Teğmen
29 Ağustos 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 170 (Bu ay: 1)
Gönderileri

vergileriyle dahil bilen varmı..

amerikada gebersen 60000 doları geçmez

elin sıradan amerikalı redneckin tekine göre bile hayvanoğlu hayvan kadar değerimiz yok ozaman

devlet sırtımızdan geçinerek saraylık hayat kurdu kendine millet uyusun hala

Evimizi sattık imar barışı için para boşta durmasın hemen hemen %80ini yılbaşında belediyeye tapu için verebilirim. yada tapu masraflarını karşılayacak birine satabiliriz de istediğim zaman nakite çevrilecek bi yatırım olmalı
günlük faiz yada altın dışında ne olabilir
evet

dip fiyat üst sınırı 1500 dü alt sınırı 1200dü şimdi 2000 olmuş standart. 1500-1250 altındaki bütün daireler dağın başında alakasız toplu taşımaya uzak saçma sapan yerdeki daireler olmuş 1250 850 falan olması gerekiyordu

boka sardı iyice bi yılda 2 kez kira mı zamlanırmış. ulan arka cephe 2+1 çağlayan hürriyet mahallesinde oturuyorum 1700'e giriş katı evin içine güneş girmez

buraya metro geldi çıkarsam 2000'e verebilirmiş.. manyak ya bunlar diyom ya 2000 alt sınır olmaya başladı diye.

zam dönemi gelmeden nasıl zamlanıyo olm bu kiralar gel de çıldırma oyuncak ettiler

Ülkeden gitçem ülkeden gitçem burda yaşanmaz gebermeden avrupa görmemiz ortadoğudan kaçmamız lazım diyonuz işte fırsat olum kim tutuyo bizi
silinsin
silinsin
silinsin
cidden iki denize yakın semtten hangisine taşınırdınız
anadolu yakası bostancı civarı olsun.
beylikdüzünün herhangi bir artısı olabilir mi oraya taşınmayarak kaçırcağı birşey olur mu insanın sizce
iki yakayı da iyi bilen birisi cevaplarsa memnun olurum. benim akrabalarım beylikdüzünde ama anadolu yakası kalbimden geçen yer

kira ücretleri aşağı yukarı birbirine yakınken bi insan neden beylikdüzünde oturur. ben sevmiyorum sanırım beylikdüzünü heryerini bilmiyorum migros osb kavaklı marmara evlerinin otaraflara gittim daha çok sanırım heralde beylikdüzünün bu kıyaslamada hiçbir artısı olamaz
son laptopumu sattıktan sonra laptoptan tekrar masaüstüne dönmem lazım daha karlı bütçe olarak performans olarak da masaüstü kasaların sabitliğini sevmiyorum mobilite önemli benim için o yüzden mini atx veya daha küçükleri de var nano yada pico atx... onlardan handmade kasa yapıp kafama göre dizüstü haline getirebilir miyim ?

neyse sistemin boyu laptop kadar mümkün olduğu kadar ince olması için anakartı ekranla klavyenin sol hizasında biyere sığdırmam lazım alan kaplamasın diye. işlemci stok fanı, ramlerin çıkıntılarına birşey yapamam hiç olmazsa gpuyu kablolu pci express aparatı kullanarak her hangi biyere uzatabilirim dimi kalınlık katmayacak şekilde ? gpu yu da sığdırırız biyere

yada tavla kutusundan kasa yapsam bi gözüne klavyeyi atarım hatta sağından delik açayım farenin kablosunu ordan geçrip fareyi dışarı alırım.

diğer tarafına anakartla gpu. ortadaki birleşik yere iki tane menteşe yada mandal gibi bişey atsam o mandalada monitör panelini takarım.

psu yettiği müddetçe 800 olsun 1000 watt olsun hadi. bu tarz küçük anakartlar sorun çıkarırmı taşır mı sistemi normal atx gibi hiç kullanmadım onu merak ediyorum?

işlemci i7 olur. gpu da f/p canavarı bişey bildiğimiz uzunlardan olacak
valla i3 geçiyor görünüyor arada da fazla fiyat farkı yok 100 lira falan
32nm vs 14 nm ayriyetten ddr4 2400ghz desteği

i7 12 çekirdek 6 sanal i3 tam 4 çekirdek

SOL TARAF İ7 sağ i3

bus speed: 5 GT/s DMI2 8 GT/s DMI3
Max # of Memory Channels 4 2
Max Memory Bandwidth 51.2 GB/s 37.5 GB/s
ECC Memory Supported ‡ No Yes
Intel® Hyper-Threading Technology ‡ Yes No
https://cpu.userbenchmark.com/Intel-Core-i7-3930K/Rating/1487#Specifications
https://cpu.userbenchmark.com/Intel-Core-i3-9100F/Rating/4054#Specifications

cidden hangisi daha iyi seçim cidden işlemciden en detaylı anlayan varmı oyun için bakmıyorum
sistem güçlü hızlı olsun sanal makine açcam bir de etik hackerlik için ccna falan onlara çalışmayı düşünüyorum ama ilerde acelesi yok.. birçok kişi yeni nesil olum arada 6 nesil var i3 al nanometre daha küçük diyebilir ama bilmiyorum aga weird bi kıyaslama 12 çekirdek var bi tarafta da nebileyim
Hiç kullanmadım yada hatırlamıyorum hep androidçiydim ben telefon alcam iphone'a yöneleyim mi 2.el bütçe 500 liraya kdr
cihaz akıcılığı önemli bi uygulama açarken internette surfte internet bankacılığı vs uygulamalr rahat açılsın
yani uyuz uyuz kasmasın bi komutu 5 10 saniye sonra yapmasın yeter başka bişeye bakmıyorum zaten sıkıldım sadelik iyi stabil cihaz lazım
4 4s 5 5s 6 hangisi iyi

5 yada 5s uzay grisi güzel görünüyor tutuş hissi de iyidir onun da beklentimi karşılar mı
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.137
İkinci El Bölümü Mesajları: 22
Konularının görüntülenme sayısı: 21.308 (Bu ay: 622)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 843 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.