Şimdi Ara

Sadece İnstagram'da Yürüyen Evlilikler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
7
Favori
38.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
182 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonuçta bir kere evleneceğiz. Her şey çok güzel olsun. Her şey gösterişli olsun. Arkadaşlarıma ve akrabalarıma hava atmam lazım. Düğün elbisem, makyajım, düğün salonu vs vs. her şey çok güzel olacak. Eee para? Kredi çekeriz aşkımm.

Balayı ise en az 10 gün olacak. Bol bol fotoğraf çekilip instagram'a yükleyeceğim. Arkadaşlarımın ağzı açık kalmalı aşkımmmm.

Evimizde olan huzursuzlukları hiç belli etmeyip mutluymuş gibi poz verip arkadaşlarıma hava atmalıyım.

Eşimi bir sürü borcun altına sokmuşum. Kimin umurunda ya. Ben lüks kahvaltı tabaklarımı masaya dizip story atacağım.

Son yıllarda İnstagram'da yürüyen evlilikler dikkatinizi çekmiştir. Her şey instagram olmuş. Hayatlarını oraya odaklamışlar. Sanki hep mutlular. Emin olun ki bu devirde evli insanların çoğu mutsuz. Evlerinde mutsuzluk hakim durumda.

Çiftler bir sürü borcun altına girip evleniyor. Ama hiçbir zaman gösterişten kaçmıyorlar. Çünkü hayatlarında instagram denen bir şey var. Eğer instagram olmasaydı bu kadar lükse kaçmazdı insanlar. Bu kadar borcun altına girmezdi.

Siz siz olun gösteriş yapacağım diye bir anlık hevesle evlenmeyin. Kızın aklına uyarsanız vay halinize.

• Beyler bütün mesele erkeğe bağlı. Kılıbık, sevgilisinin her dediğini yapan, sertlikten anlamayanlar erkekler yüzünden böyle şeyler oluyor. Şimdiki erkekler de bir gariplik var. Açıkçası kadın kıyafetlerinden pek farkı kalmayan kıyafetler giyen erkekleri kim ciddiye alsın? Ben bile birkaç aylık ilişkilerimde kız arkadaşlarımın canına okuyordum. Onları samimi arkadaşlarından ayırıyordum. Asosyal medya hesaplarını kapatıyordum. Bunları yapabilirsen ve yaptırabilirsen karşındaki kız da düzgün olur. Erkek sert olmadıkça daha çok çeker.
    Sosyal medyada yığınla mutluluk pozlarıyla dolu profillerden çok kişi tanıdım samimiyete bağlayınca ayrılık aşamasında olduklarını, geçimsizliklerinin hat safhada olduklarını öğrendim, hem de tamamında. O pozlar ne peki diye sorduğumda aldığım cevapla milletimizin dişi vatandaşlarının IQ seviyesinin tek hanelere yakın olduğunu farketmeniz pek zor olmuyor. "Arkadaşlarım hep yüklüyor ben yüklemeyim de onlara rezil mi olayım" diyerek monoton hayatını her gün eğlencelerde gününü gün eden modlarda gösteren milyonlarca bireyimiz var malesef Bir yandan iyi oldu bu sosyal medyanın yaygınlaşması insanların zeka seviyesini öğrenmenizde çok faydalı oluyor. Evliliğe gelecek olursak bu konu hakkında aslında geçmişte de çok şey yazdım artık pek yazacak bir şey de kalmadı. Sadece şunu belirteyim kafi , evlilik bu devirde yapılmamalı.
  • Senin çok takipçin yok diye laf atma instagrama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam yazdiklariniza sonuna kadar katiliyorum millet instagram icin yer icer yasar hatta evlenir oldu hersey birbirine karsi hava atmak yaris icine girmek malesef eskiyi özler olduk

• quote:

Orijinalden alıntı: --ThugLife--

Hocam yazdiklariniza sonuna kadar katiliyorum millet instagram icin yer icer yasar hatta evlenir oldu hersey birbirine karsi hava atmak yaris icine girmek malesef eskiyi özler olduk
    +

• eskiden insan sevilir esyalar kullanilirdi simdi insanlar kullanilir esyalar sevilir oldu.

bu insanlarla ayni dunyada yasamak ayni havayi solumak gercekten huzursuz edici.

@Cemil Meriç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ::Ashes:: -- 21 Kasım 2018; 21:4:52 >
  • Daha önce bu forumda bir konuda yazmıştım yine yazıyorum. Günümüzde kadınların büyük çoğunluğu artık ınstagram için evleniyorlar. Evlenip mutlu olma, bir aile kurma gibi durumlar artık geri planda kaldı. İlişkinin sevgililik dönemlerini, nişanlılık dönemlerini her anıyla artık bu sitede izliyorsun. Düğün hazırlıkları ve düğün günü paylaşılan fotoğraf ve videoları saymıyorum bile. Balayı, tatil, haftasonunda gidilen yerleri hep paylaşıyorlar. Üstüne bir de çocuk bekleniyorsa tamam. Ultrason cihazındanki görüntüsünden ilkokula başladığı güne kadar o çocuğun hakkında artık anne babası gibi her şeyi biliyorsun artık. Vallahi bu devirde düzgün birini bulmak çok ama çok zor.
  • İnstagram kullanmıyorum evleneceğim kişiye de kullandırtmayacağım.
  • Beyler bütün mesele erkeğe bağlı. Kılıbık, sevgilisinin her dediğini yapan, sertlikten anlamayanlar erkekler yüzünden böyle şeyler oluyor. Şimdiki erkekler de bir gariplik var. Açıkçası kadın kıyafetlerinden pek farkı kalmayan kıyafetler giyen erkekleri kim ciddiye alsın? Ben bile birkaç aylık ilişkilerimde kız arkadaşlarımın canına okuyordum. Onları samimi arkadaşlarından ayırıyordum. Asosyal medya hesaplarını kapatıyordum. Bunları yapabilirsen ve yaptırabilirsen karşındaki kız da düzgün olur. Erkek sert olmadıkça daha çok çeker.

• Kesinlikle katılıyorum

• kimin kocaaaaaaası buuuuuuuuuuuuuu
  • Instagram'ın şerrinden tanrıya sığınırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 12 Ocak 2021; 17:34:18 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • anasının evinde tarhanayı bulamayan kocasının evinde az pişmiş portakallı pekin ördeği arıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-89183934B

Senin çok takipçin yok diye laf atma instagrama
    Sadece İnstagram'da Yürüyen Evlilikler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ::Ashes::

eskiden insan sevilir esyalar kullanilirdi simdi insanlar kullanilir esyalar sevilir oldu.

bu insanlarla ayni dunyada yasamak ayni havayi solumak gercekten huzursuz edici.

@Cemil Meriç
    #Cemil Meriç

• Yalnız bu düşünce yapısına sahip bir kadını erkek olarak biz tercih ediyoruz ve evlilik aşamasına kadar geliyoruz. Gayet düzgün, birlikte yuva kurulacak kadınlar da var. Evlilik kötü bir şey değil, eşinizi seçerken dikkatli hareket etmeniz yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R_DeNiro -- 21 Kasım 2018; 23:35:39 >
  • Sadece çiftler mi, şehrinizdeki paylaşımlara bakın alayı ego tatmini ve hava atmak için birtane düzgün şey yok.
  • İnstagram için yaşıyan bir nesil geliyor ne yazık ki

• yurtdışındakileri araştırıyorum onlarda kullanıyor fakat bizim türkler gibi değil günde 50 hikaye atan insan gördüm ya utanmasa sıçarken hikaye atcak
  • Kesinlikle doğru kadın tüm hamilelik dönemlerini gösteriyor biraz özeliniz olsun ya ama bunun nedeni biz erkekleriz görüyoruz adam geliyo aşkım mıcık mıcık yahu bitane adamda karısına söz geçirtip kapat şunu ayıptor demiyor sebebi belli yoksa kadın gece sırtını dönecek 2+2=4 eder.

Kadın için evlilik bi başarıdır düğününden kınaya sosyal medyada atılan resimlere kadar özellikle hamile kalması bile bi prensib erkek burda bi materyal aslında

Ben çok evli gördüm lanet eden emin olun doğru eş falan yok abi her türlüsü beter.Erkek için evliliğin ne artısı var biri yazabilirmi ?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.