Şimdi Ara

Turknet beni kaybettin (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
1
Favori
4.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turknetin zam yapmış olmasını tuhafsamıyorum, sonuçta piyasanın durumu belli. Tuhaf olan bu işi nasıl ele aldıkları ve millete sundukları bence.

İki gün önce iptal başvurusu verdim, hattıma yapılacak zammın haberi bana iptal başvurusu aramasıyla arka arkaya geldi. Ortada inanılmaz bir koordinasyonsuzluk var bence.

Ödeme dengesi için de bir lütufmuş gibi 10 aylık ödemeyi önden isteyip bunu bir çözüm gibi sunmalarını da bir halkla ilişkiler faciası olarak görüyorum.

Üç tane hesabım vardı iptal ettim, ttnetten taahhüde girdim. Buradaki en temel sorun şirketlerin 3 ay sonra garanti edemeyecekleri halde zam yapmayacaklarını garanti etmeye çalışmaları.

Bilindik servis sağlayıcılar dışındakilerin de hizmet kalitesi olarak turkneti aşabileceklerini düşünmüyorum, altyapı kiminse iş onda bitiyor eninde sonunda. Genellikle ucuz etin yahnisine dönüşecek birşey illa ki çıkıyor, 8 aydır sorunsuz bir vdsl hizmeti alıyordum ancak bu zam olayı yeni çıktı, başka problemlerin olmayacağı da belli değil.
    Forumda millet kendisi aylık bedava internet alacağı için tüm bu bilinmedik sağlayıcıları öve öve bir hal oldu, markaların reklam içerikli girdileri dışında forumda veya başka platformlarda haklarında adam gibi bir yorum yok, önümüzdeki tek bilgi dört beş sayfası basit bir web sitesi, daha ucuza hizmet sağlıyorlar eyvallah ama bir yandan da veri güvenliği vesaire noktasında Türkiye şartlarına göre en azından kurumsal sayılabilecek bir muhatabınız yok.

Turknetin zammı geri alması mümkün olsa bu zammı baştan yapmazdı sanıyorum. 40-50 TL farkla neredeyse 3 katı hız almak, taahhüt altında olmak, kurumsal bir muhataba ve yetersiz de olsa müşteri hizmetlerine sahip olmak bana mantıklı geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lurian -- 24 Temmuz 2022; 17:44:54 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Netflix'in abone kaybı gibi bir haberi bir de Türknet için görsek.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Beni de dün itibari ile kaybetti. Başka firmaya geçtim.

• Dün evrakları yolladım intenet kutusuna, geçiş kaç gün sürüyor bilgi olan var mı?

Edit: evraklar firmaya ulaştıktan sonra 24 saat içinde sesli onay için aradılar ve geçişim sağlandı. Turknette ne hat değeri alıyorsam aynısı devam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ishadami -- 28 Temmuz 2022; 17:59:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türknet büyük kayıp yaşadı. Ancak Gigafiber getirirse kayıpları telafi eder.

• Senex64 S kullanıcısına yanıt

millenicom...

• voynich V kullanıcısına yanıt

Değişik fiyatlar veriyorlar bazılarına 500 dk 5 tl demişler, konuştukça öde ücretsiz demişler bana 10 tl dediler. Bana attıkları listede her yöne 500 dk 38 tl, bir de tam gün diye bir şey var 500dk 15 tl. Tutarsız fiyatlar kime ne denk getirsek hesabı herhalde.

• Bu fiyat politikasiyla Turknet anca gigafiber abonelerini elinde tutabilir.

• Verdiğiniz sözün arkasında durmadiğınız icin bende 6 yıllık abone olarak bugün vedalaştım Turknetle.

• Hizmet iptal süreci için Online İşlemlerde aşağıdaki bir ibare mevcut;

İptal talebiyle 24 saat içinde faturalamanızı durduracağız ve hizmetiniz 5 gün sonra otomatik olarak sonlandırılacak. İşleminiz tamamlandığında sizi bilgilendireceğiz.

Bugün iptal talebimi iletsem 5 gün daha internetimi kullanabilecek miyim? @TurkNetDestek

İptali gerçekleştirenlerin bu konuda deneyimi nasıl oldu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sp@wn -- 29 Temmuz 2022; 11:5:57 >
  • sp@wn kullanıcısına yanıt
    Merhaba, iptal talebinizi ilettikten sonra 5 gün içinde iptal işlemi tamamlanıyor. Bu sebeple kesin olarak 5 günün sonunda iptal olur bilgisi veremiyoruz.
  • aorhan_69 A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, gigafiber için altyapı genişletme çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Dilersenizhttps://turk.net/gigafiber-istiyorum sorgulama üzerinden altyapınızı kontrol edebilir ve adresinizde yoksa talebinizi iletebilirsiniz. Şu an için paketlerimizde bir değişik bulunmuyor. Paketlerimizde değişiklik olması durumunda sizlere bilgi vereceğiz😇
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Şunu gerçekten merak ediyorum bu zam ilanı sonrası ilk 3 veya 4 gün iyi kopyala yapıştır yaptınızda , peki bu kadar müşteri kaybı hiç umrunuzda değil mi

• Lurian kullanıcısına yanıt

Hocam Turknet iptal başvurunuzdan kaç gün sonra internetiniz kesildi?

• Turknet beni kaybettin

Türknet maceram burada bitmiştir. Yayında ve yapımda emeği geçen bütün yöneticilere teşekkürler.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Az önce bende internetkutusu.com üzerinden gereğini yaptım. Üzülerek elvada türknet diyorum.

• Turknetten ayrilmak icin baska bir iss ye basvurdum fakat sabit telefonumu kapattigim icin bir hata veriyor ve gecis işlemi onaylanmiyor.Bu şekilde bir durum yasayan oldu mu?

Kopru statu cikis basvurusu bulunamadigindan basvuru alinamaz
    Turknet beni kaybettin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enigmaa37 -- 29 Temmuz 2022; 23:11:9 >
  • Turk.net de iki adet aboneliğim vardı. Fiyatın 170 TL olması önemli değildi. Fakat fiyat arttırmayacağım diyerek, sonrasında da dalga geçer gibi, biz sadece 2022 yılı şu iki ayda abone olanları arttırmayacağız dedikleri için aboneliklerimi comnet e taşıdım. Şimdilik hızda çok fark yok.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.