Şimdi Ara

Yeni Skoda Octavia hüsranı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
184
Cevap
1
Favori
22.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tv'lerde her reklam kuşağında yer alan yeni skoda octavia reklamı, satışların nasıl bozguna uğradığını gösteriyor. Araç 299.900 TL fiyat sebebiyle satışlar çakılmış durumda ve reklam kampanyasıyla ayağa kaldırmaya çalışıyorlar. Rakip markaların fiyatları da bu berbat tabloya tuz biber ekiyor. Araç tutacak diyerek ilk partiden araç alan son kullanıcılar ile al-sat'çı takımı endişeyle bekliyor. Çok kısa süre içinde giriş seviyesi % 50 ötv dilimine düşecek ve alanlara ağır kapak olacak. Aşağıdaki linkte 2020 model yeni skoda octavia için bayiden yüksek fiyatlarla enayi arayan (sözde) uyanıkları görebilirsiniz.

https://www.sahibinden.com/skoda-octavia?a5_min=2020&sorting=price_asc

• Carviser kendisine kendi parasiyla c5a aldığını soyledi video çekti her seferinde övdü her suv testinde c5a daha iyi ben onu aldım dedi. Ne oldu araç sahibi ruhsatta psa çıktı. Yani yalan dolan. Ordakilerin düşünceleri gram etkilemiyor beni acip arabanin sagina soluna bakiyorum videodan sadece.
    road35 r kullanıcısına yanıt
    R road35 demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: road35

Carviser kendisine kendi parasiyla c5a aldığını soyledi video çekti her seferinde övdü her suv testinde c5a daha iyi ben onu aldım dedi. Ne oldu araç sahibi ruhsatta psa çıktı. Yani yalan dolan. Ordakilerin düşünceleri gram etkilemiyor beni acip arabanin sagina soluna bakiyorum videodan sadece.

Açık ara en boş kanaldır carviser, eskinin ayaklı broşür okuyucusu şimdinin reklam ajansı. Yalın Gülmez'in kanalını izleyiniz adam gibi içerik için.

Skoda, scala icin yaptiginin aynisini octavia için de yapti.
    Servisinde müdürluk yapan arkadaşıma sordum. 3-4 aydan önce imkansız alacak adamlar belli dedi. Ecza firmasında calisan arkadasimin arac sözleşmesi martta bitiyormuş buyuk ihtimal octavia verecekler dedi.

Al-satcilara ve filolara kıyak gecen firma. Bu kriz döneminde normal vatandaşın yüzüne bakmadilar. Beter olsunlar. Piyasalar acilirsa görürüz bu çakalları. Gerci herseyi kolay unutan milletiz bunlari da unuturuz.
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-son-2-gun-sevgililer-gunune-ozel-e-tec-ozel-seri-tam-dolu-894915307/detay

SON 2 GÜN SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL E-TEC ÖZEL SERİ TAM DOLU

Yorum dahi yapamadım o kadar absürt bir başlık ve fiyat 435 bin
  • Skoda baya para yedirdi youtuberlara. Adamlar passat mi octavia mi superb mi octavia mi videosu yaptı şaka gibi. Birde üstüne octabia dediler sebebi ise d segmenti yaşlı arabasıymış bu daha genc işiymis. Baya komik.
  • Kazık fiyatlı civic elegance eco 245-250bin,

Kazık fiyatlı corolla 1.5 flame xpack 250bin,

Renault megane touch 1.3 edc 240bin.

Octavia'ya 300bin verecek akıllı zor bulurlar tabii. Bayiiler octavia dolu.

• İşin ilginç tarafı, ilk parti araçları almak isteyen al-sat'çı ve galerici takımı. bayii satış danışmanlarına 4-5.000 TL avanta ödediler. Şimdi tümü şaşkın. Her reklam kuşağına reklam vermek vehameti gösteriyor. Yorumlardan anlaşılıyor ki herkes benzer düşünüyor ve kimse artık gaza gelmiyor.

• Lütfen, passatla aynı malzeme kullanılıyor octavia da. Cıvıcla corolla ile karşılaştırmak biraz haksızlık gibi sanki.
  • 230'dan fazlası C segment için harama girer.
  • suatcagdas S kullanıcısına yanıt

Katılıyorum 300k ödeyecek olsam doyurucu donanıma sahip c suv tercih ederim onun dışında c sedan hb ekstrem dolu modeller hariç 230k eder.

• road35 R kullanıcısına yanıt
    Buna artık bende inanıyorum , garip işler değerlendirmeler abartmalar görmezden gelmeler oluyor
    Özellikle Peugeot ve Skoda benim dikkatimi çekti , abartı geliyor bana
    Hiç inandırıcı değiller artık , sadece yalın diye bir arkadaş vardı güler yada gülmez soyadlı onu tuttum
    Nedeni de astra K ve insignia ya yeni gelen ve büyük çoğunlukça psa motoru olarak bilinen 1.5 dizel 122hp ilk motor hakkında tek düzgün bilgi veren ve üretimiyle alakalı bilgi veren kanal
    Otopark , eren , carviser , motor1 ve bir kaçtanesi daha araştırma zahmetinde bile bulunmamış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi werneke -- 14 Şubat 2021; 13:50:31 >
  • Valla ne yazik ki cam tavansiz c segment bir arac almak istemezdim. Hemde ustune ustluk boyle paralar veriliken !! Octavia’nin isi cidden zor bu piyasada. Skoda kesinlikle bu fiyatlari dusurmeli. Yoksa rekabet edemez gibi gozukuyor. Simdi ay sonu golf 8 fiyatlarida aciklanacak. Bakalim neler olacak !!
  • Carviser kendisine kendi parasiyla c5a aldığını soyledi video çekti her seferinde övdü her suv testinde c5a daha iyi ben onu aldım dedi. Ne oldu araç sahibi ruhsatta psa çıktı. Yani yalan dolan. Ordakilerin düşünceleri gram etkilemiyor beni acip arabanin sagina soluna bakiyorum videodan sadece.
  • quote:

Carviser kendisine kendi parasiyla c5a aldığını soyledi video çekti her seferinde övdü her suv testinde c5a daha iyi ben onu aldım dedi. Ne oldu araç sahibi ruhsatta psa çıktı. Yani yalan dolan. Ordakilerin düşünceleri gram etkilemiyor beni acip arabanin sagina soluna bakiyorum videodan sadece.
    Kaynak nedir hocam?
  • quote:

Skoda baya para yedirdi youtuberlara. Adamlar passat mi octavia mi superb mi octavia mi videosu yaptı şaka gibi. Birde üstüne octabia dediler sebebi ise d segmenti yaşlı arabasıymış bu daha genc işiymis. Baya komik.

Bu işlerin böyle döndüğünü anladığımdan beri yutuburların araç tanıtım videolarını izlemiyorum. İlgilenmiyora tıkladıkçada benim yutub ana sayfam rahatladı.. artık karşıma çıkmıyorlar. Huzur ingiliz ve amerilan review cılarda.. ohh ne saçma sapan goy goy var ne elin züppesinin arabasıyla ego tatmini var.. tavsiye ederim örn: mat watson. Adam 20 yıldır aynı çizgide. Sadece almanları biraz fazla seviyor  

• Skoda, scala icin yaptiginin aynisini octavia için de yapti.
    Servisinde müdürluk yapan arkadaşıma sordum. 3-4 aydan önce imkansız alacak adamlar belli dedi. Ecza firmasında calisan arkadasimin arac sözleşmesi martta bitiyormuş buyuk ihtimal octavia verecekler dedi.

Al-satcilara ve filolara kıyak gecen firma. Bu kriz döneminde normal vatandaşın yüzüne bakmadilar. Beter olsunlar. Piyasalar acilirsa görürüz bu çakalları. Gerci herseyi kolay unutan milletiz bunlari da unuturuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetuEs -- 14 Şubat 2021; 8:44:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

Lütfen, passatla aynı malzeme kullanılıyor octavia da. Cıvıcla corolla ile karşılaştırmak biraz haksızlık gibi sanki.
    Olaya o açıdan bakarsak
    Polo ile Arteon'da da aynı malzeme kullanılabilir.

Neyin kafası bu ?
  • Yeni focustan bile daha büyük hüsran oldu bu octavia.
  • quote:

Açık ara en boş kanaldır carviser, eskinin ayaklı broşür okuyucusu şimdinin reklam ajansı. Yalın Gülmez'in kanalını izleyiniz adam gibi içerik için.

• Araç güzel ama çok fiyat farkı var diğer c sınıfı araçlarla. Ötv si aynı oranda olsa arada az bir fark olsa insanlar düşünebilirdi corolla 240 vereceğime 260 a octavia alabilirim derdi ama bu kadar fark olunca direkt eleniyor.

• quote:

Skoda baya para yedirdi youtuberlara. Adamlar passat mi octavia mi superb mi octavia mi videosu yaptı şaka gibi. Birde üstüne octabia dediler sebebi ise d segmenti yaşlı arabasıymış bu daha genc işiymis. Baya komik.

Zamanında Focus, Jetta ve Civic'i kıyaslayan bir video vardı. Esp'yi kapatıp arabalarla slalom yapıyorlar Focus ve Civic rahat rahat hamleleri yaparken Jetta neredeyse takla atacaktı hareketleri tamamlayamadı. Videonun sonunda ise en iyi Jetta yol tutuyor dedi ondan sonra bir daha tanıtım videosu izlemedim. Tek tük izlediklerimi de söylenenlere kulak asmadan ancak arabanın içini dışını göreyim diye izledim.

• Elite dsg 210 bin liralara güzel alternatif olur.

Ama Superb ile kiyaslasigin arabaya 1.0 motor koyarsan , superb , passat ile kiyasladigin araç, kamyonlarin gerisinde kalir.

1.0 motorlar uzun yolda cigersiz kaliyor 1350kg araç

Şimdi çikar biri 0-100 verisi verir, ama 0-100 hiç bir anlam ifade etmiyor açıkçası.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.