Şimdi Ara

Kilo Almak İstiyorum...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
2.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar 177 boyum var 62 kiloyum kilom hosuma gitmiyor nasil kilo alabilirim ilac vb vb ne olursa olsun birseyler soyleyin

• Bol bol yagli besinlerle beslenirsen kilo alirsin kebap vs
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mellkor

Bol bol yagli besinlerle beslenirsen kilo alirsin kebap vs

kilo alıyım derken de ileride kalp damar vb.. hastalıklara sebep olacak beslenme şekilllerinden de kaçın.

farkında olmadan birçok kadının istediği bir özelliğe sahipsin:) bünye meselesinden kaynaklanıyor kanımca, özellikle sadece belli gıdalara yönelme bence, sadece belki biraz daha fazla yiyebilirsin fazla bilgim olmadığı için yanlış yorum yapmaktan kaçnıyorum..
  • daha bugun durum yedm :) nasıl olacak bu iş çıldırcam
  • quote:

Orjinalden alıntı: bigSty

daha bugun durum yedm :) nasıl olacak bu iş çıldırcam

Bende de 184 boy var ama kilom 97. Zayıflayamıyorum bir türlü
  • İyi sayılırsın aslında.

Neyse, kilo almak öncelikle direk olarak DNA ile ilgilidir. Yani eğer DNA kodunuzda "bu beden 62 kiloyu aşamaz" yazıyorsa ne yazıkki siz ne yerseniz yiyin kilonuz 62'den fazla olmayacaktır. Eğer yapınız kilo almaya müsaitse, ancak yine de kilo olarak kendinizi yetersiz görüyorsanız kilo almak harcadığınız proteinden fazla protein tedarik ederek mümkün olmaktadır. Yaktığınız protein miktarı eğer karşılanandan yüksek ise vücud yağları yakar ve bu kilo kaybına sebebiyet verebilir. Kilo almak için yüksek protein içeren gıdaları almanın önemli olması kadar düzenli beslenme ve az öğünde çok yemek değil de yemek vakitlerinizi çok öğüne bölüp azar azar tüketmek de önemlidir. Birçok hap ve toz reçetesiz temin edilebilmektedir. En yakın eczaneye bu konu hakkında sorularınızı sorabilirsiniz(Dur ama bir sabah olsun). Kısa dönemde faydasını göremeseniz de genel anlamda 3-6 aylık periyodlarda hissedilir değişme yaşanmasını tetikleyen tozlar vardır. Bulk bunlardan en kolay ulaşılabilenlerden biridir. Weight Gainer'leri de kullanabilirsiniz ancak ben body building ile ilgileniyorsanız bu gruba yönelmenizi öneririm.

186 boyum var, eski hatundan ayrılınca sıkıntıdan çok kilo kaybettim ve 59 gün içerisinde 72 kilodan 63 kiloya felan düştüm. Bu yaz ameliyat olmadan önce 65 kilo idim. Ameliyatımdan sonra yaklaşık bir-bir buçuk ay sürekli yattım, sıkıntım tasam da yoktu ve düzenli beslendim. Et süt yumurta süt ürünleri ve baklagiller eksik olmadı. Bu kısa dönemde 74 kiloya tekrar çıktım. Bunu sizinle anılarımı paylaşmak için anlatmadım, konu kilo alımı olduğunda kafa rahatlığı ve ruh sağlığı ne yediğiniz ve vücudunuza nasıl baktığınız kadar önemlidir. Derdiniz, tasanız yok ise ve pek aktif bir yaşantı sürdürmüyorsanız but ve kaba et ile mide kısmından hafifçe obez olmanız DNA'nızın izin verdiği kadarıyla kaçınılmaz olabilir.

• Aksamlari bol mayonezli patates ve yaninda bol bol ekmek ye 1 hafta sonra ne oluyorsun bak bakalim .

• 2 Gun once body'ede basladım sırf kilo almak icin simdi kendimede protein almayı dusunuyorum sitelerden bakalım degisen birseyler olacakmi .
  • Diyetisyene git, sana burada anlatırım ama anlatmam 2 saat sürer.
  • 2 ayda 6 kilo aldim çoguda kasti
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dave Mustaine

İyi sayılırsın aslında.

Neyse, kilo almak öncelikle direk olarak DNA ile ilgilidir. Yani eğer DNA kodunuzda "bu beden 62 kiloyu aşamaz" yazıyorsa ne yazıkki siz ne yerseniz yiyin kilonuz 62'den fazla olmayacaktır. Eğer yapınız kilo almaya müsaitse, ancak yine de kilo olarak kendinizi yetersiz görüyorsanız kilo almak harcadığınız proteinden fazla protein tedarik ederek mümkün olmaktadır. Yaktığınız protein miktarı eğer karşılanandan yüksek ise vücud yağları yakar ve bu kilo kaybına sebebiyet verebilir. Kilo almak için yüksek protein içeren gıdaları almanın önemli olması kadar düzenli beslenme ve az öğünde çok yemek değil de yemek vakitlerinizi çok öğüne bölüp azar azar tüketmek de önemlidir. Birçok hap ve toz reçetesiz temin edilebilmektedir. En yakın eczaneye bu konu hakkında sorularınızı sorabilirsiniz(Dur ama bir sabah olsun). Kısa dönemde faydasını göremeseniz de genel anlamda 3-6 aylık periyodlarda hissedilir değişme yaşanmasını tetikleyen tozlar vardır. Bulk bunlardan en kolay ulaşılabilenlerden biridir. Weight Gainer'leri de kullanabilirsiniz ancak ben body building ile ilgileniyorsanız bu gruba yönelmenizi öneririm.

186 boyum var, eski hatundan ayrılınca sıkıntıdan çok kilo kaybettim ve 59 gün içerisinde 72 kilodan 63 kiloya felan düştüm. Bu yaz ameliyat olmadan önce 65 kilo idim. Ameliyatımdan sonra yaklaşık bir-bir buçuk ay sürekli yattım, sıkıntım tasam da yoktu ve düzenli beslendim. Et süt yumurta süt ürünleri ve baklagiller eksik olmadı. Bu kısa dönemde 74 kiloya tekrar çıktım. Bunu sizinle anılarımı paylaşmak için anlatmadım, konu kilo alımı olduğunda kafa rahatlığı ve ruh sağlığı ne yediğiniz ve vücudunuza nasıl baktığınız kadar önemlidir. Derdiniz, tasanız yok ise ve pek aktif bir yaşantı sürdürmüyorsanız but ve kaba et ile mide kısmından hafifçe obez olmanız DNA'nızın izin verdiği kadarıyla kaçınılmaz olabilir.

bulk yüksek lif içeren mideyi şişirerek daha fazla yememeyi ve kilo almayı engelleyici bir besin değlmiydi?

• Direk proteine başlamanı pek önermiyorum. Yine de en iyisini ve vücudun için en güzelini hocan sana önerecektir. Ben de body'ye başlayacağım, Wing Tsun ile ilgileniyorum ve antremanlarımız çok ağır. Evde günde 250 şınav çekiyoruz felan. Body ilk zamanlarda kilo kaybına sebep verirse de unutma, 45 cm'lik yayvan bir kol, 40 cm'lik yapılı bir koldan daha geniş durur.

Benim tavsiyem eğer ki yiyip de kilo alamıyorsanız biraz paraya kıyıp bu konuda deneyimli insanlarla iletişime geçip testler ile genetik yapınız hakkında bilgi almanızdır.

Büdüt: 10ur, hayır yanlış biliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 13 Aralık 2007; 1:40:43 >

• İnsan kilo alamayınca alamıyor işte gece 3 te makarna yapıp yerim yogurt mayonez ketçap karışık hemde 2-3 tabak hergün kokoreç etli yemek yerim kahvaltıda bal peynir eksik olmaz genede kilo alamıyorum 1.80 boy var 70 kiloyum şöyle bi 75-80 olsam tam süper olacak

şu anda tavuk yiyorum bu saatte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiger35 -- 13 Aralık 2007; 1:45:41 >
  • Dostum sendeki sorun bende de var ve ne yazikki bu fitnessla yaglı yiyeceklerle olucak iş degil bu çünkü genetik bişey yapı meselesi yani bence doktora gitmekte yarar var üstelik o degil bu zayıf olmanın iyi yanı kolay kolay adama bişey olmuyo (babamdan biliyorum kendisi 50 yaşında ve 50 - 60 kilo civarındadır ama sapasaglam nazar degmesin ) doktorlar zayıf insanların aslında bünyelerine aldırmaksınız çok dayanıklı oldularını ve zar zor hasta olduklarını ve geç öldüklerini söylüyorlar genellikle
  • Aynen bende Kilo Almak İstiyorum Yasım 18 Kilo 55 cok mutsuzum ve boyda biraz kücük gören ilk okul 8 diyor sakkalar cıkmaya basladı ama fayda etmiyor.
  • Ben ölüyüm ozaman 177 boy var 56 kiloyum. Her gece yatmadan süt +fındık +bebe bisküvisi yiyorum bu seferde enerji başka yere gidiyor
  • Yatmadan önce yemek ye.Yanlız kilo almaya başlarsan bazen önüne geçmek zor oluyor.Sonra kilo vermekle uğraşırsın.Sporla uğraşırsan kasların şişer, kilo da alabilirsin.
  • kilo almanin en iyi en sağlıklı ve en etkili yolu vücut geliştirme den başka bişey değildir ...

6-7 ay önceki resimlerime bakinca way anasini diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kliwaj -- 13 Aralık 2007; 2:15:54 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: OldNightDisco

Aksamlari bol mayonezli patates ve yaninda bol bol ekmek ye 1 hafta sonra ne oluyorsun bak bakalim .

2. konuyu açar...

Arkadaşlar kilo vermek istiyorum
  • Kilon ile boyun aslinda tam.Cok kilo alirsan gobek fln yaparsin.Body ile ilgilen aldigin kilolar en azindan kas olur.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.