Şimdi Ara

Ttnet İyice Tadını Kaçırdı Gezinti Saçmalığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
1.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu gezinti denen şeye nerdeyse her gün hayır diyorum ama sık sık çıkıyor. Yazdığı gibi 30 gün sormaz 4 ay sormaz hikaye. Terbiyesizlik bu yaptıkları. Bunun bir çözümü yok mu? Hayırsa hayırdır daha tekrar tekrar ne diye soruyor anlamıyorum ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstfckmk -- 18 Ekim 2013; 15:03:00 >

• Kısa ve Öz Evet demeni bekliyor.
  • Reklam engelleyici eklenti kullanmazsan evet-hayır işe yaramıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TTNet pişmanlıktır.
  • Pişmanlıkta yapıcak birşey yok
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Chrome üzerinde **** kullanıyorum.Bende çıkıyor ayrıca gezinti.com a girip hesabım kısmandan iptal etmeme rağmen sitelere girişte arada bir yarım saniyelik bir yönlendirme yapıyor.Ayrıca pc üzerinden yazılımsal olarak engellesekte adamlar direk iss ile anlaşmalı.Adamlar tüm trafiğin geçtiği yere çevirme koymuşlar gözüne kestiklerini reklamlara yönlendiriyor

Edit:Sansürlü yer mağlum reklam engelleme eklentisi ayrıca dh üzerindeki hiç bir reklamı engellemiyorum bu da kısa bir dipnot olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virinom -- 18 Ekim 2013; 22:30:53 >
  • bende bu durumdan cok rahatsizim ve daima gozetlendigimin farkindayim. yaptiklari vijdansizlik ha evime sormadan girmisler ha bu hic farki yok. ve neden devletin denetleme kurumlari bi dur bakalim sen arkadas demiyor? bazi zamanlar gercekten turk vatandasi olmaktan nefret ediyorum. devlet buyuklerimiz vatandasimizi seviyoruz size deger veriyoruz diyor ama uygulamada somut seyler gormuyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mstfckmk

Arkadaşlar bu gezinti denen şeye nerdeyse her gün hayır diyorum ama sık sık çıkıyor. Yazdığı gibi 30 gün sormaz 4 ay sormaz hikaye. Terbiyesizlik bu yaptıkları. Bunun bir çözümü yok mu? Hayırsa hayırdır daha tekrar tekrar ne diye soruyor anlamıyorum ki

Su an icin tek cozum vpn ile internete baglanmak, ben aylik 9$ oduyorum hizlari iyi, ucretsiz firmalarda var ama hiz cok kotu oluyor

• Lütfen BTK ve BİMER'e şikayet edin.
  • ikide bir çıkıp duruyor bu ara iyice uyuz etti.
  • ttnet tam anlamıyla rezilliktir. Tek iyi yanı var insana sabır etmeyi öğretiyorlar.
  • superonline falan yok ki hocam napalım mecbur ttnet
  • dsmart'ta böye bişey yok ilgililere duyurulur
  • sırf şu yüzden 6 ay sonra superonlina geri dönücem, modemi acıp kapatınca yeniden cıkıyor bu çözümü yok, ben hostan engellesem bile başka cihazda tekrar çıkıyor
  • Benim anlamadığım, hayır demek bu servisi istemiyorum demek değil mi? Neden belli aralıklarla tekrar soruyor? Ve en kötüsü btk bu dayatmayı nasıl kabul ediyor!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

Benim anlamadığım, hayır demek bu servisi istemiyorum demek değil mi? Neden belli aralıklarla tekrar soruyor? Ve en kötüsü btk bu dayatmayı nasıl kabul ediyor!!!

Cevap çok basit, önceden de demiştim. O ekran phishing denilen amaca hizmet eden kozmetik bir ekran. Yani evet veya hayır demen umurunda değil o scriptin.

Muz cumhuriyetinde yer alan Btk buna neden engel olmuyor sorusu bence daha mühim.

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

quote:

Benim anlamadığım, hayır demek bu servisi istemiyorum demek değil mi? Neden belli aralıklarla tekrar soruyor? Ve en kötüsü btk bu dayatmayı nasıl kabul ediyor!!!

Cevap çok basit, önceden de demiştim. O ekran phishing denilen amaca hizmet eden kozmetik bir ekran. Yani evet veya hayır demen umurunda değil o scriptin.

Muz cumhuriyetinde yer alan Btk buna neden engel olmuyor sorusu bence daha mühim.

Kişisel veri gizliliği konusunda kamuoyu oluşturmamız lazım. Rezllikler içinde yaşıyoruz. Dünyanın en pahalı internetini kullanmamıza rağmen servis sağlayıcılar spamdan tutun da fişlemeye kadar sırtımızdan daha fazla para kazanmanın peşindeler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

quote:

Kişisel veri gizliliği konusunda kamuoyu oluşturmamız lazım. Rezllikler içinde yaşıyoruz. Dünyanın en pahalı internetini kullanmamıza rağmen servis sağlayıcılar spamdan tutun da fişlemeye kadar sırtımızdan daha fazla para kazanmanın peşindeler.

Fişlenmeyi geçtim, hizmet ve altyapıda berbat. Korkularından beni arayıp yeni paket öneremiyorlar bile. Bunu yapsalar ağzıma geleni söyleyeceğimi sanırım iyi biliyorlar.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Valla ben otomatiğe bağladım artık 444, 0850, 0216 9xx vs çağrı merkezi hatlarını jet hızıyla meşgule alıyorum
  • quote:

Valla ben otomatiğe bağladım artık 444, 0850, 0216 9xx vs çağrı merkezi hatlarını jet hızıyla meşgule alıyorum

En iyisi kardeşim. Normalde oldukça nazik ve düzgün bir telefon kültürüm olmasına rağmen bende birkaç kelime etmeden yüzlerine kapatır hale geldim. Bak yine açıyorum bazen telefonu ben yine :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.