Şimdi Ara

Turknet beni kaybettin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
1
Favori
4.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turknet vizyondan vizyonsuzluğa geçiş yaptığın için benim gibi yıllardır Turknet kullanan ve 1 fatura bile aksatmayan bir kullanıcıyı kaybettin şimdi digiturk full paket + 50mbit turk telekom interneti 250tl ye kullanacağım, darısı diğer kullanıcılara. Sende kalsam sadece 170tl internet faturası ödeyecektim kaçak maç izlemenin de önüne geçtin teşekkürler

• Bende Turknet maceramı bugün sonlandırıyorum. Sabit fiyat garantisini tüm müşterilere verdiniz. Nerede yazıyordu yalnızca yeni müşterilere diye? Yeni müşterilere 2023 e kadar zam yokken ben neden fiyat artmasın diye 10 ay peşin ücret ödemek zorundayım böyle saçmalık mı olur? Port ücretleri bahanesine sığınmayın zaten bu bahane ile tüm ISS'lerden 1 ay önce mayısta zam yapmadınız mı? Bu 2. zam neyin zammı? İnsanlarla dalga geçmeyi bırakın.

• TurkNet sadece sizi kaybetmeyecek, sırada ben varım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2010-2022 arası turksatkablo kullandım, sonra FTTH altyapı gelince Comnet'e geçtim.

Yani strateji ve tercih işiv aile şirketi gibi bağlanmayın.

• BilgisayarMeraklısı B kullanıcısına yanıt

Ben de varım da ev telefonu kullanıyorum çoğu yalın veriyor. Ev telefonunu kapatmak istemiyorum ikisini birden veren bir yer varsa öneriye açığım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senex64 -- 22 Temmuz 2022; 1:51:27 >
  • bende comnetle milenicom arasında kaldım birini seçip devam edeceğim bir iki güne

• Merhabalar, yaptığımız fiyat değişikliklerindeki belirleyici unsur mart ayının sonunda açıklanan port ücreti zamları. Bu zamlar 1 Haziran itibarıyla geçerli oldu. Sadece bizi değil tüm sektörü etkiledi. İnanın biz de bu durumların yaşanmasını hiç istemiyorduk. Hizmet kalitemizden ödün vermemek için yeniden bir fiyat düzenlemesi yaptık.
  • HAZ 2023'e kadar zam yok dediler, daha 1 sene varken giydirdiler...

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

kalmayan müşterinize mi hizmet vereceksiniz :) bende geçiş işlemlerini başlattım.

• KoRoNiDeS kullanıcısına yanıt

Hangi iss ye geçiyorsunuz hocam?

• VeterözeR kullanıcısına yanıt
    Sabit fiyat garantisi sözümüzün hala arkasındayız. Bu sözü verdiğimiz dönemde abonemiz olan tüm kullanıcılar 2023 Haziran’a kadar herhangi bir zam görmeyecek. Bu sene zaten ekstra bir fiyat değişikliği planlamıyorduk ancak altyapı sağlama maliyetlerindeki beklenmedik fiyat artışı tüm sektörü olduğu gibi bizi de etkiledi.
  • ASSKIMM kullanıcısına yanıt

internet kutusuna bakıyorum şuan, en uygunu o problem yaşarsak başkasına geçeriz

• KoRoNiDeS kullanıcısına yanıt

Ben de Türknet kullanıyorum, ben de taşıyacağım da poyraznet 95 TL diyor en uygun onu buldum ben de

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Bende Turknet maceramı bugün sonlandırıyorum. Sabit fiyat garantisini tüm müşterilere verdiniz. Nerede yazıyordu yalnızca yeni müşterilere diye? Yeni müşterilere 2023 e kadar zam yokken ben neden fiyat artmasın diye 10 ay peşin ücret ödemek zorundayım böyle saçmalık mı olur? Port ücretleri bahanesine sığınmayın zaten bu bahane ile tüm ISS'lerden 1 ay önce mayısta zam yapmadınız mı? Bu 2. zam neyin zammı? İnsanlarla dalga geçmeyi bırakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gökkubbe -- 22 Temmuz 2022; 11:57:22 >
  • Beni de ekleyin listeye. Bugün telekom merkezine gidip 24 ay taahhütle kendime uygun bir tarifeye geçeceğim.

Hatta türknetten sözünü tutmadığı için ayrılanlar klübü diye bir başlık lazım foruma.

edit1:

Tekrar TTNET'e geçtim.

Turknet beni kaybettin

edit2:

0850 288 8080 türknet müşteri hizmetlerinden iptal etmek istediğinizde tc kimlik no ve abone numaranızı tuşlayınca çalışma var diyip iptal işlemini yaptırmıyor.

Bu şekilde bir de çirkeflik yapıyorlar yani.

edit3:

Telefon ile iptal edemediğim için e-devlet üzerinden iptal işlemi yaptım. Bunun için e-imza veya internet bankacılığından geçiş istiyor bilginiz olsun.

Turknet beni kaybettin

Turknet beni kaybettin

Turknet beni kaybettin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fractal design -- 22 Temmuz 2022; 16:27:51 >

• fractal design kullanıcısına yanıt

Hocam ben açmaya çalıştım ama sansür, anlayın artık. Örgütlenmemizden korkuyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BilgisayarMeraklısı -- 22 Temmuz 2022; 12:2:12 >
  • Maalesef beni de kaybetti Türknet. Mesele para değil mesele güven.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 10 ay peşin olunca nasıl eski fiyata veriyorsunuz? Öyle olunca port ücreti filan ödemiyor musunuz? Hep hikaye

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bende dün itibariyle ayrıldım. vae altyapısı kullanıpda turk net kullanan varmı allah aşkına ya. ozel den mesaj atın başka iss lerde yardımcı olalım sizlere . bu soyguncularda kalmayın arkadaşlar.

• Yavşu TurknetDestek'i etiketlemeyin her konuya zırt pırt damlayıp kopyala-yapıştır yapıyor.

Gelmesin abi şu adam aramızda gömemeyecekmiyiz turkneti

heryerde karşıma çıkıyor sinir oluyorum. Git abi konumuzdan sil yorumunu çık şurdan. Biz bişey konuşcaz

• Dijitürk ile Telekom un ortak bir kampanyası yok bildiğim kadarıyla. Ayrı ayrı toplam 250 mi demek istediniz? @megaster

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 22 Temmuz 2022; 12:26:26 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.