Şimdi Ara

Michael Emerson (Benjamin) Fan Clup [89 Kişi]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
329
Cevap
1
Favori
21.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sitede oyunculuğunu beğenen birçok kişi olduğunu gördüm fan clup u işte burada

ÜYELER
    1-Börtü
    2-Uzil
    3-righteous@
    4-Qnur
    5-Kirman
    6-~exampleGM~
    7-sinan681
    8-Siyah Beyaz
    9-Dx
    10-kamiloglu
    11-\*\ TaGoKo /*/
    12-IloveYouTuqcee
    13-Killsomething
    14-amet
    15-Black F!re
    16-Nihlathak
    17-Ekreizze
    18-MillionDollarBaby
    19-carnige
    20-okanaltintas
    21-Lu£
    22-carnige
    23-orcanpolat
    24-QuasH
    25-akktwell
    26-@ltuğ
    27-Sayid Jarrah
    28-__RayAllen20__
    29-Danilo Thann
    30-Sultan Meliksah
    31-giago008
    32-XaSe®
    33-JurisHan
    34-THE_SIMPSONS
    35-neutralz0ne
    36-@li behr@m
    37-mct2002
    38-aksoy93
    39-Blackblue
    40-No Şuga
    41-turksauron
    42-Göörkeem
    43-Serseri
    44-OldNightDisco
    45-guardofmylife
    46-Quatronics
    47-E®han
    48-smd
    49-signore
    50-Dangerous_MJ
    51-kertenkelebek_35
    52-ßyCaNeR
    53-Jack Shephard
    54-snowor
    55-letourdefrance
    56-fatih1994
    57-Mert D.
    58-To Die
    59-.:: Death ::.
    60-Korgeneral
    61-weresth
    62-serkanevreka
    63-be cool
    64-games for windows
    65-appachii
    66-ata326
    67-BiaReN
    68-Eka01
    69-AreaOfEffect
    70-RmTeamNo
    71-NakkrazeN
    72-SKELETER
    73-BabyIcey
    74-LurtzStrenuous
    75-Gayipten Gelen Ses
    76-pasa61
    77-F0NDiP
    78-Sessiz@Saglıkcı
    79-GeZe®
    80-®ohirrim
    81-superfare
    82-Roy Fokker
    83-ELcordobes
    84-yNs EmR
    85-VGroove
    86-BaYDoGaN
    87-suicide1905
    88-lupus16
    89-crazytrex

BENJAMİN LİNUS

Benjamin "Ben" Linus, ABD'de ABC kanalında yayınlanan televizyon dizisi Lost'un kurgusal karakterlerinden biridir. Canlandıran oyuncu Michael Emerson'dur.

İlk başta Michael Emerson'ın Lost'un üç bölümünde yer alması düşünülmüştü, fakat yapımcılar ondan öyle etkilendiler ki 5 bölümde daha yer almasına karar verdiler. 3. sezonda dizinin daimi karakterlerinden biri haline geldi. Çok iyi yalan söyleyebilen bir kişiliktir. İstediği insana istediği şeyi konuşarak yaptırabileceğine inanır.

Dizide kendini bir dönem de Henry Gale kimliği ile tanıtmıştır. Ben, adada doğduğunu ve tüm hayatı boyunca bu adada yaşadığını iddia eder. Ancak bu yalandır. Doğum yeri Portland, ABD'dir. Babası Roger Linus annesi Emily Linus'tur. Annesi hamileliğinin 7. ayında Benjamin Linus'un doğumunda ölmüştür. Annesi ölürken bebeğin isminin Benjamin olmasını Roger'dan istemiştir. Roger Linus daha sonraki yıllarda iş bulmakta zorluk çeker ve Roger Linus'a Benjamin Linus'un doğumu sırasında yardım eden Horace Goodspeed tarafından adada iş teklif edilir.

Roger Linus adada işçi olarak çalışmaya başlar. Adadaki çalışma pozisyonundan şikayet etmektedir ve adaya hademelik yapmak için gelmediğini söylemektedir. Benjamin'i doğumu sırasında kaybettiği Emily'i öldürmekle suçlar. Her sene Benjamin'in doğum günlerini unutur.Bir doğum gününde Benjamin'in adaya ilk geldiği gün tanıştığı arkadaşı Annie, Benjamin'e iki tahta oyuncak bebek gösterir. Bunlardan birini Ben'e hediye eder ve böylece onlar asla ayrılmayacaklarına inanırlar. Ben bu hediyeyi hayatı boyunca saklar.

Babası Benjamin'in bir doğum gününde annesi öldürmekle suçlayınca Benjamin ormana gider ve annesinin hayalini görür. Annesi Ben'e güvenlik çitlerini geçmeden daha zamanı değil der.

Başka bir sefer gidişinde ise çitleri gerekli kodu girerek aşar ve burada Richard Alpert ile karşılaşır. Richard Dharma girişimiyle savaşan Saldırganlar diye adlandırılan grubun bir üyesidir. Benjamin Richard'a Dharma Girişimi'nden nefret ettiğini ve Saldırganlar adlı gruba dahil olmak istediğini söyler. Richard ise eğer bunu gerçekten yapmak istiyorsa çok sabırlı olması gerektiğini söyler.

Yıllar sonra Ben de işçi olarak Dharma Girişimi bünyesinde çalışmaya başlar. Yine Benjamin'in bir doğum gününde Baba-oğul Roger ve Ben İnci İstasyonuna teslimat yapmak için giderler. Ben babasını gaz maskesi giydikten sonra zehirli gaz ile zehirler. Kışla "the Barracks" diye tabir edilen Dharma üyelerinin yaşadığı yere geri dönünce tüm Dharma üyelerinin öldüğünü ve Saldırganlar olarak tabir edilen grubun buraya girdiğini görür. Saldırganlar ayakkabi giymezler ve eski elbiseler giymişlerdir.

Benjamin daha sonraları Diğerleri grubunun uygulamada lideri konumuna yükselmiştir. Juliet Burke ne kadar kararların ortak verildiğini Jack'e söylesede Diğerleri Grubunda Ben'in tartışılmaz bir otoritesi vardır. Çünkü o Jacob ile iletişime giren tek kişidir.

Uçak düşmeden 2 gün önce Ben'in belkemiğinde önemli büyüklükte bir tümör saptanır. Uçağın düşüşüyle Ben, Goodwin'i kuyruk kısmına, Ethan'ı ise uçağın düşen orta bölümündeki kurtulanlar olup olmadığını öğrenmek için görevlendirir. Goodwin'in bu is icin gorevlendirilmesindeki en buyuk neden ise onun Juliet Burke'e duydugu buyuk asktır. Juliet'in Goodwinden ayrılması icin her seyi yapmaya hazırdır.

Bildiği diller arasında Türkçe(Türkçe biliioğmuzunuz? sözü) ve arapça da vardır. Kızı olarak tanıdığımız Alex kurtarma ekibi diye tanıdığımız kişiler tarafından öldürülmüştür.Bir daha adaya asla kendi başına dönemiyecektir.

İmzalarımız

İmza 1

[center][image]http://img59.imageshack.us/img59/2855/benjaminlinus100x100oz2.jpg[/image]  
    [link=http://forum.donanimhaber.com/m_24676625/tm.htm][b][color=#660099]Benjamin Fan Clup[/color][/b][/link][/center]

İmza 2

[i][font="Times New Roman"][center][image]http://img93.imageshack.us/img93/8774/michaelemersonlost3kp1.jpg[/image]  
    [link=http://forum.donanimhaber.com/m_24676625/tm.htm][b][color=#003300]Benjamin Fan Clup[/color][/b][/link][/center][/font][/i]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Börtü -- 29 Ağustos 2008; 14:25:08 >

• yaz beni ama böcek diye..ilk sırada börtü olunca
  • adamım benjo yaabenide yaz..Türkçe biliğoomusuunuzzzz
  • benn gözlerine hayranım
  • ekle bakalım
  • kim bu eleman
  • ekle benide super rol yapıyo adamya
  • ekle hocam
    Türkçe BİLİÖĞÖRUZ
  • quote:

Orjinalden alıntı: onur45

kim bu eleman

Her zaman bir planı olan bir insan yok yok insan olamaz
  • valla adam çok iyi rol yapıyo..
  • İmza ekledim arkadaşlar ekleyin sizide ekliyicem.
  • beni de ekle
    Benjamin Linus bir deha...
  • lost 2. sezonda bende bunu saf sanmıştım..ama rollerini çok güzel yapıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: kralkobra_kralkobra

lost 2. sezonda bende bunu saf sanmıştım..ama rollerini çok güzel yapıyor

Bende 2.sezonu yeni bitirdim biz iyi adamız dedi maykılı bota bindirdi.
  • beni de ekle lost'ta en sevdiğim adamlardan biri
  • Hacu ekle deyip kaçmış bunlar imza eklesenize yav
  • Çok sempatik bi adam bence

bende seviyorum benide yaz
    ama Claire fan clup da
    isteriz ben çok hoşlanıyorm o kadından
  • benı de yaz adamım benım
  • Bende
  • kıla yüne fan club
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.