Şimdi Ara

Sadece İnstagram'da Yürüyen Evlilikler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
7
Favori
38.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
182 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mutlu evlilik diye birşey var mı ki? Cümle kendi içinde tezat gibi bence
  • şu instagram komple batıp kapansa keşke

Bakın yasaklansın demiyorum. kaldırılsın. facebook telif hakkı fin desin yok etsin. mümkün mü acaba böyle bişey ?

facebook kullanıyorum açıldığından beri. bide twitter.

instagram açmadım açmakta istemiyorum

eğer bir gün kapanırsa facebookta bekliyor olucağım

hadi gelin bakalım
  • Nahrime94 kullanıcısına yanıt
    Facebook farklı sanki. Orası da kim ne yapmış ne etmişlerle dolu. Ama gençler instagramda orta yaş ve üstü facebook'ta takılıyor.

Benim ne facebook var ne instagram. Gereksiz zaman kaybı. Zamanında yeteri kadar kullandık.
  • Koçişimle pazar sefamız .s.s.s

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • instagramımı kapatmamı sağlayan ortadoğu-islam-cehalet kokan evliliklerdir
  • İşin ilginç yanı burda laga luga yapanların çoğuda aynı akıma kapılmış vaziyette. Kaçınız eşinize dur dediniz kaçınız bu uğurda kavga edip huzurunuzu kaçırdınız? En azından bilinçli erkeklerin artık kadınların bu tabiri caizse sidik yarışına dur demesi gerekiyor. Bu işlere alet olmayın arkadaşlar, tiktok videolarına meze olmayın, şebeklik yapmayın. Erkek olun lan az erkek!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tunc Sensation

instagramımı kapatmamı sağlayan ortadoğu-islam-cehalet kokan evliliklerdir
    ben de 2 ay önce kapattım temelli ama emin ol bu görmemişlik ve kapılmışlık sadece türkiye ve orta doğu'da geçerli değil. dünyada insanların en az %40'ı hayatlarını instagram endeksli yaşıyor. gerçekten gelebilecek en boktan dönemde dünyaya geldik, her açıdan.

sevgilim yok yaklaşık 1.5 yıldır, evlenmeyi zaten çocukluğumdan beri düşünmüyorum aile ilişkilerim sağolsun. hayatın bana sunduğu güzelliklerle yetinip, kedilerimle bir ömür süreceğim bu gidişle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hey Jude. -- 22 Kasım 2018; 11:37:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oceanbottom

Instagram'ın şerrinden tanrıya sığınırım.

• nişanlılık evlilik süreci düğün. bunları dediğiniz gibi instagramdan takip etmem mümkün günümüz maalesef bu şekilde ilerliyor. En çok merak ettiğim ise ne zaman acaba yatak odalarınıda çekip atacaklar. Sapıklık olarak algılamayın bu dediğimi çünkü bir orası kaldı kocası ile yaşadığı seksi paylaşmak. Bilmiyorum bunuda yapan illaki vardır.
  • Kuhleep kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam. Yakın zamanda şöyle paylaşımlar görme ihtimalimiz çok yüksek "Kocişkomla seks keyfi, azgın kocacım" vs. İnsanlar kafayı yemiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nahrime94

şu instagram komple batıp kapansa keşke

Bakın yasaklansın demiyorum. kaldırılsın. facebook telif hakkı fin desin yok etsin. mümkün mü acaba böyle bişey ?

facebook kullanıyorum açıldığından beri. bide twitter.

instagram açmadım açmakta istemiyorum

eğer bir gün kapanırsa facebookta bekliyor olucağım

hadi gelin bakalım
    Facebook-WhatsApp-Instagram bunların hepsi Facebook'a bağlı zaten, kendi şirketlerini mi yok etsinler telif hakkı diyerek?
  • Zorla evlendirmiyorlar.

Evlenmeyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Zorla evlendirmiyorlar.

Evlenmeyin
    Ailesi zorlar baskı yapar
  • izayoi kullanıcısına yanıt
    Ailesinden baski yiyorsa büyüyüp adam olamamış demektir. Zaten evlenmesin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Instagram kullanmayın, AKLINIZI kullanın...
  • Şu instagram bizin toplumu mahvetti. Devlet keşke Wikipedia yerine instagramı yasaklasa.

• Sonuçta insan sosyal bir varlıktır. Toplumda revaçta olan bir davranış her kesimden birçok insanı etkiler ve o insanlardan çoğu, revaçta olan ne varsa ona yönelir. Mesela Victoria zamanında kadınlar kendilerini öldüren korseler takıyorlardı. Kimi zeki! insanlar da Madam Cruie Radyum elementini bulduğunda, Radyum'u kozmetik ürünlerde kullanarak bir çeşit kozmetik modası yaratmıştı. Güya radyoaktif element cilde enerji verecekti ama bu revaçta ürünü kullanan çoğu kadın cilt kanseri olmuştu. Konunun özüne dönecek olursak, bu Instagram'da yapılan her hareketi fotoğraf ve benzeri şeylerle göze sokma durumu da yukarıda saydığım şeyler gibi bir şey. Yukarıdaki gibi olmasa da zararlı bir davranış biçimi olduğunu düşünüyorum. Kendine güveni olmayan, kendini kanıtlama çabasında olan ya da kendini olduğundan başka bir insanmış gibi göstermeye çalışan insanların yaptığı davranışlar bunlar. İnsanlar kusursuz değildir ama bu şekilde yaparak malûmü belli etmeleri de ayrı bir durum. Kimseye kanıtlayacak bir şeyi olmayan ve özgüveni sağlam insanlarda bunun gibi şeyleri göremezsiniz. Bu türden insanlarla çok karşılaşacaksınız.

Önemli olan bunların içinde mutlaka sağlam karakterli "işte bu" denilen o kişiyi bulmak. Sakın aşk maşk işine bulaşmayın, aşk önemsiz bir şeydir. Aşk dedikleri şey, bir insana karşı duyulan hislerin hız aşırtılması durumudur. Aşktan önce anlaşmaya bakmak ve saygıyı korumak en önemlisi. Gerisi zaten kendiliğinden gelir. Kısaca mantıklı olmak en iyisi.

• Evlenirken iğneden ipliğe her şeyin tam olmasına gerek yok bence. İmkana göre sırayla alınır. Boşu boşuna yüklüce borca girmenin anlamı yok.

Ayrıca İnstagram'da Biyonikdeli bu tür paylaşımlar hakkında gerekli bilgilendirmeyi yapıyor, bence takip edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enarr -- 22 Kasım 2018; 14:23:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Riven Mı

İnstagram kullanmıyorum evleneceğim kişiye de kullandırtmayacağım.
    Ne demek kullandırtmayacağım? Böyle yönetici bir tutum içindeki birisi ile evlenecek kişinin zekasını sorgularım. Ancak zaten kullanmayan/kullanmak istemeyen birisini bulursun umarım.

• Ne yaparsaniz yapin ne kullanirsaniz kullanin ama hayatin bana 4S kanunuyla ogrettigi seyi sizinle paylasmak boynumun borcu.

Buyuk konusmayin!

- Yaptirtmam! Oyle biriyle evlenmem! Evlenmeyi bile dusunmuyorum ve bu olmayacak!

Gercekten bunlardan kacinmak istiyorsaniz bunu yuksek sesle soylemeyin.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.