Şimdi Ara

Yeni başladığım için dumbell almak istiyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaş 18 Boyum 1.80 Kilom 76 daha önce hiçbir sporla uğraşmadığım için göbek ve kalça taraflarında fazlasıyla yağ var ben şınav çekemiyorum 1 tane bile kollarım normalden daha zayıf ve güçsüz hiç kas yok düzenli olarak yapmak istiyorum kaç kg alacağım hakkında fikrim yok çok kaynak dolaştım kimisi 2.5 diyor kimisi 5 diyor neyi nasıl yapacağım hakkında bilgi verecek varmıdır?

• 8 tekrar yapabildiğin herhangi bir kilonun altında girebilirsin.
    5 az bile gelebilir, önce 5 litrelik şişe ile dene kendini, hafif gelirse 10 kg almaya çalış veya kafandan tahmin yürüt seç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HIGHER

8 tekrar yapabildiğin herhangi bir kilonun altında girebilirsin.
    5 az bile gelebilir, önce 5 litrelik şişe ile dene kendini, hafif gelirse 10 kg almaya çalış veya kafandan tahmin yürüt seç.
    5 kiloyu 2 elimle zor kaldırıyorum hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: r3dail

5 kiloyu 2 elimle zor kaldırıyorum hocam

Alıntıları Göster
    Hiç inanasım gelmedi.
  • Vallaha hocam malesefki gerçek kollarım çok zayıf aşırı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HIGHER kullanıcısına yanıt
    Keşke dediğiniz gibi olsa.

• Hadi hayatında spor yapmadın anladıkta hiç bir işte de mi çalışmadın, neyse ilk mesajımda dediğim gibi 8 tekrar yapabildiğin kilo ile çalış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok olmuyor

• Şu tarz bir şey alabilirsiniz, linki sadece örnek olması açısından atıyorum.https://www.hepsiburada.com/delta-cantali-delux-krom-plaka-krom-bar-dambil-20-kg-agirlik-seti-p-SPORDELTA1882
    İstanbul'da iseniz Eminönü taraflarından vs. de alabilirsiniz, daha ucuza gelir.
    Arkadaşın dediği gibi 8 tekrar yapabileceğiniz ağırlıktan başlar yavaş yavaş artırırsınız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.