_

Yüzbaşı
19 Eylül 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 62 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Arkadaşlar arkadaş olmadığım ama takip ettiğim hesaplar gönderi paylaştığı zaman bildirim almıyorum. Telefonuma bildirim ayarı da açık aslında. Bunun bir yolu var mı

Arkadaşlar 3-4 sayfalık bir sözleşme hazırlıyorum ancak şeklen elimdeki hazır sözleşme gibi olması gerekiyor. Ben yazdıklarımı ve elimdeki sözleşmenin resmini atacağım siz yazılanları örnek sözleşmedeki şeklin aynısı olarak Word'e geçireceksiniz sadece. Makul bir ücret de verebilirim. Sözleşme henüz hazır değil ama yapacak birilerinin çıkıp çıkmayacağını bilmem lazım şu an.

Sözleşme hazırlıyorum da kağıda yazdım ancak Word'de yapamıyorum hizalamayı falan beceremedim. Elimde taslak bir sözleşme var onun aynısı olacak. Sadece 3 4 sayfa falan. Yardım edebilecek var mı?

Arkadaşlar elimde 2 maç var sistem 1-2 oynamak istiyorum internet üzerinden oynuyorum yani araştırdığım kadarıyla banko maçtan falan bahsediyorlar ama öyle bir şey yok. Bu işlerden de pek anlamam şimdi sistem 1-2 oynadığımda 1 maçı kazanmam yetiyor mu doğru mu anladım? ve 1 maçı kazanırsam kazancım nasıl hesaplanacak?

Lütfen konu harici yorum yazmayın

Arkadaşlar ocağın sonu gibi 9-10 günlük Taksim - Mecidiyeköy - Şişli veya Çağlayan bölgesinde ucuz bir yer arıyorum. Aileye uygun, temiz, güvenilir bir yer olması önceliğim. Banyo ve kahvaltı da dahil olsun.

3 gün öncesine kadar çok şiddetli ishal oldum. Akabinde herhangi bir belirti yoktu duzelir gibi oldum daha sonra ishal geri geldi. Bugün de midede agri yanma ve bulanti basladi. Biraz kustum. Hicbir sey yiyemedim bugün. En son ates cikti ama 37.4 derece. İlk basta ates yoktu en son cikti.

Bu arada 3-4 gun once arkadasimla bulusmustuk. O da arada maskeyi indiriyordu. Bugun ben kustugum sirada annem covid oldu dedi ama kendinde bir sey yokmus. (Cok sigara icer yani belirti vermesi lazimdi eger onda varsa diye dusunuyorum) Benim tahminim vantilatorun karsisinda yatmamdan dolayi midemi usutmem. Bogazda agri,oksuruk nezle belirtisi yok. Agir bir yorgunluk vardi ama
Aklımda şu anlık Ogame'e başlamak var ama daha güzel bu tarz bir oyun var mıdır? (İkariam ve travian olmasın)
LÜTFEN İYİ OKUYUN BİRAZ KARIŞIK

Arkadaşlar şimdi ben ilk üniversitemde hazırlığı ve birinci sınıfı okuyup 2018'de yatay geçiş yaptım. Her iki bölüm de 4 yıllık. Daha sonra 1 sene dondurmayıp mezuna kaldım öğrenim süremden yedi. 2019'da üniye başladım. Şu an 3. sınıftayım harç parası çıkmış gittim yatırdım hemen ANCAK

Arkadaşım da 1 yıl hazırlığı olan 4 yıllık fakülteden tıp fakültesine yatay geçiş yaptı (aynı anda yaptık) O 1. sınıfı göremeden hazırlıkta 2 sene kaldıktan sonra geçiş yaptı. 2 sene de 1. sınıfta kaldı şimdi 2. sınıf oldu ama ona harç parası çıkmamış. Bir yanlışlık mı var?
Normalde denizbank kullanıyorum gram gümüş hesabı açtırdım ancak her gün mobil uygulamadan takip ettiğimde genel olarak makas aralığının çok fazla olduğunun farkına vardım. Değerler normal değil sitelerde farklı gösteriyor. Vakıf katılımda makas aralığı iyi görünüyor ama sert düşüşler olduğunda insanların alımını engellemek için sistemi kilitledikleri yönünde şikayetler okudum. Kullananlar deneyimlerini yazabilirse sevnirim.

İstinye Park IMAX için Tenet filmine internetten bilet alalım dedik ama en son 3 eylül tarihine görünüyor neden böyle bilgisi olan var mı?

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.478
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 43.492 (Bu ay: 1.217)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.026 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.