Şimdi Ara

| Qnoops | - South Park The Fractured But Whole %100 Türkçe Yama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
13
Favori
38.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • | Qnoops | - South Park The Fractured But Whole %100 Türkçe Yama

South Park The Fractured But Whole %100 Türkçe Yama

38970 Satır - 419000 Kelime

Çeviri : Qnoops

---------------------------

Geçtiğimiz günlerde oyunun DLC'leri de cracklendi. Oyunun ve yamanın hitap ettiği kitle az olduğundan dolayı; DLC çevirileri için acele etmiyorum, bir ara çevirebilirim.

---------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 21 Kasım 2019; 12:38:58 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 7:10:30 >
  • Elinize emeğinize sağlık. Oynamak için sabırsızlanıyorum. Hangi versiyonlarda çalışacak acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sarkis.Kısaohanyan -- 7 Mart 2018; 19:53:30 >
  • Oyunu oynar mıyım oynamaz mıyım bilmiyorum ama sen nasıl bir kralsın ya :)

• Tutankanum kullanıcısına yanıt
    ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 7:10:41 >
  • En güzel çeviri yöntemi yamanı bitir aç konunu tertemiz iş.

Yama için teşekkürler.

• Teşekkürler dostum.

Ne güzel bir site hazırlamışsın öyle

• Siz u-crewe bağlı olarakmı çalışıyordunuz sanırım onlarda yapıyordu bu yamayı. Valla helal olsun hem parasız çıkartıp hemde kısa sürede tamamladınız. Konu başlığınıda %60 ken falan açıp gereksiz hype yapmadınız tebrikler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tanser61 T kullanıcısına yanıt
    ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 7:10:48 >
  • inanılmaz yamayı ucrew sandım tebrik ederim hemde ücretsiz henüz denemedim ama bu kadar seviyorsanız konuya vakıf oldugunuz için heralde güzel komedi bi çeviri olmuştur diye tahmin ediyorum çok teşekkür ederim en kısa sürede deneyeceğim eksik olmayın elleriniz dert görmesinbağış içinde bilgiler ekleyebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgrk35k -- 7 Mart 2018; 21:34:23 >
  • Elinize sağlık. Çok bekleyeni vardı. Güzel bir çalışma olmuş. / Konu başlığını yayınlandı olarak değiştirdim.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Teşekkürler , elinize sağlık.

• Elinize sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 22 Temmuz 2018; 8:55:23 >
  • Elinize sağlık. Siz gerçekten adamın dibisiniz. Resmi girip samimi bitirdim ama gerçekten helal olsun bu devirde böyle insan bulmak kolay değil. Bazıları bağış isteyip yüzde kaç olduğunu bile söylemeye gereksinim duymazken, sizin bu yaptığınız onlara örnek olma niteliğinde. Konunun öne çıkarılması lazım.

• Eline sağlık hocam. Parayla çeviren ekibin eli ayağına dolanmıştır bunu görünce

Bu arada bağış alacaksan bi nebze yardım etmek isterim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R.Romanoviç -- 8 Mart 2018; 0:16:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Romanoviç

Eline sağlık hocam. Parayla çeviren ekibin eli ayağına dolanmıştır bunu görünce

Bu arada bağış alacaksan bi nebze yardım etmek isterim

Öncelikle tebrik ederim niye elimiz ayağımıza dolaşsın ne güzel işte emek verip yapan insanlar var birde kıymetini bilen insanlar olsa zaten bu alemde daha fazla iş yapılırdı ama seviyesiz insanlar olduğu için bu durumdayız. Kim olursa olsun birileri bir şey yapıyorsa destek oluruz. Ama kimse elini taşın altına sokmadığı için bu durumdayız. ve şu foruma bakın kaç adam akıllı kişi yama yapıyor onu inceleyin sonra bize taş atın. Tekrardan emeğine sağlık.

• Elinize sağlık.Uzun bir süredir bekleniyordu bu oyun.Allah razı olsun emeği geçen herkesten.

• Elinize sağlık, böyle güzel bir oyunun Türkçe olması gerekiyordu. Teşekkür ederim, nice çalışmalara.. :)

• Emeğinize sağlık ne zamandır keşke yapılsa dediğim ama pek ihtimal vermediğim bir oyundu. Başarınızın devamını dilerim

• oyunla hiç alakam yok ama. Helal olsun. Başarılarınızın devamını dilerim. Yama bitince konuyu açmanız takdire şayan. Valla helal olsun. Umarım diğer çevirmenlere örnek olursunuz. :))

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.