Binbaşı
03 Ekim 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 1884 (Bu ay: 8)
Gönderileri
Yayıncılar, fenomenler vs... üzerinden Z kuşağına oynanan oyunu anlatmak istiyorum kısaca.Bunun farkında olan bilinçli arkadaşlar illaki vardır.Belki daha öncede paylaşılmıştır.Bir defada genç arkadaşları ben uyarmak istedim.

Bahsettiğim gibi gençlerin takip ettiği Yayıncılar,fenomen ler vs...şahışlar muhalif kisvesi adı altında ilk önce iktidarı eleştiriyor.Sonra muhaliflik yapıyor.Bir süre sonra yav bu iktidarda aynı muhalefettende birşey olmaz.Apolitik olun oy kullanmayın diye gençleri işliyorlar.

E abi oy kullanmayan insanın ne gibi zararı var diyenleriniz vardır.Bir kitleye hitap edemiyorsan yani oylarını alamayacaksan karşı tarafta almasın daha iyi.Apolitik oy kullanmayan kitle malum partinin işine gelir.

Sabah akşam 7/24 siyaset konuşun memleket meselelerine kafa yorun demiyorum.Seçim vakti gidersin oy hakkını kullanırsın.Öz be öz TC vatandaşıysan sana Atatürk tarafından verilen seçme ve seçilme hakkını kullanacaksın.

Tatilimi bozamam,vaktim yok,zaten birşey değişmeyecek diyip vs...bütün gün memleket kötü durumda diyen tayfa en cahil kitledir.

İşin özeti ondan bundan etkilenmeyin.Kendi hür iradenizle oy hakkınızı kullanın...
Nasıl yaşanır mı ? Merkezi yerler nasıl ?
Taşınmayı düşünüyorum varmı bizden Ispartada yaşayan...
Johnny Deep başrol olarak boy göstereceği film projesi ‘La Favourite’ adlı bir Fransız dönem filmi olacak!

Hem filmi yönetecek hem de ana karakteri oynayacak olan başarılı oyuncunun partneri ise Maiwenn Le Besco olacak.

Bu yaz çekilmesi planlanan filmin 2023 yılında vizyona girmesi bekleniyor
Yönetmen Woody Allen bu yıl Paris’te çekeceği ve son olabilir dediği filminden ayrıntılar paylaştı.

Allen Match Point (Maç Sayısı) filmini 2005’te Londra’da çekti
Nadiren röportaj veren yönetmen film setinde görüntü yönetmeninin ölümüne neden olan Alec Baldwin’le Instagram canlı yayını üzerinden konuşmuştu.

Allen bu yıl Paris’te bir film çekeceğini ve bunun son işi olabileceğini söylemişti.

Variety’nin haberine göre Fransız Le Journal du Dimanche gazetesine konuşan yönetmen eylül ayında Paris’e giderek filmin çekimlerine başlayacağını anlattı.

Filmin hikayesinin ‘Match Point’le aynı damardan, bir tür zehirli romantik gerilim olacağını söyledi.

Fransızca olacak filmin oyuncuları da Fransız.

Film için finansmanı ABD’den bulduğunu belirten yönetmen daha fazla detay vermedi. Filmde rol alması için bazı oyuncularla görüşüldü.

Bütçenin yaklaşık 10 milyon dolar olduğu belirtildi.
Gerçek Kesit : Yeni Türkiye

Gerçek Kesit : Yeni Türkiye
Dizi, 1969 yılında ABD’de gerçekleştirilmiş Rosenhan Deneyi’nin, Türkiye’de tekrarlanmasıyla yaşananları konu alıyor.

Kendi gibi aklı başında yedi arkadaşıyla ülkenin dört bir yanındaki farklı psikiyatri hastanelerine yatıp doktorların kendilerini gerçekten hasta olanlardan ayırt edebilmelerini bekleyen David Rosenhan'ın sarsıcı deneyini Türkiye’de yinelemek isteyen psikiyatr Mert Güngel'in 2 hafta kalmak üzere girdiği hastanede mahsur kalmasıyla yaşananları konu edinen Cezailer'den ilk görseller yayınlandı. Başrollerini Yiğit Özşener ve Rıza Kocaoğlu’nun paylaştığı dizi, yakında Gain ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Dizide, Rıza Kocaoğlu klinik şefi Menderes'e, Yiğit Özşener zamanla kendisinin bir psikiyatr olduğu gerçekliğinden uzaklaşan ve mahsur kaldığı hastaneden çıkabilmek için çaresizce her yolu deneyen psikiyatr Mert'e, Esra Bezen Bilgin lafını söylemekten asla çekinmeyen ve kimseden korkmayan psikiyatr Gamze’ye, Hayal Köseoğlu cezailerin her şeyiyle ilgilenen hemşire Simge’ye hayat veriyor. Senaryosunu Ayberk Çınar ve Murat Can Oğuz’un yazdığı, yönetmenliğini Murat Can Oğuz'un yaptığı Cezailer'in kadrosunda bu dört oyuncunun yanı sıra Hakan Karsak, Ushan Çakır, Onur Ünsal, Şerif Erol, Cem Zeynel Kılıç ve Görkem Kasal gibi isimler yer alıyor.
Yıldızlara Bak (Arda Kural) 28 Ekim

Habertürk'ten Ferit Tuğluk'un haberine göre; Geçirdiği zor günlerin ardından mesleğine geri dönen Arda Kural'ın setlere geri dönüş filmi "Yıldızlara Bak"ın çekimleri devam ediyor.

Yönetmenliğini ve senaryosunu Doruk Tüzel'in üstlendiği, cast direktörlüğünü Berna İçöz'ün üstlendiği dram türündeki filmde Arda Kural'a genç oyuncu Öykü Gemici'nin yanı sıra Altan Erkekli, Güven Hokna, Tarık Pabuçcuoğlu ve yetenekli çocuk oyuncu Nilay Yeral eşlik ediyor.

"SENARYOYU OKURKEN ÇOK AĞLADIM"
"Yıldızlara Bak"ın çekimlerinde konuşan Arda Kural, "Senaryoyu okurken çok etkilendim ve ağladım." derken, filmde kendi hayatından kesitler bulduğunu dile getirdi.

Usta oyuncular Altan Erkekli, Tarık Pabuçcuoğlu ve Güven Hokna da filmin kendilerini çok etkilediğini dile getirdi.
Kamış film ekibi Afyon’da bir araya gelerek çekimlere başladı, setten gelen bilgiler çekimlerin devam ettiğini gösteriyor. Kadrosunda Gökhan Yıkılkan, Ercan Kesal, gibi oyuncuların yer aldığı filmde Berkay Şanveren ise Mehmet Karakterine hayat veriyor.

İnsan doğasının belirsizliğiyle ilgili bir macerayı anlatan “Kamış” karısına derinden bağlı, zulümle karşı karşıya kaldığında farklı bir yöne doğru sürüklenen genç bir adamın öyküsünü izleyicilerle buluşturacak.
Hakkında
Meslek: Special Agent
Forum İmzası:
The Truth is out there
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
toyota
Mobil cihaz
xiaomi
Oyun Platformu
xbox
İşlemci
AMD
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 10.172
İkinci El Bölümü Mesajları: 117
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 2.247)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 19.773 (Bu hafta: 2)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.