Firma Yetkilisi
13 Mart 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 35251 (Bu ay: 8)
Gönderileri
TurkNet GigaFiber Bahçelievler Soğanlı’da!

1.000 Mbps’ye kadar eşit indirme yükleme hızına sahip TurkNet GigaFiber Bahçelievler Soğanlı Mahallesi’nde!

TurkNet GigaFiber Bahçelievler Soğanlı’da!

Yüksek hızlı internet TurkNet GigaFiber Bahçelievler Soğanlı’da! Sınırlı süre geçerli fiyat avantajıyla şimdi 299,90 yerine 199,90 TL!

Şimdi hemen GigaFiber - 1.000 Mbps’ye Kadar Dünya Hızında İnternet — TurkNet sayfasından abone olun internetin sınırsız dünyasına siz de geçiş yapın! 🚀

TurkNet GigaFiber Bahçelievler Soğanlı’da!
TurkNet GigaFiber Bahçelievler Siyavuşpaşa Mahallesi'nde!

1.000 Mbps’ye kadar eşit indirme yükleme hızına sahip TurkNet GigaFiber Bahçelievler Siyavuşpaşa Mahallesi'nde!

TurkNet GigaFiber Bahçelievler Siyavuşpaşa Mahallesi'nde!

Yüksek hızlı internet TurkNet GigaFiber Bahçelievler Siyavuşpaşa Mahallesi'nde! Sınırlı süre geçerli fiyat avantajıyla şimdi 299,90 yerine 199,90 TL!

Şimdi hemen https://turk.net/gigafiber sayfasından abone olun internetin sınırsız dünyasına siz de geçiş yapın! 🚀

TurkNet GigaFiber Bahçelievler Siyavuşpaşa Mahallesi'nde!
Hangi sitelerin ping değerleri hakkında bilgi sahibi olmak istersiniz?

Ping değerlerini en çok merak ettiğiniz platformlar hangileri? Cevabınızı merak ediyoruz, yorumlarda buluşalım!
Liseli gençleri başarı, eğitim, kariyer, eşitlik ve özgürlük ile buluşturan FIRST® Robotics Competition’ın İletişim Destekçisi olmaktan gururlu ve mutluyuz. Sizi de yarışmaları izlemek, gençlerimizi desteklemek ve heyecanlarına ortak olmak için Volkswagen Arena’ya devet ediyoruz!

Volkswagen Arena’da #TurkNetHızındayız
24 – 26 Mart 2023 İstanbul Regional #frc2023istanbul
27 – 29 Mart 2023 Bosphorus Regional #frc2023bosphorus
31 Mart – 02 Nisan 2023 Haliç Regional #frc2023haliç

2023 Sezonu FIRST® Robotics Competition turnuvaları 120’den fazla takımın katılımı ile Türkiye dahil 9 ülkenin ev sahipliğinde gerçekleşecek. Öğrenciler rekabeti ön planda tutmadan, “Duyarlı Profesyonellik” çerçevesinde zaman zaman birbirlerine ittifak olup zaman zaman ise karşı takımlarda fikir üretecekler. Her şeyden önemlisi ise eğlenirken geleceğin teknolojilerini keşfedecekler.

TurkNet ve Fikret Yüksel Vakfı hesaplarından detayları takip edebilir, heyecana uzaktan da ortak olabilirsiniz.

FIRST® Robotics Competition Türkiye 2023 İletişim Destekçisi TurkNet!

Etkinliği takip etmek için sosyal medya hesaplarımız:

Instagram:https://www.instagram.com/turknet/
Twitter:https://twitter.com/TurkNet
LinkedIn:https://www.linkedin.com/company/turk...
Facebook:https://www.facebook.com/turknet/
Discord:https://discord.com/invite/turknet

Tanıtım Videosu;
https://www.youtube.com/watch?v=W2Dp3rQwdFwTurkNet SmartyFi ile Evinizin Her Köşesinde Hızlı İnternet Keyfi

Günümüzün hızla dijitalleşen dünyasında, internet kullanımı artarak devam ediyor. Ancak, kullanıcılar ne kadar hızlı bir internet bağlantısına sahip olurlarsa olsunlar evlerinde kablosuz internet deneyimi bazı sebeplerden dolayı tatmin edici olamayabiliyor. Evin büyüklüğü, diğer internet kullanıcılarının yarattığı frekans yoğunluğu gibi nedenler kullanıcının internet deneyimini olumsuz etkileyebiliyor.

Endişelenmenize gerek yok; tüm bu durumlar geçmişte kaldı. Artık evinizde interneti özgür ve sınırsız bir şekilde kullanmak için modeme yakın olmak ya da bambaşka çözümler bulmaya çalışmak zorunda değilsiniz.

“Arka odada Wi-Fi çekmiyor” derdine son

Yapay zeka destekli akıllı Wi-Fi TurkNet SmartyFi ile evinizin her köşesinde internete hızlı ve kesintisiz bir şekilde bağlanabilmeniz mümkün. İnternet güçlendirici özelliği sayesinde evinizin çok büyük, kalın duvarlı ya da çok katlı olması problem teşkil etmiyor. TurkNet SmartyFi, 4x4 antenli router ile evinizdeki tüm alanları kapsıyor ve çoklu internet kullanımlarında hızınızı optimize ediyor. Böylelikle evlerde yaşanan en büyük bağlantı sorunu olan Wi-Fi sinyalinin düşmesi gibi bir durumla karşılaşmıyorsunuz.

Kesintisiz oyun keyfi, toplantılarda maksimum verim

Örneğin, en sevdiğiniz oyunu ping değeriniz artmadan akıcı bir şekilde oynayabilir ya da o çok beklediğiniz filmi donma sorunuyla karşılaşmadan izleyebilirsiniz. Hatta önemli bir toplantınız varsa Teams, Zoom gibi uygulamaları kullanırken görüntünüzde ve sesinizde takılmalar olmadan kesintisiz ve akıcı bir şekilde iletişim kurabilmeniz mümkün. Çünkü TurkNet SmartyFi, ağ önceliklendirmesi ile kullanıcının ihtiyacına özel olarak tasarlanmış bir internet deneyimi sunuyor ve Netflix, Zoom gibi yüksek trafikli platformları algılayarak hızınızı optimize ediyor. Bu özelliği sayesinde TurkNet SmartyFi, cihazların gerçek gücünü ortaya çıkararak internet kullanımını daha akıllı ve daha hızlı bir hale getiriyor.

TurkNet SmartyFi kullanmanın artıları nelerdir?

Performans optimizasyonu, kolay kurulum avantajı, geniş kapsama alanı gibi pek çok avantaja sahip olan TurkNet SmartyFi, şimdilik sadece 1.000 Mbps download ve upload hızında interneti taahhütsüz ve kotasız bir şekilde kullanan TurkNet GigaFiber’lilere özel olarak sunuluyor.

İşte maddeler halinde TurkNet SmartyFi kullanmanın artıları:

• SmartyFi, internet hızınızı ve performansını optimize eder, evinizin mimari yapısını ve aynı anda internete bağlanan cihaz sayısını gözeterek evdeki tüm kullanıcılara aynı kalitede internet hizmeti sunar.

• Evinizde birden fazla cihaz veya kullanıcı olması bir problem olmaz. TurkNet SmartyFi ile kullanıcı evin hangi noktasındaysa otomatik olarak en yakın cihaza kesintisiz bir şekilde bağlanır.

• TurkNet SmartyFi, yapay zekâ desteğiyle çok büyük, kalın duvarlı ya da çok katlı evlerde olası bağlantı sorunlarını çözer. Böylelikle kullanıcı evin her köşesinde ve tüm cihazlarda kesintisiz bağlantı hızına ve maksimum verime ulaşır.

• Yapay zeka destekli performans ve arıza yönetimiyle olası bağlantı problemleri uzaktan takip edilir ve en kısa sürede onarımı gerçekleşir.

• Önceliklendirilmiş destek ile GigaFiber’liler 7/24 yerinde ve uzaktan destek alırlar.

• TurkNet SmartyFi, yeni nesil kablosuz iletişim teknolojisi Wi-Fi 6’yı destekleyerek yüksek performanslı, hızlı ve güvenli bir internet deneyimi sunar.

• Wi-Fi cihazlarını 2,4 GHz bandından 5 GHz bandına otomatik olarak taşır. Bu cihazların performansını artırması anlamına gelmektedir.

• Wi-Fi kapsama alanı içindeki cihazlar konum değiştirse dahi bağlantı kalıcılığı korunur, tek ağ üzerinden kesintisiz dolaşım sağlanır.

• Mesh ağlarda birbirine bağlanan düğümler (Node’lar) sayesinde bağlantı hız kaybı yaşamadan bağlantı kapsama alanı genişletilebilir.

• Memnun kalmazsanız %100 para iade garantisi vardır.


Siz de yüksek hızlarda internetin keyfini çıkarmak ve evinizin her köşesinde sorunsuz bir internet deneyimi yaşamak istiyorsanız önce altyapınızda GigaFiber var mı kontrol edin ve hemen başvurunuzu yapın. Ardından TurkNet SmartyFi’ı talep edebilirsiniz. Üstelik GigaFiber aboneliğinize ek ayda sadece 50 TL.


Kahramanmaraş ve çevre illerde meydana gelen deprem nedeniyle derin bir üzüntü içindeyiz. Sizin ve ailenizin sağlıklı ve güvende olduğunu umuyor; hayatını kaybeden vatandaşlarımıza rahmet; yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Bu zor günleri destekle, dayanışmayla atlatabilmek için var gücümüzle çalışmaya, vatandaşlarımızın bölgedeki en önemli ihtiyaçlarından olan internete kolay erişmesi için gerekli adımları atmaya devam ediyoruz.

Adana ve İskenderun'da, depremden etkilenen vatandaşlarımızın toplandığı bölgelerde Hotspot Wi-Fi ağlarımız herhangi bir kısıtlama olmadan kullanılabilir durumda. Adana Çukurova Üniversitesi kongre merkezi ve spor salonu ile İskenderun Teknik Üniversitesi içindeki afet koordinasyon merkezi, spor salonu, üniversite ana kapısı karşısındaki çadırkentte bulunanlar ağımıza bağlanarak interneti kullanabilirler.

Ağ Adı: #Birlikteyiz

Deprem bölgesindeki yoğunluk analizine göre çadırkent, toplanma alanı, üniversite kampüsleri, aşevleri gibi özel alanlarda da Hotspot Wİ-Fi ağları oluşturmaya başladık ve bölgede iletişimin sürmesine katkıda bulunmaya devam edeceğiz.

Yaralarımızı sarmak için biz de sizinleyiz, #Birlikteyiz…

Saygılarımızla,
TurkNet

2022 yılına başlarken “Hızımızı artırıyoruz” demiştik. Biz sözümüzü tuttuk 😊TurkNet GigaFiber’i tam 1 milyon hanede kullanılabilir durumda. Yeni yılda ise hedeflerimiz daha da büyük. 2023’te “Daha Hızlısı Yok” diyoruz ve koymuş olduğumuz hedeflerimizi sizlerle birlikte gerçekleştirmek için heyecanlıyız! 👷

2022 yılında yayınladığımız filmimiz ile kullanıcıların internet ile ilgili yaşadığı sorunlarda onların sesi olduk ve “O-NAY-LA-MI-YO-RUM!” dedik. Yeni yılda da buna devam ederek dünya standartlarındaki internetimizi ülkemizin dört bir yanına götürmeye kararlıyız. Çünkü 1000 Mbps eşit download ve upload’a sahip bir internet herkesin hakkı!

Çıktığımız bu yolda sizlerle birlikte yürümenin bizim için ne kadar önemli olduğunu anlatmak istesek kelimeler yetmez. Mutlu, huzurlu, sağlıklı, hızlı ve UMUTLU yarınlara... 🧡💙💜

UMUT Filmimizi izlemek için tıklayın.
Yine Zirvedeyiz!
Speedtest verilerine göre yine zirvedeyiz! Bizim amacımız her zaman daha iyisini sunmak. Bu sebeple Türkiye ortalamasının üzerindeki hızları her çeyrekte biraz daha yukarı çekmeye devam ediyoruz.

Speedtest 2022 3. çeyrek verilerini geçtiğimiz günlerde duyurdu. Tabii ki sonuç alışık olduğumuz gibi 😊 Ortalama 50.94 Mbps hız ile zirvedeyiz! Aynı verilere göre ülke sıralamamızın ve ortalama hızımızın yükselmesi de umut verici. Ancak 32.04 Mbps ülke ortalaması hala yeterli değil.

Bu hızların yükselmesi ve herkesin dünya standartlarında internet kullanması için biz üzerimize düşeni yaparak fiber ağımızı durmadan genişletiyoruz. 900.000’den fazla hanede kullanılabilir durumda olan bu altyapı sayesinde hızları Gigabit seviyelerine çıkartıyoruz.

Bağlantı Kalitesi ve Gecikmede de Bizden İyisi Yok!

İnternet hızlarının yüksek olması tam anlamıyla çok iyi deneyim sunulduğu anlamına gelmiyor. Bu hızların ne kadar verimli kullanılabildiği de önemli. Özellikle gecikme değerleri ve bağlantı kalitesi kullanıcıların deneyimlerini doğrudan etkiliyor.

Biz, Speedtest verilerine göre gecikme değerlerinde ve bağlantı kalitesinde de zirvedeyiz. 1 seneyi aşkın süredir zirvedeki yerimizi koruyoruz. TurkNet kalitesini daha da yukarılara taşımak için yatırımlarımıza ve çalışmalarımıza her zaman devam edeceğiz!

TurkNet GigaFiber ile birgün herkes dünya standartlarında internete sahip olacak 😊

Siz de altyapınızda alabileceğiniz maksimum hızları öğrenmek için TIKLAYINIZ!
Sevgili Donanım Haber kullanıcıları,

Sizlerle birlikte bu platformu paylaşmak bizim için her zaman çok önemli oldu. Önerilerinizi, taleplerinizi ve eleştirilerinizi her zaman kendimizi geliştirmek için bir fırsat olarak görüyoruz.

Özellikle TurkNet GigaFiber’in bugün geldiği noktada tüm kullanıcılarımızın payı büyük. Biz de istiyoruz ki hem TurkNet GigaFiber’i hem de diğer tüm hizmetlerimizi sizinle enine boyuna konuşalım. Her zaman olduğu gibi görüşlerinizin bizi geliştireceğine inanıyoruz. Bu yüzden sizi TurkNet Giga Buluşmaları kapsamında ofisimize davet ediyoruz

Buluşmamız 1 Kasım 2022 tarihinde saat 14:00’da Şişli’deki Genel Merkezimizde olacak. Bu buluşmalar sayesinde sizlerden yeni fikirler almak, TurkNet GigaFiber için yaptığımız çalışmaları anlatmak istiyoruz. Birbirimizi dinleyeceğimiz, çayımızı kahvemizi yudumlarken bol bol bilgi alışverişi yapacağımız bir etkinlik olacak.

Katılmak isteyen kişiler bu mesajımızın altına sadece “katılırım” yazarak taleplerini bırakabilirler. Talep bırakan kullanıcılara biz özel mesaj ile dönüp gerekli bilgileri isteyeceğiz. Katılımcı kontenjanımız kısıtlı. Bu sebeple 15 kişi dolduğunda yine buradan bilgi vereceğiz. Etkinliklerimiz devam edecek, katılamadım diye üzülmeyin

1 Kasım 2022 gününü heyecanla bekliyoruz. Şimdiden ilgi gösteren herkese çok teşekkür ederiz.

TurkNet
Konu Hız ise TurkNet Hep Zirvede!

TurkNet hızı hep zirvede! Netflix’ten Steam’e, nPerf’ten Speedtest’e kadar tüm verilere göre Türkiye’nin en hızlı interneti bizde.
Yüksek hız tutkumuz ile yaptığımız yatırımlar ve çalışmalar sonucunda kullanıcılarımıza birçok farklı alanda Türkiye’nin en hızlı internet deneyimini sunduğumuz için çok mutluyuz. Bu hızları sürekli olarak iyileştirmeye ve geliştirmeye de devam ediyoruz.
Kullanıcılarımız hızdan ödün vermesin diye dünyanın en büyük şirketleri ile de peering anlaşmaları yapıyoruz. Bu anlaşmalar ile kullanıcılarımızın ana internet trafiğine girmeden, platformların sunucularına kendi altyapımız üzerinden ulaşmalarını sağlıyoruz. Tüm bu çalışmalarımız sayesinde de TurkNet’liler altyapılarının desteklediği maksimum hızı en verimli şekilde kullanabiliyor.

Speedtest’e göre de Türkiye’nin en hızlısı TurkNet

Konu Hız ise TurkNet Hep Zirvede!


Bağımsız hız testi platformu Speedtest’in Speedtest Intelligence verilerine göre 2021 yılının 3. çeyreğinde Türkiye’nin en hızlı interneti biz olduk! Üstelik sadece en hızlı değil aynı verilere göre en tutarlı internet de TurkNet’te! Biz hız konusunda zirvelerde olmaya alıştık. Türkiye’nin en iyi internet deneyimini yaşamak için siz de hemen buradan altyapınızı sorgulayarak TurkNet’li olabilirsiniz.
Speedtest verilerini de buradan inceleyebilirsiniz.

*Yüksek hızlar her şeyden önemli olsa da, tutarlı bir deneyim aynı zamanda bir ağın kalitesinin önemli bir ölçüsüdür. Tutarlılık Puanı, tutarlı bir hizmet kalitesi sağlayan sabit geniş bant veya mobil ağları tanımlamak için kullanılan bir ölçümdür. Ağın türüne bağlı olarak, bir sağlayıcının indirme ve yükleme hızları için minimum eşikleri karşılayan veri örneklerinin yüzdesini yansıtır. Bir sağlayıcının Tutarlılık Puanı ne kadar yüksek olursa, tüketicinin kabul edilebilir internet performansı ve kalitesinden yararlanma olasılığı o kadar yüksektir.

Netflix’e Son 15 Aydır En Hızlı Bağlantı TurkNet’te!

Konu Hız ise TurkNet Hep Zirvede!


Netflix, web sitesinde düzenli olarak dünya ve ülke bazlı, sunucularına en hızlı ulaşan operatörler listesini açıklıyor. Bu verilere göre 2021'in ilk dokuz ayıyla birlikte son on beş aydır Türkiye’den Netflix’e en hızlı bağlanan internet servis sağlayıcı TurkNet! Maksimum hızda ve sınırsız internetinizle dizilerinizi, filmlerinizi kesintisiz bir şekilde izler, kota gibi can sıkıcı konuları dert etmezsiniz.
Netflix verilerine buradan ulaşabilirsiniz!

2021 Eylül İtibariyle Steam’e Erişimde Birinciyiz!

Konu Hız ise TurkNet Hep Zirvede!


TurkNet tüm eve yeter derken tam bunları kast ediyoruz! Sadece sınırsız, taahhütsüz ve yüksek hızlı internete sahip bir hizmet sunmuyoruz. Bizim için internet hizmeti daha kapsamlı bir deneyim. Bunun için dijital dünyaya da çok önem veriyoruz.
2018’den bu yana Steam’e bağlantı hızı konusunda ikinciydik. O hali ile bile Türkiye ortalamasının çok üzerinde bir bağlantı sunuyorduk ama dedik ya konu hız ise biz hep zirveyi hedefliyoruz! Özel geliştirmeler ve çalışmalarla 2021 Eylül’den itibaren birinciliğe oturduk.
Steam verilerini ben de incelemek istiyorum diyorsanız buradan resmi sitedeki verilere ulaşabilirsiniz.

nPerf verilerinde de Türkiye’nin en hızlısı TurkNet

Konu Hız ise TurkNet Hep Zirvede!

Bağımsız hız testi servisi nPerf’ün 2019 ve 2020 yılındaki hız testi sonuçlarına göre Türkiye’nin en hızlı ve en düşük ping’li interneti de TurkNet! Kullanıcılarımızın ortalama hızı 26.45 Mbps. Yani TurkNet’liler için 4K film/dizi izlemek, aynı anda birçok cihaz kullanmak veya online oyun indirip oynamak çok rahat.
nPerf verilerine buradan ulaşabilirsiniz.
Türkiye’nin en hızlı, taahhütsüz ve sınırsız internetinin keyfini çıkartmak için hemen altyapınızı sorgulayıp alabileceğiniz maksimum hızı öğrenerek aboneliğinizi başlatın! Benim zaten taahhüdüm var başka yerde diyorsanız da merak etmeyin, TurkNet’e geçiş yapmak çok kolay. Üstelik 120 TL’ye kadar cayma bedeliniz de bizden! Bambaşka bir internet deneyimi için sizi de TurkNet’e bekliyoruz.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 10 sa.
Mesaj Sayısı: 39.025
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 40.121
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 848.684 (Bu ay: 16.932)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5.785 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.