Binbaşı
12 Haziran 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 1672 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Selamın aleyküm babam rahatsız olduğu için hastaneye gittik ciğerlerinde intihap varmış. Doktor yedikule göğüs yollamış intihap gidene kadar gözetim altında kalacak dediler. Benın merak ettiğim paralı mı devlet mi babam emekli ücret alırlar mı bilgisi olan bir yazabilirmi.

tavan hariç komple boyalı 9 bin hasar kaydı var sol ön kapi degişen

arac orjinal 218 binde 125k alınır bu araç işin ticareti değil alınıp binmek için.

Sahi neredeler şimdi fgmkdmgkd

Elimde biraz para var yende evlendim 100k para var değerlendirmek istiyorum sizce bu araba halen daha alınır mı.

Selamın aleyküm bu arada ben Arçelik mağazasında çalıyorum. Öğlenden sonra ufak bir yoğunluk oldu içeride müşteri varken bir kadın girdi yaşlı yaşlı dediğimde 50 55 yaşlarında. Biraz beklemesini ve önümdeki müşteri işim bitince yardımcı olacağımı söyledim.

Neyse müşteriler gitti abla kurutma almak istediğini ve özelliklerini sordu. Bende anlattım a sınıfı böyle b sınıfı böyle kilosuna göre değişir falan filan. Ayakta masa basında dikilirken bende kartıma ürün kodu ve özelliklerinin fiyatını yazıp kartımı verdim ben mağazada olmadığımda gelirse o kartla bana yazılıyor satış çünkü. Abla omzundan çantayı indirip masa kartımı cüzdanına koydu. Cüzdanını kapatıp çantasına koyarken masadaki telefonumu da koymuş içine. Aradım tarafım telefonum yok alt kata indim su içemeye mi indim diye, Üst kata çıktım lavaboya mı gittim diye. Neyse kamera kayırlarından baktık ki harbiden o abla masaya çantasını alırken telefonumu da alıyor. Hemen Google telefonum nerde konumuna bakıp bulunduğu cadde göbek yere gittim. Dükkanlara bakındım o sırada telefonumu çal ile 5 dk da bir çaldırıyorum sessizde bile olsa çalıyor. Neyse cadde yürürken bir mağaza içerisinde otururken beyaz eşyalara bakarken gördüm hemen kapıyı kapatıp içeri daldım. Ver telefonumu hırsız diye bağırdım o sırada telefon çalıyordu. Dükkan sahibi genç ne oldu hayrola filan dedi dedim böle böle dükkanda mal bakarken anlatırken telefonumu koymuş kameradan kayırları var. Dedi bu kadın benim 10 yıldır müşterim bir yanlışlık vardır. belki 10 kere aramışımdır telefonumu kapamamış sessize almamış mağaza sahibi telefon sabahtan beri çalıyor

ben alarm filan sandım dedi. Ver telefonumu deyince polis çağırdım filan dedim. Çantasından telefon çıkarttı benim telefonla aynı redmi note 9 pro dedim bu değil halen çalıyor bak çantasının baya kalabalık en altta kalmış çok ufak seste dışarıya veriyordu. Öyle masada durup son ses çalan telefon gibi değil.

Sizce bu kadın şimdi.

- Gerçekten hırsızlık için mi almış olabilir.

- Yoksa gerçekten yaşlılığın verdiği duyu kaybı cart curt derken dalgınlığınamı gelmiş olabilir.

Evet beyler abiler ablalar yerli ve milli arabamız bant dan indi. Bakın arabamız diyorum 120k birim para ile bekliyorum sipariş verecem. Çok mutluyum

Hocalar elimde 100k para var hanımı ehliyete yazdıracağım ardından araba alacağım. İstediğim kısım şu.

1. az yaksın.
  2. parça fiyat olarak sıkıntı yaratmasın.
  3. gerekirse 150 üstü basmasın ama aile aracı olsun.

Tüm uyarılarımıza rağmen ‘Sansür Yasası’ teklifinin; bir yıldan üç yıla kadar hapis cezasını öngören, ‘Halkı yanıltıcı bilgiyi alenen yayma” suçunu düzenleyen 29. maddesi AKP ve MHP oylarıyla kabul edildi.

😡😡

Öncelikle Elimde Gaming pc bulunmaktaydı ve bu pc sattığım için elimde sadece İçinde Windows yüklü NMVE SSD Kaldığı için amazon üzerinden M2. SSD kutusu satın aldım.

Amacım bu Elimdeki M2 SSD İçindekileri silip biçimlendirmek ve sonrasından bu elimdeki M2 SSD yi satmaktı.

Ama gel gelelim Amazon gibi büyük bir firmanın AGT Denen bir firmaya ne söz nede güç geçirememesi.

01.10.2022​

Tarihinde Satıcısı ve dağıtıcısı Amazon.com.tr olan Ugreen M.2 NVME USB-A USB-C 3.1 Gen 2 M ve B+M KEY SSD Disk Kutusu Markalı ürünü satın aldım.

Satın aldığım bu ürün M2 nvme ssd leri kutuya takıp usb ile pc de depolama olarak kullanmaya yarıyor.

Prime üyesi olmam ve ertesi gün teslimat gözükmesi halinde pazar günü kargo teslim edilmedi. Bende müşteri hizmetlerini arayarak durumu bildirim Teslimat gününün pazara denk gelmesi ve %90 teslim edilmeyeceğini tahmin ettiğimi belirlediğim saatlerde pazartesi günü teslime dilmesini istedim.

03.10.2022​

Tarihinde kargo ile konuşmamada ürünün dağıtımdan olduğunu ve akşam saat 10a Kadar ürünün teslim edileceğini teminatını aldım.

Akşam saat 7 sularında kargo gelmeyince amazon.com.tr müşteri hizmetlerini aradım ve durumu belirttim. Müşteri hizmetleri aksiyon aldıklarını ve AGT Denen leş kepaze kargo şirketi ile iletişime geçip ürünün dağıtıma çıktığını sözünü aldıklarını bana ilettiler. Ve O akşam 22.00'a kadar bana ürün gene teslim edilmedi.

04.10.2022​

Tarihinde Amazon.com.tr müşteri hizmetlerini tekrardan aradım ve ürünüm akşam bana ulaşmadığını belirttim başka bir emir eri olan hanımefendi beklememi ve kargoya ulaşacaklarını söyledi.

Kargo ile görüşüp bugün saat 22.00'a kadar elime ulaşacağının tekrar ve tekrar sözünü aldım. Bekleyen ve birbirini kovalayan saatlerde ürünün bana gelmesini beklerken saat 10 oldu bile.

05.10.2022​

Tarihinde erken saatlerde tekrardan müşteri hizmetlerini aradım ve ürünüm ban ulaşmadığını bana kargo şubesi ile iletişime geçmek için beklemem gerektiğini söylediler.

AGT denen leş pislik kargo ile görüştüklerini ve 24saat içinde teslimat sözü verdiklerini aktardılar. Ve bilin ki bugün de elime ürün ulaşmadı.

06.10.2022​

Ve bugün tekrardan müşteri hizmetlerini aradım ve bana alışagelmiş kargo ,le görüştük size 24 saat içinde teslimat sözü verdiler bugün teslim olacak denildi. Ben adım kadar eminim o ürün bana bugünde ulaşmayacak neden biliyorum çünkü AGT denen pislik kargo amazonu takmıyor umurlarında bile değil. Koskoca amazon gibi bir şirketin AGT gibi bir kargoya söz geçirememesi durumun nasıl bir pislik rezalet konuya dönüşmesini gösteriyor.

donanım arşivi forum
😡 😡 Amazon'un umursamazlığı ve AGT Kargonun pisliği. 😡 😡
https://forum.donanimarsivi.com/konu/amazonun-umursamazligi-ve-agt-kargonun-pisligi.620230/

Benim aklıma takılan bir şey var Şimdi ben gidip 100grm altını vadeli altın hesabına koysam

Bugünün tarihi ile 100 Gram Altın = 97.891,10 TL. 1 sene vadeli hesaba koydum diyelim. 1 Sene sonunda 100grm altın kaç tl ise onu verip üstüne 1 yıllık vademi veriyorlar. Konuda bir kişi beni aydınlata bilir mi dalga geçilmeden.

Hakkında
Forum İmzası:
Msi Z490m Gaming Edge Wifi- -İ5 10600K- -Asus Tuf Gaming RTX™ 3070 Ti 8GB GDDR6X- -Corsair Vengeance RGB PRO SL 4000Mhz CL14-14-14-28- -Samsung 970 Evo plus 500Gb- -Corsair RM750 80+ Gold- -Corsair H150i Elite 360MM Capellix- -Corsair 5000D AIRFLOW Beyaz- -LG 27" 27GL850-B Nano IPS QHD- -SteelSeries Arctis 7 2019 Edition 7.1 Wireless- -Asus ROG Strix Impact II Wireless
Forum İkinci El İmzası:
Msi Z490m Gaming Edge Wifi- -İ5 10600K- -Asus Tuf Gaming RTX™ 3070 Ti 8GB GDDR6X- -Corsair Vengeance RGB PRO SL 4000Mhz CL14-14-14-28- -Samsung 970 Evo plus 500Gb- -Corsair RM750 80+ Gold- -Corsair H150i Elite 360MM Capellix- -Corsair 5000D AIRFLOW Beyaz- -LG 27" 27GL850-B Nano IPS QHD- -SteelSeries Arctis 7 2019 Edition 7.1 Wireless- -Asus ROG Strix Impact II Wireless
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: dün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.100
İkinci El Bölümü Mesajları: 421
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 1.736)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.951 (Bu hafta: 5)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.