Şimdi Ara

Sadece İnstagram'da Yürüyen Evlilikler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
7
Favori
38.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
182 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çirkin ve evde kalık ablan yaşında kızla evlen ozaman no problem kuru nikaha bile tav olur...
  • Sosyal medyada yığınla mutluluk pozlarıyla dolu profillerden çok kişi tanıdım samimiyete bağlayınca ayrılık aşamasında olduklarını, geçimsizliklerinin hat safhada olduklarını öğrendim, hem de tamamında. O pozlar ne peki diye sorduğumda aldığım cevapla milletimizin dişi vatandaşlarının IQ seviyesinin tek hanelere yakın olduğunu farketmeniz pek zor olmuyor. "Arkadaşlarım hep yüklüyor ben yüklemeyim de onlara rezil mi olayım" diyerek monoton hayatını her gün eğlencelerde gününü gün eden modlarda gösteren milyonlarca bireyimiz var malesef Bir yandan iyi oldu bu sosyal medyanın yaygınlaşması insanların zeka seviyesini öğrenmenizde çok faydalı oluyor. Evliliğe gelecek olursak bu konu hakkında aslında geçmişte de çok şey yazdım artık pek yazacak bir şey de kalmadı. Sadece şunu belirteyim kafi , evlilik bu devirde yapılmamalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Örnek instagram hesaplarını paylaşında görelim,
  • Bu borcun altından kalkamayacaksan yallah arabistana diyen var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne kız arkadaşım nede ben kullanmıyoruz, gösteriş merakımızda yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne instagram ne tweter kullanirim

Facebook ise sadece oglanin okul paylasimlari ve fotograflari icin kullaniyorum paylasim nadiren yaparim 5 yillik evliyim

Sosyal medyadaki sapkinliklari gorunce bu insanlarla ayni ulkede yasadigima inanamiyorum

Sosyal medyadan uzak durun

• Aynı yukarıda yazan gibi bir durumda olan arkadaşım 4-5 ay sonra ayrıldı. Gösteriş için evlenmişler sanki.
  • hükümet hemen instagramı engellemeli ne varsa engellensin irana ramak kala
  • kapalı aşırı makyajlı balık etli ile sakallı muhafazakar tipli ak partili gençlerin arasında görüyorum

• Tek dert borc olsun.Hayatımda para yüzünden problem çıkmasın oderiz bir şekilde. Tartışmalar mutlaka olur . önemli olan aldatmamak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuhleep

nişanlılık evlilik süreci düğün. bunları dediğiniz gibi instagramdan takip etmem mümkün günümüz maalesef bu şekilde ilerliyor. En çok merak ettiğim ise ne zaman acaba yatak odalarınıda çekip atacaklar. Sapıklık olarak algılamayın bu dediğimi çünkü bir orası kaldı kocası ile yaşadığı seksi paylaşmak. Bilmiyorum bunuda yapan illaki vardır.
    Onu yapandan ziyade, twitter da neler yapan çiftler var neler... Grup yapan mı dersin,karısını paylaşan aileler mi dersin, ilişkilerini paylaşanlar mı dersin... Derine indikçe daha da çirkinleşiyor. Mesele ne kadar derine indiğin işte.

Edit: İşin asıl kötü yanı bu insanlar iş güç sahibi insanlar. Gerçek hayatta selamlaştığın,normal biri gibi görünen insanların evde nasıl biri olduklarını bilememen çok kötü bir şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _THANOS_ -- 22 Kasım 2018; 18:28:47 >

• İşin acı yanı da gençliğinin güzelliğinni zirvelerinde bedenlerini yakışıklı erkeklere bedavaya sunarken garibim Ahmetcana evlilik ve getirdigi sorumluluklar ( kiz isteme, evlilik teklifi, kina, dugun, tek tas, ailesi ve akrabalarinin sorumluluklarini bir omur ustunuze almaniz, bosanirsan omur boyu nafaka, maddi olarak destek,monogami, yaslanip guzelligini kaybettiginde yinede sadik kalmak vs ) karşılığında veriyor olması da koymuyor değil insana.
  • bunların koca koca ana babalarıda tiktok yapıyor, babadan oğula anadan kıza nesil bunlar

• cekin kredi de banka varinizi yogunuzu haciz edince gorursunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: hadjimurat

Ne instagram ne tweter kullanirim

Facebook ise sadece oglanin okul paylasimlari ve fotograflari icin kullaniyorum paylasim nadiren yaparim 5 yillik evliyim

Sosyal medyadaki sapkinliklari gorunce bu insanlarla ayni ulkede yasadigima inanamiyorum

Sosyal medyadan uzak durun
    sosyal medyayi zaten ezikler kullaniyor. az once ezigin teki sari tuylu, sari suratli, temel reis benzeri obez ve yuvarlak yuzlu cirkin bir adamin resmini atti kiyaslama yapmak icin benden facebook istedi

benim tum arkadaslarim reeldir hicbir sekilde sosyal medyadan arkadas edinmem yuzyuze gelince iki kelimeyi bir araya getirmekten aciz tipler bu tarz sitelerden iliskiler kuruyorlar boyle serserilerin oldugu sitelere uye olmayin kadini kizi reel ortamlardan bulun zaten sosyal medyada bulacaginiz kizdan hayir gelmez cirkindir makyajlidir photoshopludur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 22 Kasım 2018; 20:23:2 >

• Bunun instagramla ne alakaai var allah askina gecen hafya nisanlandim mayistada evlenicem nisanlimda bende instagram kullaniyorum ama hic boyle triplerimiz yok valla canimiz istiosa paylasim yapiyoruz istemiyorsa yapmiyoruz. Karakterle alakali durumlar bunlar instagramla vesaire degil.

• suç instagramda değil ki.
    halkın kimyasında aptallık var

bunlar evleniyorsa bile çocuk doğurmak için evlenmesin gidip swingerlik yapsınlar paşa paşa
    aptal nesiller istemiyoruz amk
  • Şu söylediklerini yüzüne söyliyen erkek veya bayan ki bayana ağirlik vermişsin böyle aptalca salakca bi hayati böyle mutluluğu yaşama sevinciyle peşinden koşanin yüzüne tükürmek vardi..yanii bunu dile getiren kişide hatayi değilde karşisindaki insanda buluyorumm halis muliss gevşek biri olsa gerek ama hikaye gibi geldi. Pek inandirici söyleyiş tarzi yok inanan türk erkeği coktur....

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.