek

Alıntıları Göster

Hocam sizinki de pehlivan güreş hikayesine dönmüş. Siz hala bu adamlara abone olup para kazandırmak mı istiyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

Hocam sizinki de pehlivan güreş hikayesine dönmüş. Siz hala bu adamlara abone olup para kazandırmak mı istiyorsunuz?

Alıntıları Göster

Portumu bana versinler internetime kavuşayım başka bir şey istemiyorum. İnternete giremiyorum 1 aydır.

Hayırdır şoför mü kullanmış bu hesabı yoksa yeğen mi?

• müşterinin hattını ilgilendiren sözde altyapı iyileştirmesinden haberdar etmeyen SİZ
    • bundan dolayı interneti gidecek ve müşteri size yazmasa ne kadar süre internetsiz kalacaktı?
    • SİZ ne zaman iletişime geçmeyi düşünüyordunuz?
    • iptal ettiren SİZ
    • hat veremeyen yine SİZ

Tam adliyelik bir olay, konuyu takip edeceğim. Mağdur arkadaşa tavsiyem bu konularla ilgilenen ne kadar adress, telefon, şikayet adressi, dernek veya vakıf, stk varsa hepsine durumunu bildirmen.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) ile de iletişime geç. Ticaret ahlakına aykırı bir durum söz konusu, Ticaret Bakanlığı ile de BİMER CİMER ne varsa.

Ben oturduğum yerden sinirlendim, sizi düşünemiyorum bile... ALLAH (celle celaluhu) sabrınızı artırsın, nusretini üzerinizden eksik etmesin.

https://tuketicisikayet.btk.gov.tr/tsys/giris.html

• Yaklaşık 15 ay kadar kadar Turknet kullandım. İlk adresimde 12 ay kullandık ve ara sıra internet gitmesi dışında sorun yoktu. Taşındıktan sonra öyle bir hizmet verdiler ki, 2. ayın sonunda ayrıldık. Hergün akşam 18-19'dan sonra internet gidiyordu ve gece 00-01 gibi geliyordu. Bu durumun farkında olmayan babam, kardeşim falan mobil kotalarını aştıkları için yüzlerce lira fatura ödediler ilk ay. Neredeyse 2 günde bir iletişime geçip sorunu belirtiyordum ve bir türlü çözülmüyordu. Tabi ben bu sırada şehir dışında üniversite okuduğum için anlık takip edemiyorum internetteki sorunları. Her neyse, en son mayıs ayında faturama modem eklediler ve parasını talep ettiler. Ne alaka diye online işlemlerden yazdığımda yine abuk subuk cevaplar verdiler. Modemi kabul etmedik, kargo firması iade etti. Ben de aynı gün iptal başvurusu yapıp, birkaç gün içinde fax falan bunlarla uğraştım. O sırada "telefondan müşteri hizmetleri" kullanmayan Türknet beni aradı ve "aman abi, canım abi" çekti. Tabi ben aylarca süren mağduriyetten sonra "yok canım" dedim ve telefonu kapadım. Evimizde hem tt hem de superonline fiber olduğu için hemen superonline fibere geçtik ve 87 liraya 35 mbps kullanıyoruz. Varsın 100 lira olsun ama bir kez mağdur etmediler. 20-25 lira fazla verin ama bu çözümsüz firmayı tercih etmeyin. Jahrein'e harcayacakları parayı yatırıma ve çözümlere harcasalar bu kadar küfür yemeyecekler.

• rezillik başka bir şey değil türknete geçilmemesi için bir sebep daha

• Bu ülkede insan kanser olur.

Rezalete bak ya yaptiginiz hatayı çözün ya da eşek gibi geri vereceksiniz lamı cimi yok bu rezaletin

Takipçisiyim bu meseleyi çözmezseniz yönelik yöneticisi olduğum facebook ve telegram gruplarında bu konuyu gündemde tutacağım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 26 Kasım 2020; 21:28:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.5 sene türknet kullandım ama oyun oynanmayacak kadar lag oluyordu müşteri hizmetlerine yazıyorsun üstte yazdığı gibi bot mesajı atıyor en son gıbırnete geçtim 2 aydır problem yaşamıyorum bir daha geçeni sevsinler türknete

• Ensesi kalın, arkası sağlam biri port dolu olan mahallede rastgele bir fişi çektirip kendine bağlatmış benim anladığım. Başka bir açıklaması yok bu işin.

Sözleşmede kılıfına uydurdunuz mu bu durumu?

Arkadaşa tavsiyem sağlam bir avukatla anlaşıp çatır çatır tazminatını alsın.

Müşteri çıkınca cayma bedeli var ama firma istediğini yapar...

Ne güzel iş ya...

• Konuya cimere mahkemeye tüketici verin anıdna tazminat acın diyen zeki yaratıklar adamlar kanunda bir bosluk varki yapıyor böle alen açık şekilde :)

Ver tüketici mahkemesine adamlar avukatı davaya katılır efendım alt yapı calısması 2 güne bitiyor der bağlancak der mhakeme süre verir admalar eve neti baglar konu kapanır.

Bu arada yasanmış olay.

Terbiyesizlik başka bir şey değil.Ne demek portu olan adamı saf dışı bırakıp başkasına verirsiniz.Derhal düzeltilmeli üzür dilenmeli.
  • Abimle ortak kulanıyorduk bu Türknet ben 2 ay dayanabildim dedim abi akşam işten gelince şurda 3 saatlik oyun zevkimiz var bu ping degerleri ve bağlantı ile ben oyun oynuyamıyorum ping 2000 leri göriyordu 35 mbit diye verdikleri bağlantı da 16 mbit geliyordu çoğu zaman ben dayanamadım kendime yeni firma buldum netspeed 100 TL bağlantı ücreti var dediler kabul ettim 7 aydır kafam rahat abimler devam ediyor çocuklar bazen üst katan tel açıyorlar amca senin wifi girsek olurmu çekmiyor bizimkisi çekmez diyom bende parayı alana kadar bunlar ondan sonra bakan yok fatura ödeme günü geldimi 1 gün bile beklemiyorlar ama

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.