Çavuş
25 Nisan 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bildiğiniz gibi harika bir serinin 3. oyunu 6 yılın ardından çıktı. Duyduğuma göre önceki oyunlar kadar çok diyaloğu yokmuş fakat hikaye olarak diğer oyunlarından farklı olacağını düşünmüyorum. Diğer oyunlarıda türkçe olduğu için seriyi tamamen türkçeye kazandırmayı düşünen var mı ?
Sorun tam olarak flexikey programı ile klavye ışığını değiştirmek istememle başladı arka ışık sekmesi yok programda defalarca silip temiz kurulum yaptım ama sonuç aynı. Hotkey klasörü içinde bulunan KbColorPicker adlı uygulama ile değiştirmek istediğimde ise maalesef sonuç değişmiyor. Klavyede sabit beyaz aydınlatma var tüm gün bu sorunla uğraştım format atıp temiz kurulum yapmamda cabası. Aynı sorunu yaşayıp çözümü bulan birisi varsa yardım ederse çok mutlu olurum.

Blender ile bu tarz modellemeler yapıyorum bu modellerin satışını yapabileceğim yerli ve yabancı site önerisi yaparsanız çok mutlu olurum.
Mümkün mertebe para sorunu yaşamayacağım siteler olursa çok iyi olur baktığım yabancı sitelerin geneli ödeme yöntemi olarak paypal kullanıyor ve buda bizim ülkede pek mümkün değil bildiğiniz gibi.

Şimdiden herkese teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 109
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 68 (Bu ay: 4)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 73 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.