Şimdi Ara

Bu Toyota Corolla alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
2.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    200 bin km
    50k tramer(sol ön çamurluk ve kapı değişti, ağır hasar yok)
    Fiyat 700K(sahibinden piyasası 850-900k)

Bu kadar uyguna olmasının sebebi bir tanıdığın firmasında şirket araba kiralamak yerine satın alıyor bir süre sonra satıyor. Satışı çalışanlarına biraz daha uyguna yapıyor. Tek endişem araba hybrid olduğunda batarya ömrü azalmıştır belki.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• https://forum.donanimhaber.com/kilicdaroglunun-kazanacagini-kafada-garantiledikten-sonra-hayal-gibi-arabalara-bakiyorum--155619897

• Radikal ve Sert R kullanıcısına yanıt

Pirom da önde ha

Aramızda kalsın

Kazanıyoooruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en1gma kullanıcısına yanıt
    Dalgayı bırakın ciddi soruyorum sürem kısıtlı

• Şirket aracı asla almazdım . Daha 3 yıllık araç 200 bin km de . Bir de hybrid bu araç . Km arttıkça batarya ömrü tabiki de azalıyor. Ama en önemlisi şunu biliyorum insanlar kendinin olmadığı bir aracı çok dikkatsiz kullanıyor. Son model araçları veriyor şirketler çalışanlarına kullansınlar diye ama o araçların 2-3 yıl içinde haşatı çıkıyor. Bireysel kullanıcılardan araç almaya özen göster

• Önceki çalıştığım şirketteki şirket araçlarını, şirketin soforleri sanki kendi arabalariymiscasina gayet düzgün bir şekilde kullanıyorlardi. Eğer öyle bir durum varsa, arabayı yol geçen hanı gibi herkes değil de belli 1-2 kişiden başka kimse kullanmadiysa düşünülebilir. Aksi durumda hiç bulasmazdim ben olsam.

Bataryanın hakkin rahmetine kavuşma ihtimali de yüksek bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abandonware -- 26 Ağustos 2023; 18:1:55 >
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    hybrid diyorsun, 200binin en fazla 30-40binini batarya ile yapmıştır o yılda ki benzinli motor için 150-300bin km hiçbir şey değil araçta durduğu yerde çalışırken uğultu yoksa akslarda motorda yağ kaçağı yoksa yürüyen iyiyse o fiyata alınır

• Önceki mesajima bir eklemede bulunayım, yine aynı şirkette saha faliyetleri için kullanılan araçlar da vardı. Bunları önüne gelen mühendis, teknisyen kullanırdı. Arabalar eşek gibi kullanıldığı için daha 30-40 bin km olmadan g*tü başı dagilirdi arabanin. Düz yolda giderken direksiyon titretirdi mesela (balans problemi değildi, direksiyon rastgele zamanlarda 5 dk boyunca Azer bülbül gibi titreyip sonra düzeliyordu), kâh frenleri tutmazdi, kâh marş basmazdi... Bir keresinde bir dobloyu sadece otoparktan çıkarırken 4 kez stop ettirdigimi bilirim. Artık ne yaptılarsa arabaya, sürememistim bile. Arabanın durumu çok kötü, yolda kalırsınız diye şehirler arası kullanmam için tahsis edilemeyen bir Egea da olmuştu. Yukarıdaki mesajda bahsettiğim şoförlerin arabalarından vermişlerdi bir tane

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abandonware -- 26 Ağustos 2023; 18:12:57 >

Öyle ölmez füze at😂😂😂

• Ne dalgası kardeşim kk kazandı 700e Bugatti alınıyor artık 

Neyse şaka bir yana alınır

• abandonware A kullanıcısına yanıt
    Batarya ölürse ne oluyor menzil mi azalır yoksa yakıt tüketimi mi artar

• mosasaurus kullanıcısına yanıt
    Ben baktım 850kdan aşağı yok bana fiyatı çok iyi gibi geldi. Fiyatı çok iyi mi yoksa sadece iyi mi? Otomatik egea bile gelmiyor o fiyata

• en1gma kullanıcısına yanıt
    Piyasası sahibindende 850k dimi? Ben daha uyguna bulamadım

• Almıyorsan ben alayım. Düşünme bile.

• ARES007 A kullanıcısına yanıt
    Ciddi misin

• Araba temizse ardına bile bakma

• Fiyatı ucuz. Kaçırmayın.

eski kasa 200 binde araçlar bu para.

yok almıyorum diyorsanız ben alayım :)

• Sen araç alamazsın kardeşim. Boşuna meşgul etme interneti.

Denk gelince bir araç alırsan bir inceleme yazısı dose de bol fotoğrafli , öyle bakalım edelim senin dertlerine.

Puahhajajajajajajjajajajajajajaj

Radikal ve sert olmuş bu.

toyoto alınmaz, şirket aracı var arkadaşımda adı hibrit benzinliden farkı yok 8-9 litre yakıyor diyor bi de şaşırıyor dedim biz corolloyla 200 bin km devirdik alışır şaşırmazsın toyotoya.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.