Yarbay
04 Mart 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
37 üye
Görüntülenme
Toplam: 4212 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Çözüldü.
Arkadaşlar 26 Ocak'ta yapılacak festivale bir tane biletim var. Kendim gidemeyeceğim malesef. gitmek isteyen varsa bileti ücretsiz olarak vereceğim. pm atmanız yeterli.
http://chapter.multiplayer.com.tr/
Resmi açıklama geldi. Hayırlı olsun.

Fenerbahçe'nin anlaşmaya vardığı Luis Neto yarın 19.00'da İstanbul'a gelecek. NTVSPOR

Vodafone'a taşıycam bi hattımı ama merak ediyorum üçlü sim veya Nano sim varmı Vodafone'da , yoksa hattı aldıktan sonra Micro sim kartı nano'yamı kestirmemiz gerekiyor ?
50 MB Fiber bağlantım olmasına rağmen sanki 8-9 mb hızda gibi indiriyor dns ayarları yaptım bi kaç kez ama sorun çözülmedi ne yapabilirim bununla ilgili yapabilceğim bişey varmı ?
24 MBPS 75 GB AKK'li Fibernet abonesiyim.10 TL fark ile 35 MBPS 100 GB AKK'li pakete 10 TL farkla geçişinizi yapalım dediler karar veremedim hem 25 GB fazla hemde hız olarak 11 MB daha yüksek.bi yandan mantıklı geldi ama bir yandanda AKK belası yüzünden sıcak bakmıyorum.neticede hız her şekilde 3 MB'e düşüyor.
Dun kongrede soyledi.siz ne dusunuyosunuz?
menejerlik şirketi ile Brasıl Sport ile görüşmelere başlanmış.
Arkadaşlar 6.2.2016 tarihinde vodafone ile olan taahhütüm bitiyor, hattı turkcell'e taşıycam bir fatura daha çıkmaması için taşıma işlemini hangi tarihte yapmam gerekiyor ?
Hakkında
Forum İmzası:
AMD Ryzen 5800x - Evga RTX 3080Ti Ftw3 Ultra - MSI MAG X570 TOMAHAWK WIFI - Corsair Vengeance RGB Pro 16GB (2x8GB) 3600MHz - Corsair iCUE H100i Elite Capellix - Corsair Force MP600 500GB M.2 GEN4 SSD - Corsair Force 960GB MP510 M.2 SSD - Asus ROG Strix 850G 850 W 80+ Gold - Corsair Crystal 570X Rgb Mirror Black - Asus TUF Gaming VG27BQ 165HZ - SteelSeries Arctis Pro Wireless Hi-Res - SteelSeries Rival 650 Wireless - SteelSeries Apex 7
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Takım
Fenerbahçe
TV
Samsung
Notebook
Apple
Dünyadan Futbol
FC Bayern München
İşlemci
AMD
Modem
Asus
Beyaz Eşya
Arçelik
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 9.294
İkinci El Bölümü Mesajları: 731
Konularının görüntülenme sayısı: 208.713 (Bu ay: 799)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 8.881 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.