Firma Yetkilisi
13 Mart 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 14673 (Bu ay: 290)
Gönderileri
Tam kapanma döneminde tüm kurulumlar ücretsiz!

Tam kapanma döneminde TurkNet olarak hep yanınızdayız. Üstelik bu döneme özel hizmetlerimizi genişleterek bayram seyran demeden ekiplerimiz çalışıyor olacak. Saha ekiplerimizle saat 08:00 – 22:00 arasında, hizmet kanallarımızla da 7/24 sizlerleyiz!
Türkiye’nin en hızlı internetini size sunabilmek için biz kapanmak yerine daha da açıldık. Siz hiç yerinizden kalkmadan başvurunuzu yapın, biz gelip kuralım. Böylece taahhütsüz ve kotasız internetinize hızlıca kavuşun. Aylardır Netflix’e en hızlı bağlanan operatör olarak sunduğumuz hızlarla Steam, EBA ve Zoom gibi platformlara yüksek hızlarda ulaşabileceksiniz. Aboneliğinizden sonra arkadaşlarınızı TurkNet’li yaparak da bol bol bedava internet kazanabilirsiniz.
Ücretsiz kurulum kampanyasından yararlanmak için davet kodunuz: TKKQ1RWWFRQLV37
Davet kodunuzdanhttps://turk.net/taahhutsuz-ozgur-iletisim-abonelik/ sayfasında 4. adımda girerek veya TurkNet Satış ve Başvuru Takip Hattı 0(850) 288 80 81’i arayıp müşteri temsilcisine telefonda ileterek yararlanabilirsiniz.
Bugün saat 14:00 -19:00 arasında bazı kullanıcılarımız internet erişiminde sorun yaşadılar. Ekiplerimiz yoğun bir çalışmayla sorunun kaynağını tespit ettiler ve çözdüler. Şu anda kullanıcılarımızın internet erişimde herhangi bir problem yok. Eğer bu sırada size keyifsiz anlar yaşattıysak özür dileriz.
Merhaba, Call of Duty Modern Warfare oynayan bazı müşterilerimizin oyun oynarken sorun yaşadıklarını öğrendik. Sorun bizden kaynaklanıyorsa kontrol ederek çözümlemeye çalışacağız.


Bu oyunun sunucuları birden fazla lokasyonda host edildiği için müşterilerin sorun yaşanırken hangi sunucuya bağlandıklarını öğrenmemiz gerekiyor. Buna göre sorun yaşayan müşterilerimizden aşağıdaki bir dizi test yapıp PM üzerinden paylaşmalarını rica ediyoruz.

1-Oyuna giriş yapıp Battle Royal veya Blood Money modlarından herhangi birine giriş yapmanız gerekiyor. Bu esnada “Görev Yöneticisi” açılarak performans sekmesi açık bir şekilde bırakılması gerekiyor.

2-Smartsniff uygulaması açarak oyun başladığında sol üst sekmeden yeşil ikona tıklayarak Smartsniff uygulamasını başlatmanız gerekiyor. Bu uygulamayı https://www.nirsoft.net/utils/smsniff-x64.zip sayfasından indirebilirsiniz.

3-Smartsniff başladığında Packets sekmesine tıklayarak sıralama yapılır. Burada oyundayken haberleştiğimiz sunucuyu görürüz. Protocol=UDP, Local port=3074 ve Service name = xbox olan ve packet sayısı oyunu oynamaya başladığımızda sürekli artan bu sekmedeki “Remote Address” sekmesinden sunucu ip’si tespit edilir.

4-“Remote Addess” ip’sine cmd ekranı açılarak tracert atmanız gerekiyor.

Bu işlemler yapıldıktan sonra aşağıdaki paylaştığım görseldeki formatta alarak, müşteri numaranız ve IP bilgisi ile birlikte (https://www.whatsmyip.org/ bu adresten kontrol edebilirsiniz.) PM'den gönderebilirsiniz.

Değerli TurkNet’li DonanımHaber kullanıcıları,

DonanımHaber ilgiyle takip ettiğimiz, aktif olarak bulunduğumuz ve sizlere destek olduğumuz bir platform. Burada paylaştıklarınızdan, düşüncelerinizden ve önerilerinizden sıklıkla yararlanıyor, yeni fikirler geliştiriyoruz.

Bizim için çok önemli olan DonanımHaber’deki Turknet kullanıcılarıyla düzenli olarak bir araya gelmek, onları evimizde ağırlamak ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak istiyorduk. Bu kapsamda “TurkNet DonanımHaber Buluşması” etkinliklerimize başlamıştık.

Bir sonraki gerçekleştireceğimiz buluşmamızı 11 Mart 2020 Çarşamba günü saat 14.00’te Yeni Genel Merkezimizde yapacağız. Katılmak isteyen 10 kişiyi, evimizde ağırlayacağız. Hem çay kahve içeceğiz hem de sizlerden fikirler alacağız. Daha sonra sözü size vereceğiz, sizlerde beklentilerinizi ve taleplerinizi ilk elden bize aktarabileceksiniz.

Etkinliğimize katılmak isteyenler bu mesajımızın altına katılma taleplerini bırakabilir. Biz “katılırım” diyen kişilere özel mesaj ile döneceğiz ve müşteri bilgilerinizi ve GSM numaranızı isteyeceğiz. Sözlü katılım onayınızı aldıktan sonra gelmek isteyen kullanıcımızı listemize ekleyeceğiz.

Katılımcı sayısı 10 kişiye ulaştığında, kontenjanın dolduğunu buradan bildireceğiz. Gelmek isteyip de gelemeyenler, devam eden aylardaki etkinliklerimize katılabilir. Yeni etkinliklerin tarihini, yine buradan konu açıp sizlere duyuracağız.

“TurkNet DonanımHaber Buluşması” etkinliğimize 11 Mart’ta sizleri bekliyor, ilgi gösteren herkese şimdiden teşekkür ediyoruz.

TurkNet
nPerf verilerine göre Türkiye’nin en hızlı interneti olan TurkNet’in yüksek hızlı, kotasız ve taahhütsüz internet hizmeti şimdi 31 Aralık’a kadar Donanımhaber'e özel iki ay bedava abonelik fırsatıyla sizi bekliyor. İki ay bedava internet kullanmanız için tek yapmanız gereken; internetten abone olurken dördüncü adımda aşağıda paylaşacağımız Donanımhaber kullanıcılarına özel promosyon kodunu girmek veya yine aşağıda promokodun dolu olarak geleceği linkte gerekli bilgileri doldurarak abone olmak ya da 0850 288 80 81'i arayıp kodu satış temsilcimizle paylaşmak.

KISA SÜRELİ BU FIRSATI KAÇIRMAYIN, TURKNET'İN 100 MBPS'E KADAR YÜKSEK HIZLI, KOTASIZ, TAAHHÜTSÜZ İNTERNETİNİ İKİ AY BEDAVA AVANTAJIYLA KULLANIN!

İŞTE DONANIMHABER'E ÖZEL İKİ AY BEDAVA PROMOSYON KODU: DH2AY3PK0VQJU2GK3

TurkNet’te ne var?

TurkNet’te kotasız, yüksek hızlı bir internet deneyimi taahhütsüz olarak sizi bekliyor. Aktif altyapıdaysanız santrale olan uzaklığınıza göre 100 Mbps’e kadar download ve altyapınız ne destekliyorsa o kadar upload hızında interneti ilk iki ay bedava, sonrasında ayda 75,99 TL’ye kullanırsınız.

Aktif altyapı dışındaysanız aynı fiyata 35 Mbps’e kadar download ve 3 Mbps’e kadar upload hızı alırsınız. Eğer altyapınız destekliyorsa bu bölgelerde ayda 10 TL farkla santrale olan uzaklığınıza göre 50-75 veya 100 Mbps’e kadar hız alabilirsiniz. Üstelik her yöne 1.000 dakika konuşma fiyatın içinde.

TurkNet’e nasıl abone olabilirsiniz?

TurkNet’e hemen websitemizhttps://turk.net/ üzerinden veya 0850 288 80 81’den abone olabilirsiniz.

TURKNET'TE HIZINIZI SORGULAYIN:https://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama/

2 AY BEDAVA PROMOKODUYLA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN:https://turk.net/taahhutsuz-ozgur-iletisim-abonelik/?promo=DH2AY3PK0VQJU2GK3

TurkNet


Türkiye'nin en hızlı ve en düşük PING değerli interneti olduğu nPerf tarafından ispatlanan TurkNet'i, bir ay boyunca hiçbir risk olmadan denemek ister misiniz?
Kotasız ve taahhütsüz internet TurkNet'i denemek için tek yapmanız gerekenhttps://turk.net üzerinden aboneliğinizi başlatmak. Üstelik mevcut aboneliğinizi kapatmanıza da gerek yok. Siz başvuru yapın, gerisini biz halledelim ve internetinizi TurkNet'e taşıyalım, 120 TL'ye kadar olan taahhüt cayma bedelini de biz üstlenelim.

TurkNet'te Hız ve Fiyat Nasıl?
TurkNet’te altyapınızın desteklediği en yüksek hızı sunuyoruz! 35 mbps’e kadar download hızını içeren yalın internet sadece 85 TL! Eğer altyapınız destekliyorsa 50-75 veya 100 mbps’e kadar download ve 4 mbps’e kadar da upload hızında yalın interneti de sadece +10 TL farkla 95 TL’ye sunuyoruz!
Ben fiber internet istiyorum derseniz de TurkNet GigaFiber paketleri ile internetinizi uçurabilirsiniz! Hem download hem de upload’da görülmemiş hızlar sunuyoruz. Tamamen TurkNet altyapısı olan bu hizmetle dünyanın en hızlı internetlerinden birine en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Diyelim TurkNet GigaFiber bölgenizde yok ama fiber internet kullanmak istiyorsunuz. Bunun için de Fiber 100 hizmetimizi sunuyoruz. Bu hizmetle 100 mbps’e kadar fiber internet hızına sahip olabilirsiniz.

Eğer bir de öğrenciyseniz çok şanslısınız! TurkNet’te öğrencilere özel hoş geldin hediyesi var. Her abone olan öğrenciye bir ay ücretsiz internet var! Hem yüksek hız hem de bir ay ücretsiz internetle abone olmak isteyen öğrenciler şuradan kampanyayı inceleyip, başvurabilir.

TurkNet’ten ben ne kadar hız alırım diye merak ediyorsanız hemen öğrenmek için tıklayın !Neden Türkiye'nin en hızlı interneti TurkNet?
Başta belirttik, Türkiye'nin en hızlı ve en düşük PING değerli interneti TurkNet. Bunu biz değil, Fransa merkezli bağımsız hız testi sağlayıcısı nPerf söylüyor. nPerf üzerinden 2019 yılı boyunca yapılan 87.512 hız testi verilerine göre Türkiye’nin en hızlı internet sağlayıcısı (2018’de de olduğu gibi) ortalama 35 mbps download (veri indirme) hızıyla biz olduk. Aynı dönemde Türkiye'nin ortalama download hızı ise 19 Mbps oldu. TurkNet olarak, aynı zamanda 48.86 milisaniye en düşük Ping süresi ile rakiplerimizi geride bıraktık. Türkiye ortalaması ise 63 milisaniye çıktı.
nPerf uluslararası çapta hizmet veren bağımsız bir firma. Öyle verilerine müdahale etmek, manipülasyon yapmak mümkün değil. nPerf hız testleri üzerinden elde edilen sonuçlar, tekrarlamaları ve olası suistimali önlemek için (robotlar vb.) otomatik ve manuel kontrollere tabi tutuluyor. nPerf, maksimum bant genişliği için Türkiye ve yurt dışı lokasyonlarda dedike sunucular kullanıyor.
TurkNet olarak nPerf hız testi sonuçlarında birinci çıktık çünkü biz:
• Kullanıcılarımıza hız için sınır koymayıp en iyi fiyata alınabilecek en hızlı interneti veriyoruz.
• Altyapınızın desteklediği en yüksek hızları sunuyoruz! Sürekli iyileştirmeler ve geliştirmeler yapıyoruz. Ayrıca son teknoloji cihazlarla en yüksek performansı almanızı sağlıyoruz.
• Dünyanın en hızlı internetlerinden biri olan TurkNet GigaFiber’le yüksek download ve upload sunuyoruz!

TurkNet’ten ne hız alabileceğinizi öğrenmek için TIKLAYIN

Deneyin, Beğenmezseniz Paranızı İade Edelim
Siz de TurkNet'in tahhütsüz, kotasız, yüksek hızlı internetini denemek isterseniz hemenhttps://turk.net veya 0850 288 80 81'den aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Dediğimiz gibi TurkNet'i denemenin hiçbir riski yok. Beğenmezseniz ve size bölgenizde iyi bir hizmet sunamazsak ilk 30 gün içinde hizmetinizi koşulsuz şartsız iptal edip paranızı geri alabilirsiniz.

Arkadaşını Getir İle Gelene, İkinci Ay İnternet BizdenTurkNet'e abone olup ilk çıkan faturanızı ödedikten sonra, ikinci ay internetiniz bizden olsun isterseniz Arkadaşını Getir kampanyasından yaralanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken web üzerinden abone olurken dördüncü adımda arkadaşınızın (ya da internetten bulduğunuz herhangi bir arkadaşınızı getir kodunu) davet kodunu ilgili alana girmek veya telefonda abone olurken davet kodunu temsilcimize söylemek. Böylece hem siz hem size kod sağlayan arkadaşınız bizden birer ay ücretsiz internet kazanıyor. Tek şartımız ise hem sizin hem de arkadaşınızın son ödeme tarihi geçmiş faturasının olmaması. TurkNet'te arkadaş getirmede bir limit yok. Abone olduktan sonra, siz de arkadaşlarınızı çağırıp her TurkNet'li yaptığınız arkadaşınız için bir ay bedava internet kazanabilirsiniz. TurkNet Arkadaşını Getir davet kodunu bulmak, bu forumu ziyaret eden bir kullanıcı için zaten çok kolay. Uzun uzun anlatmayalım.

120 TL Taahhüt Cayma Bedelini Nasıl Karşılıyoruz?
TurkNet'e geçmenin en kolay yolu mevcut internet aboneliği sonlandırmadan TurkNet'li olmak. Bu şekilde hem internetiniz daha hızlı bağlayabiliyor, hem evinize gelip kurulum yapmamız gerekmediğinden sizden kurulum ücreti almıyor hem de port yok vesaire gibi bir durumla karşılaşmıyoruz. Mevcut operatörünüzde taahhüdünüz varsa, bunun 120 TL'ye kadar olan kısmını biz üstleniyoruz. Bunu da taahhüt cayma bedeli faturanızı bize ibraz ettikten sonra size 6 ay için ayda 20 TL indirim tanımlayarak sağlıyoruz.

Son Teknoloji Zyxel Modem ile İnternet Performansınızı ArtırabilirsinizTürkiye’nin en hızlı internetini son teknoloji bir modem ile desteklerseniz evinizin her noktasına bu hızı taşıyabilirsiniz. TurkNet’ten alabileceğiniz Zyxel VMG8623-T50B modem sahip olduğu özellikler sayesinde hem TurkNet hızını evinizin her yerine götürüyor hem de ADSL ve VDSL bağlantı türlerini birlikte destekliyor.
Bu modemi TurkNet üzerinden kısa bir süreliğine, 375 TL’ye peşin ya da faturanıza ek olarak 12 taksitle 444 TL'ye satın alabilirsiniz. Mükemmel wifi deneyimi ve yüksek performans için hemen modeminizi değiştirmenin tam zamanı!
AC1200 olarak derecelendirilen Zyxel VMG8623-T50B, 5 GHz üzerinde 867 Mbps ve 2,4 GHz üzerinde 300 Mbps hıza ulaşıyor. Daha iyi kullanıcı deneyimi için dört farklı ağ ve eşzamanlı, gecikmesiz, düşük ping süreli akış sunuyor. Oyun deneyimleri için de çok kullanıcılı MIMO (MU-MIMO) ve Beamforming gibi performans artırıcı özelliklere sahip çift bantlı kablosuz ağ bulunuyor. Ayrıca, dört ayrı kablosuz ağ oluşturma özelliği, video izlemek, veri indirmek veya misafirler için özel ağların tanımlanmasına da yardımcı oluyor. Daha fazla detay için tıklayın.


Ünlü Twitch yayıncısı Jahrein, TurkNet’i tercih etti. Twitch yayınları için TurkNet altyapısı kullanan Jahrein, her hafta TurkNet’e özel programlarıyla izleyicileriyle buluşacak. Jahrein, kimi zaman TurkNet çalışanlarıyla oyun oynayacak, kimi zaman TurkNet çalışanları yayınlarına konuk edecek.

Oyun severlerin ilgiyle takip ettiği Twitch yayıncısı Jahrein, canlı yayınları için 23 yıllık geçmişiyle Türkiye’nin en eski alternatif telekom operatörlerinden TurkNet’i seçti. Canlı yayınlarını TurkNet’in internet altyapısı ile gerçekleştirecek olan Jahrein, ayrıca TurkNet’e özel yayınlar yapacak ve sürpriz hediyeler verecek.
Taahhüdü ve AKN’yi kaldıran ilk operatör olan, bayi - ofis sistemi yerine web üzerinden satış yaparak birçok yeniliği internet sektörüne getiren TurkNet, oyunculara ihtiyaçları olan yüksek hızlı, kotasız ve taahhüt bir internet bağlantısını uygun fiyatla sunuyor.

Oyuncular için hız profilleri

İnternette oyun oynayan herkesin şüphesiz yüksek performanslı, hızlı ve tamamen kotasız bir internet erişimine ihtiyacı var. TurkNet, yüksek hızlı ve kotasız internet paketiyle oyuncuları kota düşünmeden diledikleri kadar online oyunlar oynama ve indirme şansı sunuyor.
TurkNet’in kendi aktif altyapısı üzerinden hizmet alan oyun severler, Online İşlemler üzerinden profillerini “Oyuncu” olarak seçip internet bağlantılarını online oyunlar için en iyi şekilde optimize edebiliyor. Yine Online İşlemler üzerinden destek kaydı bırakarak, TurkNet teknik destek uzmanının daha düşük ping değerleri için hat ayarlarını optimize etmesini talep etmek mümkün.

Aktif altyapıda maksimum download ve upload hızı

Kendi fiber optik altyapısı ve yurtdışı çıkışları bulunan TurkNet, santrallere kurduğu son teknoloji cihazlar ile santral sonrasında trafiği kendi aktif altyapısına alıyor. Böylece kullanıcılara, hem veri indirme (download) hem de veri yükleme (upload) tarafında farklı bir deneyim sunuluyor. Eğer aktif altyapıda olan bir TurkNet kullanıcısıysanız download ve upload için herhangi bir hız limitiz yok ve hattınız ne destekliyorsa o kadar download ve upload hızı alabiliyorsunuz.
TurkNet’te aktif altyapıda 100 Mbps’e kadar download, altyapının desteklediği maksimum upload hızında internet yanında 1.000 dakika telefonla birlikte ayda 75,99 TL. Aktif altyapı dışında aynı fiyata 35 Mbps’e kadar download, 3 Mbps’e kadar upload hızı alınıyor. Bu bölgelerde müşteriler isterse ve bölgelerinde varsa ayda 10 TL farkla Özgür İletişim Ekstra’ya geçerek santrale olan uzaklıklarına göre 50-75 ve 100 Mbps’e kadar download, 4 Mbps’e kadar upload hızı alabiliyor.
TurkNet’in Google (YouTube), Facebook, Netflix, Steam gibi dünya internet trafiğinin büyük kısmını oluşturan dev şirketlerle doğrudan peering anlaşması bulunuyor. Böylece kullanıcılarının ana internet trafiğine girmeden bu şirketlerin sunucularına en hızlı şekilde bağlanması sağlanıyor.

JAHREIN YAYINLARIYLA İLGİLİ AYRINTILI BİLGİ:https://turk.net/jahrein

TurkNet Hakkında

1996 yılında kurulan TurkNet, telekom pazarında bireylere ve işletmelere, iletişim ihtiyaçlarını karşılamak üzere erişim, sabit telefon, özel sanal ağ, veri merkezi, bulut bilişim ve barındırma hizmetleri sunan, Türkiye’nin en güçlü, bağımsız yeni nesil telekom operatörüdür. Türkiye’nin En Büyük 100 Bilişim Şirketi arasında yer alan TurkNet, daima yenilikçi ürünler sunmak adına, yerel, ulusal ve uluslararası bağlantılarını genişletmekte; büyük ölçekli geniş bant ve fiber temelli altyapı yatırımları yapmaktadır. TurkNet'in, yaygın, yedekli ve yüksek kapasiteli omurgası, Türkiye'nin her bölgesindeki kişi ve kurumlara uygun, kaliteli ve güvenilir hizmetler verebilmek için tasarlanmıştır. Yatırımlarını ve yeniliklerini hız kesmeden sürdüren ve teknik uzmanlık ile koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen TurkNet, Türkiye Telekom pazarının önemli oyuncularından biri olmaya devam ediyor.
Herkese merhaba,

Abonelik sırasında sadece yeni müşterilerimize sunduğumuz modem satın alma seçeneğinden, şimdi tüm TurkNet’liler yararlanabiliyor.

Artık TurkNet’ten diğer operatörlerin müşterilerine sunduğu standart modemlerden daha üstün özelikleri olan Asus DSL-AC51 modemi, peşin ve üç taksit seçeneği ile alabilirsiniz.

Modeminizi Online İşlemler'e girdikten sonra, sol tarafta bulunan menüden “Modem Satın Al” sekmesine girerek, kredi kartınız ile sipariş verebilirsiniz.

Asus DSL-AC51’i, tek ödemeyle satın almak isterseniz tüm vergiler dahil 349 TL’ye, üç taksitle satın almak isterseniz 396 TL’ye (ayda 132 TL) satın alabilirsiniz. Satın alma işleminiz tamamlandıktan sonra modeminizi ve faturanızı adresinize ücretsiz olarak göndereceğiz.

Asus DSL-AC51 modem hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

TurkNet
Değerli Turknet’li DonanımHaber kullanıcıları,

DonanımHaber ilgiyle takip ettiğimiz, aktif olarak bulunduğumuz ve sizlere destek olduğumuz bir platform. Burada paylaştıklarınızdan, düşüncelerinizden ve önerilerinizden sıklıkla yararlanıyor, yeni fikirler geliştiriyoruz.

Bizim için çok önemli olan DonanımHaber’deki Turknet kullanıcılarıyla düzenli olarak bir araya gelmek, onları evimizde ağırlamak ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak istiyorduk. Bu kapsamda “TurkNet DonanımHaber Buluşması” etkinliklerimize başlamıştık.

Bir sonraki gerçekleştireceğimiz buluşmamızı 27 Haziran 2019 Perşembe günü saat 14.00’te Gayrettepe’deki Genel Merkezimizde yapacağız. Katılmak isteyen 7 kişiyi, evimizde ağırlayacağız. Hem çay kahve içeceğiz hem de sizlerden fikirler alacağız. Daha sonra sözü size vereceğiz, sizlerde beklentilerinizi ve taleplerinizi ilk elden bize aktarabileceksiniz.

Etkinliğimize katılmak isteyenler bu mesajımızın altına katılma taleplerini bırakabilir. Biz “katılırım” diyen kişilere özel mesaj ile döneceğiz ve müşteri bilgilerinizi ve GSM numaranızı isteyeceğiz. Sözlü katılım onayınızı aldıktan sonra gelmek isteyen kullanıcımızı listemize ekleyeceğiz.

Katılımcı sayısı 7 kişiye ulaştığında, kontenjanın dolduğunu buradan bildireceğiz. Gelmek isteyip de gelemeyenler, devam eden aylardaki etkinliklerimize katılabilir. yeni etkinliklerin tarihini, yine buradan konu açıp sizlere duyuracağız.

TurkNet DonanımHaber Buluşması” etkinliğimize 27 Haziran’da sizleri bekliyor, ilgi gösteren herkese şimdiden teşekkür ediyoruz.

TurkNet
Herkese merhaba,

Özgür İletişim Paketimizin fiyatımız 75,99 TL oldu (Özgür İletişim Ekstra da 85,99 TL oldu). Mevcut müşterilerimiz şu an değil Haziran ayı faturalarında bu yeni tutarı görecek. Henüz TurkNet'li değilseniz bugünden itibaren yeni fiyatımız ile TurkNet’e abone olabilirsiniz.

Bizi takip ediyorsanız zaten biliyorsunuzdur fiyat artışları en sevmediğimiz konu. Ama artan maliyetlerimiz eski fiyatımızdan sağlıklı ve sürdürülebilir bir hizmet vermemizi imkânsız hale getirdi. Son bir yılda:

• Bağlantı maliyetlerimiz yaklaşık %50 arttı.
• Veri taşıma maliyetlerimiz yaklaşık %40 arttı.
• Yatırım maliyetlerimiz sırf döviz kuru etkisiyle %50’ye yakın arttı. (Artan yatırımlarımızı da hesaba katarsak çok daha fazla arttı aslında.)
• Diğer maliyetlerimiz enflasyona bağlı olarak %20 arttı.

Bütün bu artışlar karşısında biz fiyatımızı 11 TL (%16,9 oranında) artırarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Yaptığımız teknoloji yatırımları, gelişen altyapımız, gittikçe dijitalleşen müşteri deneyimimiz ve hızla büyüyen kullanıcı sayımız sayesinde elde ettiğimiz maliyet avantajlarını müşterilerimiz lehine kullanmayı tercih ediyoruz.

Biz TurkNet olarak taahhütsüz, kotasız, limitsiz, kafa karıştırmayan bir hizmet sunmak için çalışmaya devam edeceğiz. Yanımızda durduğunuz, internette değişmez denilen şeyleri değiştirirken bizi desteklediğiniz için ne kadar teşekkür etsek azdır.

TurkNet

EDIT: Bireysel İş Birimi'nden Sorumlu Genel Müdür Yardımcımız Sinan Kurmuş, yeni fiyatlarımızla ilgili sizlerden gelen çeşitli soruları yanıtladı

HEMEN İZLEYİN
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 14 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Mesaj Sayısı: 22.164
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 23.158
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 285.628 (Bu ay: 18.976)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3.766 (Bu hafta: 10)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.