Şimdi Ara

KLİMASI EN İYİ SOĞUTAN BİNEK ARAÇ HANGİSİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
2
Favori
26.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR ÇOK MERAK EDİYORUM İÇERİYİ BUZ GİBİ YAPICAK BİR BİNEK OTOMOBİL VARMI ? VARSA TAVSİYELERİNİZ HANGİ ARAÇ OLU?

• Mercedes-Benz CLS 65
  • quote:

Orijinalden alıntı: oeste

Mercedes-Benz CLS 65
    Bunu soylemek cok zor.Butun arabalara bınıp denemek gerekır.Mantıklı bır secım yaparsak mıtsubıshı nın arabaları dıcem sonucta normal klıma da uretıyorlar herhalde bu konuda tecrubelerı vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: oeste

Mercedes-Benz CLS 65
    Ben CLS nin klima sogutmasından pek memnun degildim.

Bugune kadar en cok hosuma gıden sogutmaya sahip araç Mercedes S350 Long

BMW Z4
  • quote:

Orijinalden alıntı: rochss

Bunu soylemek cok zor.Butun arabalara bınıp denemek gerekır.Mantıklı bır secım yaparsak mıtsubıshı nın arabaları dıcem sonucta normal klıma da uretıyorlar herhalde bu konuda tecrubelerı vardır

Alıntıları Göster
    AMA KONUT SEKTÖRÜNDE ÇOK BAŞARILI OLDUKLARINI BİLİYORUM MUTSIBISHI NIN AMA ARABALARDA KULANDIKLARI KLİMA KONUSUNDA HİÇ BİR FİKRİM YOK
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: rochss

• quote:

Alıntıları Göster
    hepsi soğutur sonuçta sen son ayarında aç yeter illa otomatik olmasına da gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: over and under

hepsi soğutur sonuçta sen son ayarında aç yeter illa otomatik olmasına da gerek yok

Alıntıları Göster
    AMA BEN HİÇ MEMNUN DEĞİLİM MESALA ARABAMDAN ARABAMDA MEGANE 2 SEDANDI. BU YÜZDEN ARABAMI SATTIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: apodaka

AMA BEN HİÇ MEMNUN DEĞİLİM MESALA ARABAMDAN ARABAMDA MEGANE 2 SEDANDI. BU YÜZDEN ARABAMI SATTIM

Alıntıları Göster
    2007 ibiza.soğutması mükemmel.daha son seviye nın yanından geçmedim klimanın hemen soğutuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: rascasse*

2007 ibiza.soğutması mükemmel.daha son seviye nın yanından geçmedim klimanın hemen soğutuyor

Alıntıları Göster
    -18 derece verelim mi, 5 dakika tişörtle durabilene 10 kilo börek hediye edicem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

-18 derece verelim mi, 5 dakika tişörtle durabilene 10 kilo börek hediye edicem.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: funkmaster

bendede -16 var

• quote:

Alıntıları Göster
    fu nky hiçbiyerini oynatmaz arabanın bi tek klimasını modifiye ettirir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: okyaypay

fu nky hiçbiyerini oynatmaz arabanın bi tek klimasını modifiye ettirir :)

Alıntıları Göster
    2000 Corolladaki klima soğutmasını daha hiçbir araçta görmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rockford Fosgate

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Rockford Fosgate

sen gel bakim, geç şöyle kabine

• quote:

Orijinalden alıntı: Rockford Fosgate

Alıntıları Göster
    sen sanırım bu megane 2 nin klimasıyla ilgili konuda açmıştın,
    klima senin için önemli sanırım,
    al 2000 motor bir araba,
    şöyle klima kompresörü büyükce olanlardan
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Rockford Fosgate

sen gel bakim, geç şöyle kabine

Alıntıları Göster
    Yeni Corollalar manyak soğutuyor. Bir de fan hızı müthiş. Fırtına esiyomuş gibi oluyor içeride.

• quote:

Orijinalden alıntı: kkvan

Yeni Corollalar manyak soğutuyor. Bir de fan hızı müthiş. Fırtına esiyomuş gibi oluyor içeride.

Alıntıları Göster
    mercedes bmw falandır herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnryldz

mercedes bmw falandır herhalde

Alıntıları Göster
    arkadaslar klima konusunda yanildigimiz bir nokta var sanirsam...
    dis hava sicakligi kac derece ise gerek evde gerek arabada klima o dereceden 8 derece dusuk degere ayarlanmalidir. )tabi dijital klima bulunmayan araclarda bu durum zor...) misalen dis hava sicakligi 32 derece iken arac icerisi asgari 24 derece olarak ayarlanmali. daha fazla bir sicaklik farki cok ciddi rahatsizliklara sebep olabilir.

klima performansindan memnun olmayan arkadaslar sanirim dis ortam sicakligi 38 derece iken 21 dereceye ayarliyor olsa gerek...

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayi terbiyecisi -- 11 Temmuz 2008; 0:25:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ayi terbiyecisi

arkadaslar klima konusunda yanildigimiz bir nokta var sanirsam...
    dis hava sicakligi kac derece ise gerek evde gerek arabada klima o dereceden 8 derece dusuk degere ayarlanmalidir. )tabi dijital klima bulunmayan araclarda bu durum zor...) misalen dis hava sicakligi 32 derece iken arac icerisi asgari 24 derece olarak ayarlanmali. daha fazla bir sicaklik farki cok ciddi rahatsizliklara sebep olabilir.

klima performansindan memnun olmayan arkadaslar sanirim dis ortam sicakligi 38 derece iken 21 dereceye ayarliyor olsa gerek...

edit:imla

Alıntıları Göster
    Fazla soğutmasına gerek yok hemen hemen her arabanın klimasından memnun kalırsın eger bir ğroblem yoksa.

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: rochss

alın size süper bir bakış açısı

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.