Yüzbaşı
17 Temmuz 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 0)
362634 Gün Cezalı
357655 gün 3 s. 38 dk. kaldı
Gönderileri
Iyı ki dogdum doğum gunum kutlu olsun :)
Arkadaslar öncelikle sitem forum sitesidir daha once Pr değeri 4 'tü sonrada 3 ve 0 oldu yaklasık 1 yıldır ilgilenemiyordum.Google'da indexli 5000 yakın sayfam mevcut ilgilenmeye baslıyorum tekrardan ne olursa olsun yardımcı olmak amaclı degisim yapacak olan arkadaslara simdiden tşk ediyorum.

site: f o r u mkoliktr.com
Burnum fena şekilde akıyor gözlerimde akıyor.Dün geçeden beri böyleyim en çabuk şekilde nasıl geçer ?
arkadaslar rapid'te free diyorum yada herhangi bir durumda aniden 2'side durabiliyor basta dedim mozilla'dan mi ama yok aynısını explorer'de yapıyor sebebi ne olabilir sayfalar donuyor acılmıyor.Formatta daha yeni attım hergun güncelleme varmi diye bakiyorum.sebebini anlamadım gitti.
Arkadaslar 177 boyum var 62 kiloyum kilom hosuma gitmiyor nasil kilo alabilirim ilac vb vb ne olursa olsun birseyler soyleyin
Windows 2000 USB2.0 Driver Installation
========================================

Please using Windows 2000 SP4 (Service Pack 4) or later versions, you DO NOT need to
install this driver, because they already contain software support for USB 2.0.

Windows XP USB2.0 Driver Installation
====================================

Please using Windows XP SP1 (Service Pack 1) or later versions, you DO NOT need to
install this driver, because they already contain software support for USB 2.0.

Sımdı kısacası bunun yuklenmesi icin SP1 yada sp1'den sonraki versiyonların yüklü olması gereklidir yoksa kuramassınız mı dıyor son paragrafta
arkadaslar bir abimiz evde erhernet'ten giriyor bende USB'den baglanmak istiyorum fakat nasil yapacagimi bilmiyorum yardımcı olurmusunuz bu konuda daha once bir kere yapmistik ama nasil yaptıgını unutmus simdi giremioruz yani olmuyor.
Bu akşam PC'e format atıcam formattan sonra güvenlik icin neler yapmam lazim.Ben söyle düsünüyorum.

Attıktan sonra antivirüs'ü kurmadan once windows'u update edicem
sonra kaspersky'i kurucam adaware'ı kurcam sonrasında bunlardan sonra ek olarak güvenlik icin birseyler kurmama gerek varmi ?
Arkadaslar frontpage word bunları acarken bile oldukca yavasladı pc 1 dakika sonra acıldıgı oluyor acayip yavas pc'de Nod32 antivirüs system kurulu sadece baska ne yuklemeliyim.Ne yapmalıyım hızlanması işin.
Arkadaslar elimde xp cd'si var fakat nasil onaracagımı bilmiorum yardım edermisiniz.
CD'i takıyorum KUR un yanında ONAR var neyse Onar'a tıklıyorum sonra hangi windows'ta yapmak istiyorsunuz die birsey cıkıyor orda ona ne yazacagım ki sonra enter'e basın gibi birsey de var enter'e basıncada windows aciliyor birsey olmuyor.
Hakkında
Meslek: Öğrenci
İlgi Alanları: Dj
Forum İmzası:
Pioneer CDJ 1000 MKII + Pioneer DJM 600 + Pioneer HDJ 1000 = My Life
Forum İkinci El İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 14 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 14 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.224
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 85.992 (Bu ay: 94)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Web Tasarım - Programlama
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.