Şimdi Ara

KLİMASI EN İYİ SOĞUTAN BİNEK ARAÇ HANGİSİ? (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
2
Favori
26.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 320d var 20 derecenin altinda alaska oluyor.

Gunes isinlari icin de uzun yollarda beyaz giyinirseniz hic rahatsiz etmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu zamana kadar 15 farklı arabaya bindim hiçbirinde böyle bir ihtiyaç aklıma gelmedi klimasında sorun olmayan herhangi bir araba gayette içeriyi soğutur yani sonuçta 2 metrekare bi alan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • c sınıfı araclarda ıyonızer ozellıklı klımalar sadece japon ve kora araclarında var. + en ıyı sogutan ve ıyonızer ozellıgı olan tek klıma bunlardır. Avrupada sadece d sınıfı araclara koyarlar
  • Corolla için tamirciler sorunsuz arızasız klima sistemi var diye bahsederler hep.

• Şu ana kadar kullandığım premium araçlar dahil Toyota corolla derim. Buzdolabı gibi arabaydı. Ciddi şekilde ızgaralara el tutulmuyordu. 2006 veya 2011 kasa olsun ikisi de çok çok fazlaydı.

• Antalyada yaşayan bilir klimanın değerini.

Golf 4 vardı eh işte, ibiza vardı dışarı 42 derece gösterirken klima açık içerde bunaldım cam açmıştım.

Focus 3 ün kliması iyi, tek eksisisi geç soğutuyor ama soğutunca iyi.

• Subaru Forester kullanıyorum.
    Bildiğin buzhane..
    Acayip soğutuyor. Cam açıyorum ilk kademede bile, içeriye biraz sıcak hava girsin diye :)
  • Peugeot 301 farkli bir klima gazi kullaniliyor cok iyidir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kendinden beklenmeyen derecede iyi soğutan bir kliması vardı 2001 Model Polo Classic'in,içeriyi buz gibi yapardı.Kaloriferi de oldukça kuvvetli.

2017 A4 B9 kliması da oldukça kuvvetliydi,hasta edecek kadar iyi soğutuyordu.Kaloriferi vasattı.

Accent Blue 2013 model,bununda kliması iyi işler çıkarıyor sıcakta.Kaloriferi de idare eder.

Listemde en vasat olan klima şüphesiz Terios'un kliması.Yazın gerçekten çok vasat,gelirken 30 derece sıcaklığın altında iç sirkülasyon aktif şekilde en düşük ısıda en yüksek fanda çalıştı sürekli.Klimanın bakımları tam olmasına rağmen sıcaklık altında kesinlikle soğutmuyor,sadece ılık, serin hava veriyor.Koymasalar daha iyi olurmuş,camdan daha güzel serinleniliyor.Kaloriferi de vasat.

• mitsubishi asx kullanıyorum. klima kompresörü mitsubishi heavy industries marka. soğutma sistemi mükemmel anında içeriyi buz gibi yapıyor kışın ise ısıtması mükemmel anında cehennem sıcağına çeviriyor. mitsubishi'nin zaten iklimlendirme sistemleri konusunda da haklı bir ünü mevcut. evimde de mitsubishi electric klima kullanıyorum ev tipi klimasından da çok memnunum.

• Klima istediğiniz kadar iyi olsun. Camlarda film yoksa güneş yakıp kavuruyor, klimanın faydası olmuyor. Klimadan önce iyi bir cam filmi şart UV korumalı özellikle.

Bu arada 2012 Mercedes S350 ile 600 km yol katettim geçen yaz. İşim gereği çok fazla araca bindim. Böyle soğutan araç görmedim. Her yerden hava üflüyor, kapılardan arka koltuk altlarından vs abo dedim. 44 derecelik Antalya sıcağında 20 derecede içerdekileri dondurabiliyor. 2012 model araç böyleyse yeni kasası kim bilir nasıldır?

• 15 yıllık konu ve son mesaj 4 sene hortlatmışız

Genelde şunu gördüm motor hacmi büyük olan araçlar her zaman daha iyi soğutuyor 2.0 ve üzeri
    Tabiki aracın bakımlı filtreleri temiz olması da etkili ancak arkadaşında dediği gibi arabada cam filmi olması gerçekten etkili gölgeye çekilmesi de etkili hatta aynı model arabanın dış rengi bile önemli

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 2007 clio 3 65bg klimayı 3 alıyorum kapat diyorlar

• AUTO modda bir BMW G Serisi derim. Adana sıcağında dona dona bir hal olduğum klimadır.

• Kliması en iyi soğutan binek araç hangisidir bilemem,ama en kötülerinden bir tanesi Megane sedan. Bende 2020 1.3 tce icon araç var. Sıfır almıştık. Aldığımızdan beri 2 kez servise gösterdim,ölçüm yaptılar vs. hiç bir şey değişmedi.Üstelik camlar koyu renk filmli olmasına rağmen yaz sıcaklarında eğer yüzünüze klima üflüyorsa eh işte. Aksi takdirde içerisi ılık. Hele 4 kişi binmişseniz durum daha da kötü. En düşük ayarda ve üfleme en yüksekte elim donmuyor.

Sırf kliması için bile bizim bölgede alınmayacak bir araç

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.