Yarbay
08 Ağustos 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme
Toplam: 152 (Bu ay: 0)
Gönderileri

BTCTURK’te al sat bitti parayı çekememe dönemi başladı. Bitcoincileri sarsacak iddia

BTCTURK hesabındaki 800 bin TL ile Bitcoin aldığını ve zarar etmesi üzerine parayı TL’ye çevirip çekmek istediğini belirten Serdar B. isimli vatandaş, zararının 200 bin TL’yi bulmasına rağmen parasını çekmesine izin verilmediğini iddia etti. Kimlik belgesi ve ikamet adres bilgilerinin selfie çekilerek gönderilmesi istenen vatandaş, “İstenen belgeleri göndermeme rağmen 4 gündür herhangi bir sonuç alamadım. Ayrıca hesaptaki paramla Bitcoin alım-satımı yapabiliyorum çünkü 1000 TL komisyon ücreti var ancak hesabımdaki gerçek parayı çekemiyorum” dedi.


Bunun üzerine Mavi Kart sahibi olduğunu, TCKN sahibinde olduğunu ve ilk ikametgahının da yine Türkiye’de olduğunu söyleyen vatandaştan kimlik belgelerini yollaması istendi. Vatandaş belgelerini yollamasına karşın ise eksik belge yolladığı gerekçesiyle işlemi gerçekleştirilmedi.

Vatandaş hesabındaki parayla Bitcoin al-sat işlemlerini yapabildiğini çünkü 1000 TL komisyon ücreti alındığını belirtirken Türk lirası olarak parasını hesaptan çekemediğini belirtti.


23 Şubat’tan beri parasını çekmeye çalıştığını ifade eden Serdar B. şu ifadeleri kullandı:

“BELGELERİMİ HİÇ ZAMAN KAYBETMEDEN GÖNDERDİM”

4 gün evvel hesabıma kripto para aktardım ve tradinge başladım. Kripto paramı TRY’ye çevirdikten sonra yine Türk hesabıma parayı aktarmak istedim. Global hesap olduğumu ve gerçek parayı çekemeyeceğimi söylediler. Bunun üzerine Mavi Kart sahibi olduğumu, TCKN sahibinde olduğumu ve ilk ikametgahımın da yine Türkiye’de olduğunu söyledim. Destek-mail adresine evraklarımı (kimlik kartı ve ikamet belgesi) göndermemi istediler durumu düzeltmeleri için. Hiç zaman kaybetmeden istedikleri şeyi yaptım. Saatler sonrasında hala para çekme işlemini gerçekleştiremediğimi anlayınca yeniden BTC Turk üzeri canlı destek aldım.


TELEFONUMDA BULUNMAYAN AUTHENTİCATOR KODUNU İSTEDİLER”

Sürekli istediğim yardımı alamadım ve birkaç kez yeniden canlı desteğe katıldım. Her defasında farklı bir bilgi verildi. Sonunda beni pes ettirdiler ve artık hesabımı global hesap statüsünden çıkarmayacaklarını anladım. Bu sefer sürekli değer kaybeden paramı kripto paraya çevirdim ve farklı bir uygulamaya transfer etmek istedim. Karşılaştığım durum yine endişe vericiydi: Hiçbir zaman Authenticator adında bir program kullanmamama rağmen ve de telefonumda uygulamasını dahi bulundurmamama rağmen, Authenticator kodu istenmekteydi.


“KİMLİK BELGESİYLE BERABER SELFİE İSTEDİLER”

Yine canlı destekten defalarca farklı farklı çalışanlara böyle bir seçimimin olmadığını ve kripto parayı transfer etmem için yardıma ihtiyaç duyduğumu belirttim. Sanırım konuştuğum 4. ya da 5. kişi artık pes ederek, yeniden kimlik belgesi, ikametgah bilgisi ve yazılı bir metin ile bir selfie diledi. Bunları gönderdikten sonra Authenticator olayının ortadan kalkacağını söylediler. Gönderdikten birkaç saat sonra durumu sormak adına sürekli canlı sohbete katıldım ve evraklarımın geldiği ve kısa süre içerisinde olayın çözüleceği söylendi.


KISACA SORAYIM DOLANDIRILDIM MI?”

Dün bütün gün bekledim - sonuç yok. Bugün, yaklaşık 24 saat sonra gelen mail artık bardağı taşıran son damla oldu. Bulunduğum talep için göndermem gereken belgeleri göndermemişim... Kısaca sorayım: Dolandırıldım mı? Canlı destekteki Mizgin bey/hanım yazımın net okunmadığı için bir kez daha göndermemi ve bir saat içerisinde işlemin yapılacağını söyledi. Ancak herhangi bir sonuç alabilmiş değilim.


https://www.yenicaggazetesi.com.tr/mobi/btcturkte-al-sat-bitti-parayi-cekememe-donemi-basladi-bitcoincileri-sarsacak-iddia--430269h.htm

merhaba arkadaşlar babam için hepsiburada.com üzerinden Huawei Y6 telefon almıştık sonradan vazgeçip iadesini yaptım kapıya geldiği gibi geri gönderdik teslim almadan hata almadan satıcıya mail atım boşuna gönderipte zaman kaybı ve kargo ücreti masrafı olmaması için satıcı dönüş yapmayınca hepsiburada.com arayıp durumu anlatım dediler biz mail atarız ama yinede telefon kapıya geldi yapacak birşey yok


2 gün önce kendilerini whatswapp üzerinden iade bankaya yıtırlmamış dedim dediler hemen iade yapıyoruz ama birde baktım ayrı bir fatura geldi ertesi gün


belki ben yanlış biliyorum nezamandan beri faturlara ücret kesiliyor zaten üzerinde yazıyor elektronik ortamda iletilmiştir diye yanlışım varsa kusura bakmasın kimse


adamlar kalkıp bana telefonun kargo ücretini aklı sıra faturanın kargo bedeli diye yuturmaya çalıştılarhttps://hizliresim.com/QTYuXg

.

Merhaba arkadaşlarabim için geçen sene www.newegg.com üzerinden aldığımız ASUS RTX 2070 O8G model ekran kartı arızalandı daha önce bu durumla karşılaşan oldumu acaba.

Türkiye ASUS ile görüştüm benden seri no istediler seri no verdim dediler bu ürün global garanti değil local garanti altında onun için biz bakmıyoruz ne tamir ne de ücretli hiçbir şekilde ilgilenmiyorlarmışBende asus.com/us yani Amerika'daki ASUS yazdım Amerika ASUS kanıt istedi benden kartın bozuk olduğuna dahi ikna olmak için bende kendilerine video yoladım sonra dediler bu testleri yapın hata verirse bize yolayın ekran görüntüsünü heaven Benchmark 4.0 furmak stress test GPU ve farklı bir PC'de denememi istediler mümkünse bende kartı söküp kendi PC me taktım ve ikna oldular evet görünüşe göre kartınızda ciddi bir sorun var bunu servise göndermeniz gerekiyor dediler bende nereye göndermem kerektiğini sordum dediler asus.com/us americaGelelim rma açma olayına rma açmamı istediler baktım listede Türkiye yok Amerika or canada diyor dedim ben Türkiye'de yaşıyorum onlar bana şu şekilde bir mail atmışlar benim amerika da adresim yok ki nasıl olacak bu iş böyle saçma bir şey mi olur bu durumu nasıl haledebilirim acaba bilgisi olan arkadaşlar var mı yazarsanız sevinirim.ASUS ürün desteğiyle irtibat kurduğunuz için teşekkür ederiz. Benim adım james marc m. Ve umarım iyisindir ve güvende kalırsınız.Bizi güncellemek için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. İlk adımlar sorunu çözmediyse özür dilerim. Karar almanıza yardımcı olmaya devam edeceğimize emin olmak istiyorum.Verdiğiniz adrese göre, Türkiye'de ikamet ettiğiniz anlaşılıyor, ABD ve Kanada'yı desteklemekle sınırlı olduğumuz için onarım işlemine devam edemiyoruz. Ünitenizin garantisini de kontrol ettim, garanti sadece ABD veya kuzey Amerika bölgesinde geçerlidir. Onarım işlemine devam etmek için ABD veya Kanada adresine ihtiyacımız olacak. Çünkü onarım tesisimiz üniteyi uluslararası gönderemez. Cevabınızı dört gözle bekleyeceğim ve harika bir gün geçireceğim.Ek yardıma ihtiyacınız olursa lütfen bize bildirin. Size daha fazla yardımcı olmak için elimden geleni yapacağım. ASUS'u seçtiğiniz için teşekkür ederiz.İleri de başvurmak için lütfen vaka numaranızı not edin: N200729176.Saygılarımızla,

James marc m.
CORONAVİRÜS kendi başkanını bile götürürse sakın şaşırmayın!
BEN yazacaktım ancak Haşmet Babaoğlu benden önce davrandı. SABAH'ta konuya giriş yaptı... Biz de açalım... Ta başından bu yana CORONAVİRÜS'le ilgili yazdıklarım ortada. Bu olaylara hiçbir zaman için "YARASA YEDİLER DE ORADAN BULAŞTI" ya da "ÇEKİRGE ZIPLADI DA ORADAN YAYILDI" masalları üzerinden bakmam.
Eğer böyle bir hamle ÇİN üzerinden geliyorsa, her zamankinden çok daha fazla dikkat etmek gerekmekte.Wuhan'da ortaya çıkan VİRÜS tam da BAYRAMI bekledi. On milyonlarca insanın şehir değiştirdiği zaman dilimi seçildi.VİRÜS bir amaca hizmet ediyorsa ÇİN gibi ÇOK KALABALIK nüfusun yaşadığı bir yerde ortaya çıkmalıydı ki tam da öyle yapıldı.
Herkes yer değiştirirken YAYILMA KATSAYISI artıyordu. Olayın içeride yayılmasıyla birlikte DÜNYA için kabus başlıyordu. ÇİN üretim canavarı olarak KAPİTALİST BÜTÜN MARKALARIN taşıyıcısıydı. Ve Çin'e giden uçak sayısı, insan sayısı, temas sayısı hiçbir ülke ile karşılaştırılamazdı. Hesap edilemeyecek kadar çok DIŞ TEMAS vardı. VİRÜS için uygun ortam hazırdı yani... Bill Gates... Yaklaşık 30 yıl önce genç bir girişimciyken bir tv. programına çıkıyor ve bugünü anlatıyordu. Programcı haliyle tatlı bir üslupla KAFA BULUYORDU. Anlatılanlar onun da insanlığın da ötesindeydi.
SORU: Şu internet denen zımbırtı nedir?
CEVAP: Herkesin her şirketin sayfaları olacak. Herkes orada istediği bilgiyi bulacak. Acayip bir teknoloji. Başkalarına elektronik postalar göndereceğiz.
SORU: Birkaç ay önce beyzbol maçının internetten dinlenebileceğini duydum. Bu radyo değil mi?
CEVAP: Arada küçük bir fark var. Burada radyodaki gibi değil. Sen dilediğinde dinliyorsun.
Depoda yani...
SORU: Puro ve motor yarışlarına tutkum var. İngiliz dergisine de aboneyim. Bunlardan daha mı iyi bu platform?
CEVAP: Kesinlikle. Senin gibi garip zevkleri olanlar doğrudan konuşacaksın. İstediğin bilgiye ulaşacaksın. Çok kişiyle aynı anda...
CORONAVİRÜS ile Bill Gates'in ne ilgisi var!
İşte bu noktayı genişletelim...
Takip edenler bilirler. Geçtiğimiz haftalarda DAVOS'u yazdım. Oraya gelen bir ÇİNLİ PROFESÖRÜN aranan adam olduğunu aktardım.
Herkes onunla görüşmek istiyordu.
Oteli kapatmışlardı onun için. Görevi neydi bilmiyorum ama çok önemliydi.
DAVOS da aktaracağım konunun özünde yer almakta...
ARALIK ayının başında CORONAVİRÜS Çin'de görüldü.
Ancak rejim bunu yaklaşık 40 gün sonra açıkladı. Baş edeceklerini sandılar. Belki de ne ile karşı karşıya oldukların anlamadılar... Yayıldı ve çaresizlik baş gösterdi. CİNPİNG adeta diz çöktürüldü. Yardım istedi...
Hala ÇİN'de ne olup bittiğini tam olarak bilen yok. Çünkü artık herkes kendi ülkesiyle ilgili. Operasyon da böyleydi zaten...
CORONAVİRÜS'ün ortaya çıkmasından aylar önce EVENT 201 isim bir SİMÜLASYON yapılıyor. CORONAVİRÜS'ün bir benzeri üzerinden. TATBİKAT diyebiliriz... Merkez JOHN HOPKINS... BAŞROL OYUNCUSU Dr. Eric Toner! Dr. Toner ve ekibinin üzerinde anlaştığı VİRÜS'ün ismi de CAPS... Dr. Toner ve ekibi BREZİLYA'yı merkez seçiyor. Garip tesadüf, oradaki bir DOMUZ ÇİFTLİĞİNDEN virüs yayılıyor.
Önce yoksul semtlere sonra da dünyaya... Çin'de de hayvan pazarındaki YARASA kaynak gösteriliyordu. Yoksul semtler üzerinden de yayılıyordu!
TATBİTAKIN en önemli özelliği CAPS'ın yani CORONAVİRÜS yerine konulan PARÇACIĞIN AŞIYA SONUNA KADAR
DAYANIKLI OLMASI! SARS'tan daha ölümcül olması kararlaştırılıyor, ancak gripten daha kolay bulaşıyor...
Dr. Toner ve ekibi, CAPS için "SARS'ın kuzeni" tanımı yapıyor!
Brezilya'dan domuz çiftliğinden yayılan virüs tespit edildikten 18 ay sonra 65 milyon insanın ölümüne neden oluyor.
Kimse durduramıyor.
Durdurması gerekenler de müdahale etmiyor!
Bunlar yaşayarak öğreneceğimiz şeyler.
Zaten TAKVİM gazetesi dışında CORONAVİRÜS'ü sayfalarına taşıyan yoktu. Yazdıklarım da ortada... Şimdi hereksin gündemi oldu ayrı...
Benim ta başından beri peşinde olduğum soru şuydu:
CORONAVİRÜS'ten sonra nasıl bir sistem dünyaya hakim olacak?
Hastalıklar ölümler elbette çok önemli. Ama arkadaki AKILIN amacını anlamaya çabalıyordum...
Dr. Eric Toner ve John Hopkins ekibi, EVENT 201 için önemli iş insanlarını da davet ediyor... Bu noktadan sonrası HASTALIĞIN, SALGININ DIŞINA ÇIKIYOR. OLAY EKONOMİK VE SİYASİ SİSTEME GELİP DAYANIYOR... YENİ DÜNYA SİSTEMİNE YANİ...
65 milyon insanı öldüren virüs, BORSALARI YÜZDE 40 düşürüyor... Turizmi bitiriyor. Ulaşımı kesip atıyor. Bankacılık sistemini felç ediyor. Şirketleri batırıyor. Tabii VİRÜSÜN arkasındaki AKIL hangi sektörlerin ayakta kalacağına karar veriyor. Dünya genelinde bir sorun varsa arkadan gelen yeni sistemdir ilkesiyle hareket ediyorlar. Her şık önlerinde ilerliyorlar...
Ölümler artınca BANKALAR içe kapanıyor şirketler ve insanlar bankalara hücum ediyor. Haklı olarak BANKALAR kendilerini koruyacağı için kapılar duvar oluyor.
ŞİRKETLERLE BANKALAR arasında ve insanlarla BANKALAR arasında UÇURUM meydana geliyor. PARA olsa da kullanılamaz hale geliyor. VİRÜS herkesi vuruyor yani... Bankaların kasaları dolu da olsa PARA ile hareket edemiyorlar.
Parası olan parasını alamıyor alamayan da harcayamıyor!
SİSTEM KİLİTLENİYOR. İŞTE BURADA DEVREYE DERİN AMERİKA GİRİYOR... Derin Amerika dediğim Bill Gates gibi akılların olduğu sistem yani... Çağın ilerisine geçen isimlerden söz ediyorum... DERİN AMERİKA, bütün şirketleri bankaları masaya oturtuyor. GÜCÜN kimde olduğunu bir daha onlara söyletiyor. Herkes hep birlikte DERİN AMERİKA'yı işaret ederek "PATRON SİZSİNİZ" diyor. İstenen de bu zaten! DEVLET devreye giriyor, barışı sağlıyor.
Ancak yeni sistemin oturması için 10 yıl gerekli diyor. 10 yıl içinde de istedikleri yerde, istedikleri ekonomik siyasi operasyonları yapıyorlar.
PARA da onların kullanımda olduğu için DÜNYANIN KOMUTASI ONLARA yani DERİN AMERİKA'ya geçiyor... TEK HAKİM oluyorlar...
IMF ya da DÜNYA BANKASI gibi sistemler ya değişiyor ya yenisi geliyor. VİRÜSÜ BULAN AKIL her şeyi, herkesi kontrol etme gücüne erişiyor. Komuta DERİN AMERİKA'ya geçerken pek çok yerde sokak eylemleri başlıyor.
ŞİRKETLER, DEVLETLER olmadan yürümeyeceklerini anlıyorlar. Her ÖZEL SERMAYE devletin desteğiyle ayakta kalabiliyor.
SİSTEM bunu getiriyor. Çin'de virüs ortaya çıkınca kaçan şirketlerin ne kadar hızlı hareket ettiğini düşünün!
EKONOMİNİN yüzde 50 küçüleceğinin varsayıldığı TATBİKAT bu! Dünya CORONAVİRÜS'ü bilmiyorken Dr. Eric Toner ve ekibi bunları yaptı.
John Hopkins'le birlikte... Arkada kim vardı peki? Parayı veren, hedefi gösteren kimdi? Elbette Bill GATES...
Defalarca "DÜNYA KENDİ HALİNE BIRAKILMAYACAK KADAR DEĞERLİ" diye yazdım...
İşin ilginç tarafı TRUMP da hedef!
CORONAVİRÜS kendi başkanını bile götürürse sakın şaşırmayın!
Siyasi sonuçları da yarın yazarız...
Anlaşılan daha yeni başladılar...
NOT: Bu bir tatbikat. Elbette öyle.
Ama VİRÜS'ten önce virüsü bulmak etkilerini ölçmek ve sonuçlarını belirlemek ilginç değil mi! Umarım sadece tatbikattır...

Ergün Diler/Takvim Gazetesi
kesinlikle izleyin

SAVAŞ başladı! Şimdi City of London, kendisiyle beraber olan ülkelerle yeni bir planı hayata geçirmek istiyor...
ÇİN'İN başına gelenler günlerdir yazdığım gibi son yılların en büyük operasyonu.
Eğer böyle giderse Çin "DUR" diyemezse belki de 100 yılın operasyonu olacak. Nedendir bilinmez, buralarda bu konuya herkes mesafeli. Ama iş sandığımızdan çok daha büyük.Sadece ÇİN'in tepki vermemesi ya da tasfiyesi değil konu. SAVAŞI anlatan çok akıllı isimler var.Gelin bugün onlara misafir olalım. Savaşın en tepesindeki sinir uçlarına gidelim... İçinde bizim olduğumuz yeni DENKLEM ne? Dünya nasıl şekillenecek?
Görelim ki doğru adım atalım...
Paranın gücünü son Coronavirüs olayında da gördük. Dolar rezervi olarak dünyanın en güçlü ülkesi gibi görünen Çin'in aslında ne kadar sıradan olduğunu yaşayıp öğrendik. Pekin, gözle görülmeyen bir virüse karşı ne kadar çaresiz olduğunu dünyaya ilan etti. Devlet başkanı düzeyinde hem de... Peki paranın gözle görülmeyen bir virüs karşısında etkisiz olduğunu kabul mü etmeliyiz? Yoksa paranın yeni yönünü mü bulmalıyız!
Bakacağımız tek adres var!
CITY OF LONDON...
City of London, 100 yıldır parayı yöneten adres... 2.9 kilometrekare alana kurulan bu muazzam yapı, kusursuz bir makine gibi. Herkes paranın Washington'dan veya FED'den yönetildiğini düşünür. Gerçek böyle değildir. ABD defalarca paranın merkezine saldırı düzenlemiştir. Ancak Londra'daki VATİKAN benzeri bu merkez, paraya inananları yönetir. Çin'e gönderilen Coronavirüs'e de böyle bakmalıyız. İpek Yolu yani Washington'ın çöküşünü hazırlayacak bu projenin son hali City of London'da hazırlandı. Yani defalarca yazdığım gibi Amerika Birleşik Devletleri ile İNGİLTERE savaşıyordu! City of London'da hazırlanan proje gereği 65 ülke ABD'yi dışlayacaktı. İPEK YOLU'nun açılışından tam 10 yıl sonra ABD'nin bölünmesi masaya konmuştu bile. PLAN HAZIRDI... İpek Yolu gelecek, ABD gidecekti... Washington'ın buna izin vereceği, ancak Derin Amerika'nın buna karşı çıkacağı da biliniyordu.
Haliyle SAVAŞ başladı!
Şimdi City of London, kendisiyle beraber olan ülkelerle yeni bir planı hayata geçirmek istiyor. Bugün İtalya, Almanya, Türkiye, Rusya ve İsrail'in City of London'la beraber hareket edeceğine dair bazı ipuçları var.
Kesin mi? Değil. Ama eğilimler görülmekte... Örneğin Türkiye'den İngiltere'ye giden işadamları var.
İsimlere girmek istemiyorum ama var! Hepsi City of London kararıyla mekanını değiştirdi.
İngiltere'ye girişi yasaklanan oligarklar, Washington'la yürümek istediği için hedef oldu.
Örneğin Roman Abramovich...
Yahudi'dir, Putin'in en yakınlarından biridir ama yine de kararını Rockefeller'dan yana kullandı. Rockefeller ailesinin DÜZENİNDE oyuncu olmak istediğini bildirdi!
Pasaportunun iptal edilmesi ve Londra'ya alınmamasının asıl nedeni buymuş... Putin de ROTHSCHILD ailesine yakındır.
Ancak sağ kolu ROCKEFELLER ailesine gidiyordu... TEPEDEKİ KAVGAYI DÜŞÜNÜN!
2 yıl önce Londra'da oturum izni olan oligark sayısı 713'tü.
Bugün bu sayı 267'ye düştü.
Yani Abramovich kadar medyatik olmayan ama çok derinlerde yer alan oligarklar, ülkeden gönderildi. İngiltere, bu oligarkların City of London'daki paralarını, yatırımlarını dondurdu. Tahmini olarak 397 milyar dolarlık bir el koyma söz konusu. Daha fazla olduğunu söyleyen de çok...
Türk, İtalyan, Alman ve Londra'da ikamet eden Rus işadamları ile İsrail'de Rothschild ailesinin 'giriş kartı' verdiği bazı özel isimler de Washington'ın karşısına geçti. Kraliçe II. Elizabeth'le yaklaşık 6 ay önce buluşan İtalyan, Türk, Alman, Rus ve İsrailli işadamları, bazı tekliflerle karşı karşıya kaldı. İşadamlarının tamamı teklife olumsuz cevap verdi. Bu da son derece doğaldı.
Rothschild ailesinin onayıyla gittikleri toplantıda, Prens Charles'ın da olması istendi.
Ancak Kraliçe II. Elizabeth bunu kabul etmedi.
Oğluna güvenmeyen bir Kraliçe var.
KRALİYET AİLESİNDE DE İKİ EKOL VAR! GARİP AMA GERÇEK!
Kraliçe II. Elizabeth ile dönemin İngiltere Başbakan Yardımcısı Nick Clegg arasında 2011'de bir konuşma geçmişti. Kraliçe o tarihte "Washington'la birlikte yürümek istiyorsak BREXIT çıkmalı" demişti. 2016 Mart ayında da The Sun, bu olayı "Kraliçe Brexit'i destekliyor" manşetiyle süsledi. Ruperth Murdoch, Kraliçe'nin geri adım atacağını öğrendiği anda bu haberi yayınlattı. Çünkü Yahudi olmasına rağmen Murdoch, Derin Amerika'ya yakındı. Çok hem de...
Yayınevlerindeki haritalarda İsrail'i silecek kadar Derin Amerika ile karar alıyordu.
Murdoch 2011'de Rothschild ailesinden kopmuştu. O ay dinleme skandalı patlak vermişti.
Murdoch, ülkedeki gücünü kaybetse de Kraliçe ile ilgili manşet atmayı başardığı yıl 2016'ydı.
City of London, 5 ülkeyi yani İtalya, Almanya, Türkiye, Rusya ve İsrail'i en üst sıraya yerleştirdiği ve bu ülkelerin altındakilere de ülkeler bağladığı çizelgeyi hazırladı.
YENİ DÜNYA DENGESİ yani...
İtalya'nın altında yer alan ülkeler Katolik, Türkiye'nin altında yer alan ülkeler Müslüman, Rusya'nın altındaki ülkeler de Ortodoks...
Tabi hazırlanan çizelge çok ama çok detaylı... Her kilit ülke önemli bir EKSENİ taşıyor... Plan bu...
City of London, bugün trilyonlarca dolara hükmeden FED'i yönetiyor. Dolayısıyla City of London'da alınan ve alınması planlanan kararlara uymak zorunda olan bir FED var. Bunu ne Trump ne de 2020'de seçilecek ABD Başkanı değiştirebilir. City of London'ın etkisinin arttığı, özellikle BREXIT'le birlikte vergi cennetine büyük paralar akışının başladığı da gerçek. Cayman Adaları, Virgin Adaları, Jersey ve Bermuda gibi onlarca off-shore hesaplarında artış gözleniyor. Fırtına öncesi buralarda hesaplar kabarır. Yani dünya yeni bir düzene girerken, buradaki hesaplarda artış yaşanır.
Amerikan şirketlerinin ABD ve Avrupa'daki belki de 1 trilyon doları sadece 4 ayda off-shore hesaplarına gitti. Doğal ve beklenen bir adımdı. ABD, bu hesapların çıktığı bankaları ve şirketleri biliyor. Ancak hangi off-shore hesaplarına gittiğini bilmiyor.
Burada sonuç önemli.
Amerikan sisteminden çıkan paralar, yeniden City of London'a geçiyor. Yani para tekrar en güvendiği limana uçuyor. Derin Amerika'nın buna en sert hamlesi de Coronavirüs oldu. Şimdi ikinci hamle Akdeniz, üçüncü hamle de Ortadoğu'dan gelecek. City of London da biliyor ki, Akdeniz ve Ortadoğu en az off-shore hesapları kadar önemli.
TABLO BU! OYUN KURUCULAR BUNLAR. Şimdi dönün içeriye istediğinizi istediğiniz ÇİZELGEYE koyun... ABD de City of London da TÜRKİYE gibi inanılmaz önemli bir ülkeyi bırakmak istemiyor. KONU bu! Siyasete de tartışmalara da kavgalara da dedikodulara da ittifaklara böyle bakın. Gerisi hikaye... Ama iyi bakarsanız her şeyi görürsünüz... Hep yazdım!
TÜRKİYE'siz olmaz, olamaz...
Bu nedenle işte... Son tahlilde TÜRKİYE kazanacak. NET!

NOT: ÇİN İKİ BÜYÜK GÜCÜN MEYDAN SAVAŞI YAPTIĞI ÜLKENİN ADI...

Ergün Diler/Takvim Gazetesi
Merhaba Areste +7 Lupus Hamer arıyorum satmak isteyen mesaj atsın yada oyun içi nick Asuka yada GTX980EVGA pm atınız
Hakkında
Konum: İstanbul, Esenyurt
Forum İmzası:
İntel İ7 4790K ♛ Gıgabyte Z97X-Gaming 7 ♛ Evga Gtx 980 Classified ♛ SSD Crucial 256GB MX100 ♛ Crucial Ballistix 16 GB DDR3 1866 Mhz ♛ Evga SuperNOVA 750 G2 80 GOLD ♛ Asus VG248QE 24" 1920x1080 144Hz ♛ Corsair Carbide Air 540
♛ Logitech G105 ♛ Logıtech Z-5500 5+1 DIJITAL THX SPEAKER ♛ Creative Sound Blaster Z SteelSeries 9H Gaming HeadsetSteelSeries Rival 300

EVGA - Affiliate Code 4L92FBAGX3
Hakkımda:
İntel İ7 4790K ? Gıgabyte Z97X-Gaming 7 ? Evga Gtx 980 Classified ? SSD Crucial 256GB MX100 ? Crucial Ballistix 16 GB DDR3 1866 Mhz ? Evga SuperNOVA 750 G2 80 GOLD ? Asus VG248QE 24" 1920x1080 144Hz ? Corsair Carbide Air 540 ? Logitech G105 ? Logıtech Z-5500 5 1 DIJITAL THX SPEAKER ? Creative Sound Blaster Z SteelSeries 9H Gaming Headset SteelSeries Rival 300
EVGA - Affiliate Code 4L92FBAGX3
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Oyun Platformu
PC
Ses Sistemi
Logitech
İşlemci
Intel
Anakart
Gigabyte
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Mesaj Sayısı: 2.354
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.949
İkinci El Bölümü Mesajları: 135
Konularının görüntülenme sayısı: 61.446 (Bu ay: 517)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 536 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.