Şimdi Ara

Olan İnternetimi Kestiler (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
4
Favori
17.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
311 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, bulunduğunuz bölgede yerleşik operatör tarafından yapılan altyapı iyileştirme çalışması sırasında port üzerinde değişiklik olmuştur. Değişiklik sonrasında hat iptal durumuna düşmüştür. Bunun üzerine arkadaşlarım iptal hakkında size bilgi vermiştir. Sizin de dilekçeyi iletmeniz üzerine hizmet 02.11.2020 tarihinde iptal edilmiştir. Tekrar abonelik talebiniz bulunuyorsa benimle PM üzerinden iletişime geçmeniz durumunda satış birimimize yönlendireceğim.

4 yıldır TürkNet müşterisiyim. hiç bir sorunum yok son derece memnunum ama şu konudaki arkadaşa yaptığınız rezillikten ben utandım. Böyle bir şey olmaz. Çalışan kişisiniz, işçisiniz belki bilemiyorum. Aldığınız maaşa bakıyor gerisini umursamıyorsunuz onu da biliyorum. Ama ayıptır yazıktır. Adamın internetini nasıl elinden alırsınız. Terbiyesizlik bu. Ne kadar memnun olsam bile benim gözümde eksilere düştü bu yapılan ile...

• Konuyu görünce beynimden vurulmuşa döndüm. Türknet aktif altyapıda internet kullanıyordum lakin 8Mbps gibi bir hıza mecburdum. Son dönemde çok fazla kopma yaşayınca kayıtlar açmaya başladım. Türknet tarafından arandım ve telekom altyapısıyla(vae) 16Mbps hız alacağım söylendi. Kabul ettim, bağlantı gerçekleşti ve zorla 8Mbps hız aldım, hızı görünce hemen mesaj attım. Aradılar ve mahalleme fiber geleceğini söylediler, kesinti yaşamamam için hattı vae altyapıya taşıdıklarını belirttiler. Sorgusuz sualsiz çok mutlu oldum diyip konuşmayı bitirdim. Ne desem ne eklesem bilemiyorum. Bu arada hattım vdsl'den adsl'e taşındı, yani muhtemelen benim vdsl port hakkını verecek birine tahsis edildi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pr3dTR -- 27 Kasım 2020; 0:7:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türknetteyim şunu görünce bir daha düşüneceğim aboneliğimi,adamlar benim portumu alıp başkasına verebiliyorsa vay halime.

• 2015 yılından beri turknet vdsl hizmeti kullanmaktaydim ve son bir aya kadar gayet memnundum. Bir ay önce yeni inşa edilmiş bir binaya taşındım. Binada eve kadar fiber kablo çekilmiş, 11 daire tt fiber kullanıyor ancak turknet üzerinden başvuru yapıldığında altyapi yok şeklinde dönüş oldu. Telekom müdürlüğüyle görüştüm onlar adres tanımlı turknete basvurun diyor. Turknet tt bize adresi açmıyor diyor. Artık kendi aralarında yapılan anlaşmaya rağmen tt nin müşteri kaybetmemek adına sistemde oynama yaptıklarını düşünmeye başladım. Turknetin müşteri hizmetleri ise tam fiyasko. Turknet dijitallestigini ileri surmesine rağmen müşteri memnuniyetinden kaybediyorlar farkında değil sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi officer_ -- 26 Kasım 2020; 23:22:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, bulunduğunuz bölgede yerleşik operatör tarafından yapılan altyapı iyileştirme çalışması sırasında port üzerinde değişiklik olmuştur. Değişiklik sonrasında hat iptal durumuna düşmüştür. Bunun üzerine arkadaşlarım iptal hakkında size bilgi vermiştir. Sizin de dilekçeyi iletmeniz üzerine hizmet 02.11.2020 tarihinde iptal edilmiştir. Tekrar abonelik talebiniz bulunuyorsa benimle PM üzerinden iletişime geçmeniz durumunda satış birimimize yönlendireceğim.

Aman ha pm üzerinden kimse görmesin

• Zamanında dedik. Boğulacaksanız büyük gölde boğulun.

• 10/10 rezillik

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

yakın zamanda taahhüt bitiyordu size geçmeyi düşünüyordum lakin şu yaptığınız şeyin haddi hesabı yok. kim bilir bu arkadaş gibi kaç kişi daha aynı sorunu yaşıyor?

• enja kullanıcısına yanıt

maalesef çok çile çektiğimiz bir durumdu. herhalde dava açsam kesin tazminat bile kazanırız. artık acaba numaramı başkasına verirler mi takıntısı oluştu bizde.

btk ile iletişime geçtim bizi ilgilendirmiyor diyor, ulaştırma bakanlığı btk’a yönlendiriyor, vodafone kapattık hattınızı daha ne istiyorsunuz daha fazla yardımcı olamayız diyor türk telekom maalesef vodafone bu başvuruyu yapmışsınız göstermiş diyor yani fraud diye bir kavramı öğrendik. maalesef vodafone bayiisi hat taşıma için prim almak için yapmış olabilir diyenler oldu.

bu port satma olayı da gerçek mi önce bu btk’a sorulmalı büyük ihtimalle sorumluluk almayacaklardır ama yine de denenebilir. port satılıyorsa teknoloji sitelerinde ana konu olmalı. 100 gün ucuz ve hızlı ama sonra kapanan internetim olacağına 365 gün yavaş pahalı ama kapanmayan internetim olsun daha önemli. turknet bu konuyla ilgili susmuşa benziyor. ben olsam ucuz da olsa hızlı da olsa bu konuya açıklık getirilmedikçe almam bedava olsa bile almam.

• Muhtemelen port kutusu birinin evindeydi ve o ev port dolu diye internete bağlanamıyordu sonra dava açıcaklardı kullanamadığım İnternetin portunu mülkümde istemiyom diye o yüzden birini çıkarttılar ve piyango sana vurdu ama bunu bilemeyiz şubeye git bakalım çözülmezse cimere ve btk ya şikayet et
  • Bir kişinin faturasını ödedidiği ve bir talebi olmadan internetini kesip! Bır baskasına port acmak nasıl bır iş ahlakıdır? Internetını kestıgıniz yetmıyor! Bır de kalkıp abonelıgınızı ıptal edın vs.. ne yapacagını soyluyorsunuz. Adamı resmen magdur etmıssınız. Kesın kendılerıne yakın bırısının ınternetını baglamak ıcın sıradan bır vatandasın rastgele hattını kestıler..

• Ya herşeyi geçtim ulan bu Turknet adlı firmada CEO'sundan tut MT'sine kadar hepsi bu rezil zincirin bir parçası. Gerçekten hiç mi akıllarından geçmiyor öbür dünyada bu türlü şaklabanlıkların hesabını nasıl veririm diye.

Türknet bu sektörün açık ara en rezalet firmasıdır. Zamanında 0.50 mbit hız verip böyle kullan dediler bana. Hattı bırakıp gittiler. İnternete giremiyorsun bile. Kullanamadığım internetin parası için icra mesajları atmaya başladılar. Bak ödemezsen malını icra ederiz haaa gibisinden şeyler söylendi telefonda şaka değil!

UZAK DURUN! Sorun yaşamaman önemli değil. Emin ol 4 sene sorun yaşamazsın ama 5. senede yaşadığın bir sorun seni kanser etmeye yeter. Tıpkı bu arkadaş gibi. Geçmiş olsun.

• Böyle de gevşek bir açıklama, ne bileyim..
    Herkese iyi bir örnek oldu bu olay.
    Kullanıcılarınıza sabır diliyorum..
  • Üç kuruş fazla veririm ama bu lanet firmaya bulaşmam
  • hak hukuk hak getire...

her türlü haksızlığı, rezilliği, pisliği, kötülüğü yapanın yanına kar kaldığı, hak aransa bile adaletin geç tecelli ettiği veya hiç etmediği bir gezegende olağan şeyler, şaşırmamak gerek.

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Bunca rezillik gördük ama bu kadar kalitelisini görmedim. Bir daha türkneti aklımın ucundan bile geçirmem.

• Geçmiş olsun cidden sana tek tavsiyem eğer sorun çözülmezse turkcell superbox almamandır
  • 11.10.2020 tarihinden 23.10.2020 tarihine kadar bana da hizmet sağlayamadılar ve yazdıkları hiç birşey çözüme ulaşacakları izlenimi vermediği için edevletten kapattım kendilerini.

İyiki de kapattırmışım. Ben kurtuldum kalanlara Allah sabır versin.

Bu arada çok kaliteli rezalet olmuş

• Tr’de internet :)
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.