Şimdi Ara

KLİMASI EN İYİ SOĞUTAN BİNEK ARAÇ HANGİSİ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
2
Favori
26.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hyundaı bu konuda ii olduğunu biliyorum soğutma konusunda ama araba olarak zevk vermiyor birazdazevk vericek araba dediğin.
  • ben de 2001 mazda 626 var.
    kliması çok iyi, elinizi üfleme ızgaralarına yaklaştırımazsınız bile.
    bu arada marmaris in sıcağını bilenmler bilir. ayarı 23-24 derece yapıyorum. daha düşük yaparsam. inanmazsınız ama üşüyorum.
  • doğrudur mazdaların soğutması çok ii
  • İlk alındığında her araba mükemmel soğutuyor zamanla eskimeleri markadan markaya değişiyor bizde megane 1 war 2 sene dayandı kliması sona bozuldu soğutması bakım yapılması gerek...
  • quote:

Orjinalden alıntı: apodaka

ya bana normal arabalardan bahsedin mercedes bmw, jeeplerin dışında olan araçlardan örnekler verirseniz daha ii olur , orta sınıfta en başarılı olanlar mesala bu konuda .binek arabalar demiştim ve orta sınıf olsun mümkünse örnekleriniz

rolls royce olabilir o zaman
  • Golf sınıfında klima konusunda en iyi oldugunu iddia ederim onun hariçinde jeeplerde Q7 gerçekten mükemmel,S serisi ve A8 cok iyi bu konuda....
  • quote:

Orjinalden alıntı: forbittenzone

opeller bu konuda fena değil diye biliyorum

+1 2000 model astramız wardı içerisinde duramıyorduk üşüyoduk şimdi 2005 partner aldık klimayı durmadan ymrukluyorum deli olcam bakım yapılmadımı ne
  • Suzukiler iddialı bu sıcaklarda 23-24 derecede çalıştırıyoruz.Geçen hafta Bodrum-İzmir ve sıcak derken klimaya yüklenip hasta oldum
  • nissan ların klimasının çok ii olduğunu duydum hatta arap çöllerinde en çok kulanılan modellerin başında geliyor buda klimasının çok ii olduğunun bir işarati olabilirmi?
  • Mercedes SLK bence. kafalıklardan bile soğuk hava çıkıyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: ayi terbiyecisi

arkadaslar klima konusunda yanildigimiz bir nokta var sanirsam...
    dis hava sicakligi kac derece ise gerek evde gerek arabada klima o dereceden 8 derece dusuk degere ayarlanmalidir. )tabi dijital klima bulunmayan araclarda bu durum zor...) misalen dis hava sicakligi 32 derece iken arac icerisi asgari 24 derece olarak ayarlanmali. daha fazla bir sicaklik farki cok ciddi rahatsizliklara sebep olabilir.

klima performansindan memnun olmayan arkadaslar sanirim dis ortam sicakligi 38 derece iken 21 dereceye ayarliyor olsa gerek...

edit:imla

insan sağlığı açısından 12 derecelik fark zararlı
    termal şok denir buna
  • ya zararlı biliyorum da öğlen adana sıcağında sıcaktan kavrulmakta ne kadar insan sağlığı açısından onuda bilemiyorum
  • Bir kere konu net değil,ilk mesajda ne kadarlık bir araç istediğinizi söylememişsiniz.

Benim bindiğim en iyi klimalı araç Q7 4.2 motor vardı

Sonraki mesajlarınızdan orta sınıf bir şey aradığınız kanaatine vardım

Ford un klimasından memnunum,zaten arkadaşların da dediği gibi dışarısı 40 derece iken 18 e ayarlarsanız sağlığınız açısından iyi olmaz
  • sadece bu sayfada en az 6 7 marka sölenmiş herkes kendi aracını söleyecektir veya buna cvp vermek için bütün araclara binmek lazım die düsünüyorum..
  • ya aslında konuyu yanlış açtım ben orta sınıf araçlar hakında bi karşılaştırma yapmak istiyordum . kimi mercedes kimi audi diyor bu arabaların klimaları zaten iyidir. adamlar bu arabaları özene bezene hazırlıyorlar . benim amacın orta sınıftaki araçlar hakkında bilgi almaktı
  • ford ve nissan cidden hoş.üstün mü bilemem ama bundan güçlüsü de rahatsız ediyordur sanırım
  • yaz kış 22 derece mükemmel
    bütün araçlarda böyle kullanı-
    rım 16 derecede insanı dondurur
  • quote:

Orjinalden alıntı: apodaka

ya aslında konuyu yanlış açtım ben orta sınıf araçlar hakında bi karşılaştırma yapmak istiyordum . kimi mercedes kimi audi diyor bu arabaların klimaları zaten iyidir. adamlar bu arabaları özene bezene hazırlıyorlar . benim amacın orta sınıftaki araçlar hakkında bilgi almaktı

başlığı değiştir, geç kalmış sayılmazsın
  • dolmuş şöfürünün biri split klima taktırmış dolmuşuna süper soğutuyormuş bmc sanırım markası
  • quote:

Orjinalden alıntı: guru68

Mercedes SLK bence. kafalıklardan bile soğuk hava çıkıyo

Ben sıcak hava üflüyor diye biliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.