Şimdi Ara

They Are Billions - Türkçe Yama %100

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
4
Favori
10.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yapımcı dosyaları şifrelediği için sorun yaşanabilir. Test etmedim, geri dönüş yaparsanız sevinirim.

They Are Billions - Türkçe Yama %100 They Are Billions - Türkçe Yama %100 They Are Billions - Türkçe Yama %100
    They Are Billions - Türkçe Yama %100 They Are Billions - Türkçe Yama %100 They Are Billions - Türkçe Yama %100

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alys -- 29 Ocak 2020; 18:0:42 >

• ooo super haber ellerinize sağlık
  • wow ellerinize sağlık iyi çalışmalar
  • Kolaylıklar dilerim.
  • Teşekkürler.
    Çeviri durumu güncellendi.
  • Elinize sağlık, kolay gelsin.

Fontlar ne kadar iğrençmiş öyle, insanın gözlerini bozar.
  • Sağ olun.
    Maalesef, fontu değiştirmek için dosyasını aradım ama bulamadım.
  • Çeviri durumu güncellendi.
    Son güncelle ile font değiştirilebilir hale geldi. Değiştirmek isteyenler bu videoyu izleyebilir.
  • Yapımcı ile görüştünüz mü ? Belki sayenizde Resmi yama olur ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakkaanck -- 3 Şubat 2018; 22:3:1 >
  • burakkaanck kullanıcısına yanıt
    Resmi olması için iletişime geçmedim ama son güncelleme ile dil dosyası da dahil olmak üzere bazı dosyaları şifrelediler. Bunun için e-posta attım ama dönmediler(Sağ olsun modlama yapan bir arkadaş sayesinde dil dosyasını açabildim.)
  • Elinize emeginize saglik.Oyun surekli guncellendigi icin soruyorum yama oyunla birlikte guncellenecek mi? Ona gore satin alacagim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xxmodz64 X kullanıcısına yanıt
    Sağ olun. Şimdilik evet ama hayat bu, gelecek için söz veremem.
  • Teşekkürler, elinize sağlık. Oyunun geliştiricileri bu fontu kullanırken ne düşünmüşler acaba?
  • Teşekkürler elinize sağlık. Şu anda modu yükleyemiyoruz değil mi? %100 olunca kullanabileceğiz.
  • Kusuruma bakmayın, bilgisayar bozulduğu için kısa bir süreliğine ara verdim ve cevap yazamadım.

@BlogKaan
    Teşekkürler. Bilmiyorum ama eleştiriler üzerine font dosyasını paylaştılar. Bir sonraki paylaşımda 5 font seçeneği ekleyeceğim.

@ZorB3yi
    Şu anda indirilebilir durumda. Çeviri oranı %95. Buradan ulaşabilirsiniz.
  • kardeşim steamden aldığım orjinal 0.6.4 betada oyun açılmıyor dosyayı atınca haberin olsun
  • ResurrectedXiaomi R kullanıcısına yanıt
    Güncelledim. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A_L_Y_O_S_A

Güncelledim. Teşekkürler.

Bende onu haber vermeye gelmiştim saolasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: A_L_Y_O_S_A

Resmi olması için iletişime geçmedim ama son güncelleme ile dil dosyası da dahil olmak üzere bazı dosyaları şifrelediler. Bunun için e-posta attım ama dönmediler(Sağ olsun modlama yapan bir arkadaş sayesinde dil dosyasını açabildim.)

Kardeşim resmi olması bendcede güzel olur ama güncel çeviri dosyasını indirebileceğiz mi? Steam'den hiç oyun almadım.
  • Nezaman tamamlanır hocam ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.