Şimdi Ara

| Qnoops | - South Park The Fractured But Whole %100 Türkçe Yama (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
13
Favori
38.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

Sadece söylentileri gördüm 'intihar etmiş' tarzında kaynak var mı? Yamayı indirecektim bir tuhaf oldum şaka gibi... Ayrıca normal yamayı indiremiyorum... Haliyle siteye girilmiyor nereden indirebilirim yamayı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExodiusS -- 14 Mart 2022; 4:36:12 >
  • Normal yama derken gold editon sürümü ilen uyumlu olan 1.3 versiyonu internette var. DLC siz düz sürümü için diyosan 1.0 yamasını da bir iki sitede mevcut bulamazsan haber ver link atarım. (Bu arada 1.3 versiyonunu kuracaksan ve çalışırsa oyunun dosyalarından 2 dosyayı bana atma şansın var mı)

• lennon54 kullanıcısına yanıt

Burdan indirdim sorunsuz çalışıyor. Site güvenilir ayrıca..

| Qnoops | - South Park The Fractured But Whole %100 Türkçe Yama

| Qnoops | - South Park The Fractured But Whole %100 Türkçe Yama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExodiusS -- 16 Mart 2022; 5:44:1 >
  • Link kırılmış.Yenileyebilir misiniz?

• Ben yamayı kurdum ama bende alt yazıda sadece,karakterler konuşunca Dil seçin yazıyor. Böyle bir hata alan var mı?

• Abi Allah için şu oyunu dlc lerini çeviricek bir gönüllü bulalım lütfen çevirelim yani ne gerekiyorsa kimsede yok çok güzel bir oyun dlc leri çevirilirse mükemmel tadından yenmez valla bir bakanak olalım şimdiden çok teşekkürler :)

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.