Şimdi Ara

Benim gibi ucuz araçları daha çok seven varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
2
Favori
5.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şahsen ben ucuz araçları daha çok seviyorum.Belki arabaya çok para bağlamayı mantıksız bulmamdan dolayıda olabilir.

Ama ucuz araçlar beni daha mutlu ediyor.İmkanım olsa bile pahalı araç almam.Beni huzursuz eder.

• yok..ben lüks hızlı konforlu seviyorum, onlar da pahalı zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bravocuyum. Mercedesim benim

• C segmenti Bravo,D segmenti C5-İnsignia,E segmenti S80.F/P severler için nimet nimet.

• bende ucuzcuyum kalos,sandero,accent era

• bendede küçük araba fetişi var .. mesela daihatsi materia gibi.. deli oluyorum gördükçe
  • Bütün araçlar ucuz zaten. Örneğin mercedes maybach s650 fiyatı 170.000 Euro. Türkiye'de boş paket mondeo 1.5 parası.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamen gelir ile alakalı bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: zed

Tamamen gelir ile alakalı bence
    İşte bende onu diyorum.Milyoner bile olsam Lüks araç almam.
  • redbul_540 kullanıcısına yanıt
    İnşallah bir gün milyoner olursunuz da bu mesajınızı bir daha okursunuz
  • Ben güvenliğe önem veririm Cebimde 20 bin varsa sırf piyasası vardiye sahin dogan ne biliyim clio almamda vectra-marea-astra-s40 alırım bütcem 70 binse gidip c seent alacagima 2-3 sene daha eski d segment alırım tercih meselesi cok sukur gücüm 100 liralık araclarada yetiyordu ancak gidip 55 bine insignia aldım 2 sene önce gayette memnunum bakımlarinı yaparkende yetkili servise gitmiyorum parcalari internetten temin edip sanayideki özel servise iscilik verip yaptırıyorum yetkili serviste 750 tl olan periyodik bakımı(buji haric ve gm yag kullaniliyor) 500 tlye (motul yağ bosch buji ile malettim) devir ekonomi devri gidipde ev parası kadar meblaları sırf 0 km diye 40 aylık maasımı bir otomobile baglamam.

• Kesinlikle aynı düşüncedeyim. Sayısal loto bana çıksın yine de gidip alacağım araç en fazla 1.6 olur. Karun kadar zengin olayım yine de 2.0 ve üzeri araba almam. Zaten millet bu Mercedes Audi BMW lerle nasıl trafikte rahat rahat dolanıyor aklım almıyor. Sigorta poliçelerinin üst sınırı 39.000 TL. Arabaya biri çarpsa ömür boyu borç ödeyecek çünkü ciddi bir kazada 39.000 TL o araçların hasarını karşılamayacak. Hadi bir de karşı taraf suçlu ve sigortası dahi yoksa ? Geldi serseri bir Doğan Şahin çarptı arabayı Pert etti. Ehliyetsiz sürücü sigorta Migorta yok. Ne yapacacaksın? Canını mı alacaksın? Bir kötü senaryo da şu. Karşı taraf suçlu sigortası var senin pahalı aracındaki hasar sigorta limitinin üzerinde ve kaskon yok. Aradaki farkı cebinden ödeyeceksin. Sonra mahkeme şu bu uğraş ki alasın paranı Hey yavrum hey.

Benim için üst sınır trafik sigorta limitinin 2 katı. Neden iki katı? Karşı tarafın suçlu olduğunu varsayarak eğer hasarın tutarı aracın fiyatının yarısı ve üzerinde olursa araç perte çıkarılıyor. Sende aracının parasını alıyorsun.

• Hahahhahaahahahahahaha :((

• bende asla almam .b sınıfı araç hastasıyım zaten.b sınıfı dışında 100 trilyonumda olsa asla başka bir sınıf almam.alacağım en lüx araç renault captur falan olur.hele şu 0 araç teklifi olan sayfayı okumaya başladım,resmen iğrendim insanlardan.adamlar zevk için 150,170,190 bin tl lik araçlar için sayfalarca konu açıp pazarlık yapıyorlar allah akıl fikir versin diyorum.hiç arabası olmayanları ilk defa araç ahibi olanları ayrı tutuyorum ve onların heyacanını gayet makul karşılıyorum. benim iğrendiğim tipler deri koltuk yada dijital klima yok diye araç değiştiren hasta ruhlulara.
  • şuanki c segmentleri çoğu insanı tatmin eder ama gelde anlat... hep daha lüksünü istiyoruz... sonra dış borç devalüasyon derken polo highline dsg 150 bin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaplan261 -- 19 Kasım 2018; 1:51:25 >
  • Araba/aylık kazanç oranımız 2/1 Yenisini ve değecek olanını almak için 8-9 katını vermeliyiz..
  • Ucuz araç bütçeye göre değişir. Kimi için ucuz araç 50.000’dir kimine göre 100.000₺. Ancak bütçe ne olursa olsun ucuz araç en mantıklısı çünkü kafa rahat oluyor. Bütçeyi son sınıra kadar zorlayarak araç alınca hem ufak çaplı da olsa her tür memnuniyetsizlik can sıkıyor hem de ekstra bir şeyler yapmak hiç mümkün olmuyor.

• redbul_540 kullanıcısına yanıt
    Sizinde benim gibi fakirlik ruhunuza işlemiş.

Dışarda herkes bmw mercedes görünce iç geçirir ben direk ulan 18 jant var bunda bir lastiği kimbilir kaçadır, kaskosu kimbilir kaçadır, su gibi yakıyordur şimdi bu düşüncelerine kapılıyorum. Resmen içim ürperiyor 😂. Binenlere enayi gözüyle bakıyorum.😀

Allahım ben nasıl bir yokluk gördüm de bu hale geldim.

• Ucuz değil de f/p araç iyidir. Çok para bağlamamak lazım, yoksa yıkamacı dert, otopark dert, hava durumu bile skntı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski arabaları çok sevdiğim için gidip eski bir araç almıştım, 6 ayda hayattan soğudum . O yüzden artık sevsem de uzaktan bakıyorum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.