C

Yarbay
14 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 147 (Bu ay: 0)
Gönderileri

İyi geceler arkadaşlar bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Ön iki dişim sallanıyor birisi çekildi. Doktor 2. sinde hafif sallandıgını ve köprü yapılacagını sağlam dişlerden destek alacağını söyledi.

Başka doktora gittim oda 2. dişin cekileceğini söyledi.İnce implantlar var uygulanabilir dedi önce kemik tozu fln uygulanır takip edilir implant yapılır dedi. Bu yöntemi birinci gittiğim doktora söyledim o seni çok uğraştırır dedi tavsiye etmedi. Ayrıyeten şeker hastasıyım insilün kullanıyorum.

Merhaba arkadaşlar ordudan bursaya gitme durumum var yakın zamanda. Acaba bunun için hgs gereklimi. Birde hgs yi her postaneden alabiliyormuyuz.

Merhaba arkadaşlar hyundai getz 2008 marka aracım var. Fakat aydınlatmasından hiç memnun değilim.Aracıma binenlerde ısıgın az yanıyor diyorlar. Acaba aşağıdaki ürünü alsam daha iyi gösterirmi. Led farlar yagmurda az gösterir diye duydum normal sarı ampulle karşılaştırırak hangisi daha iyi olur.

Merhaba arkadaşlar netspeed kullanıyorum. Bölgemde saha dolapları değişti. Aktif olduktan sonra lol de 26 çıkan ping 36 oldu. Netspeed e söylediğimde Path Mode Interleaved gözüküyor. Onlarda onayladı fastpath de pingin daha düşük olduğunu ama saha dolabının bunu otomatik ayarladığını kendileri işlem yapamadığını söylediler. Telekomada gitseniz birşey yapamazlar dediler. Acaba internetimi ttnet e taşıcam fastpath olur mu?

Merhaba arkadaşlar 100mb internete geçiş yapsam sorunsuz kullanabilirmiyim. Kutudan modeme cat 6 kablo cektirdim değerlerim bunlar. Snr bazen 13 oluyor bazen 10 oluyor.

Merhaba arkadaşlar bir tane bilgisayarım oyundayken donup kilitleniyor. Isı 65 dereceyi geçmiyor. Termal macununu yeniledim. Aynı özelliklerdeki bilgisayardan işlemci ve ram değiştirdim sorun halen devam ediyor. Acaba neden olabilir.

Fx 6300 İşlemci

M5A78L-M LX3 Anakart

8 gb ddr kingston ram

Merhaba arkadaşlar aracımın farları kısada cok zayıf kalıyor sinyal verdiğimde sinyal ışıkları daha cok yolu aydınlatıyor. Sadece ben değil arabaya kim binse farlar az ışıtıyor diyorlar. Acaba farlarımı yeniden almalıyım. Sanırım merceksiz oldugu için led far fln da takılmıyor. Çözüm önerileriniz nelerdir.

Merhaba arkadaşlar 33 yaşındayım. Şeker hastalığım var insülin kullanıyorum. Ayrıyeten depresyon tedavisi görüyorum.Sanırım bu yüzden bana sıra geldi. Annem 58 yaşında tansiyon hastası ona sıra gelmedi.

Kendim esnafım. Sürekli müşteriler gidip geliyor.Arı sokmasına ve toza karşı alarjim var birde hastanede ameliyat olurken önceden verdikleri seruma katılan ilaca karşı alarjim var. Bu durumda sizce hangi aşıyı olmalıyım.

Merhaba arkadaşlar sorum başlıktaki gibi acaba görüşme kayıtlarını tutan bir program var mı?

Merhaba arkadaşlar ekran kartlarımla mining yapıyorum. Güç kaynağının 2 tane 8 pin çıkışı var. Bir tanesinide molexden güç alıp bağladım. 1 ayda 2 tane ekran kartım bozuldu. Şuanda bir tanesi daha çalışmıyor gözüküyor uzakta olduğum için gidip bakamadım.

Acaba bu arızalanmasının sebebi molex den güç aldığı için veya güç kaynağı yetmediği için olabilir mi?

Hakkında
Forum İmzası:
AMD ATHLON II X4 640 AM3 3.0 GHZ---Biostar A780L3L AM3(DDR3) AMD---Palit GTS450 1GB 128 Bit DDR5---SEAGATE 500GB SATA III NCQ---Philips 221EL2SB/62 21.5" 5ms Dokunmatik Kontrollü Full HD Wide Screen LED Monitör---Vento TA-K52 400W Kasa---A4 Tech KB-8+OP-620D Multimedya Siyah Klavye + Mouse Seti
Hakkımda:
0DA27E2058D0411BAC56010A67A0D973.gif
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: dün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.562
İkinci El Bölümü Mesajları: 80
Konularının görüntülenme sayısı: 1.217.645 (Bu ay: 825)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 109 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.