Şimdi Ara

To the moon Türkçe yama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
11.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar OyunÇeviri bu oyuna resmi bir yama yapmış zaten steam de de gözüküyor dillerde ama oyunu satın aldım Türkçeye dair hiçbirşey yok. Dil kısmına geldiğimde Türkçe gözükmüyor. Anlamadım gitti güncellemeler de tam. Bu yamanın manuel kurulum için bir linki var mı?
     To the moon Türkçe yama

• Çok güzel konulu bir oyuna benziyor ayrıca eski oyunların görünümünde Breath of Fire serisi gibi.

Hemen bir göz atmalıyım.
  • Oyun çeviri ekibine mesaj attım sorun yapımcıdan kaynaklanıyor çözülecektir dediler. Madem böyle bir sorun olduğunun farkındalar dil dosyalarını atsınlar da manuel kurulum yapalım. Skyrim in türkçe yaması dahi korsanda dolaşırken bunu koymayarak bizi mağdur ediyolar. Anlamış değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskidhci -- 26 Ocak 2014; 23:43:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onallahmet

Oyun çeviri ekibine mesaj attım sorun yapımcıdan kaynaklanıyor çözülecektir dediler. Madem böyle bir sorun olduğunun farkındalar dil dosyalarını atsınlar da manuel kurulum yapalım. Skyrim in türkçe yaması dahi korsanda dolaşırken bunu koymayarak bizi mağdur ediyolar. Anlamış değilim

netıcede skyrım yamasının korsana dusmesı oyuncevırı ekıbının hatası degıl dostum adamlarında korsan yama yayınlama gıbı hıcbır zorunlulukları yok neden 'magdur edıyorlar' dedıgınıde hıc anlamadım bundan oncekı oyunları nasıl oynuyordunkı sımdı oyuncevırı ekıbıne bu kadar sert bır tepkı gosterıyorsun? bence kendılerı en ıyı cevırı ekıbıdır hangı projeye el attılarsa altından kalktılar ve basarılıda oldular, ekıbın maılıne karsılık vermesıne dua et der gıderım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ironmetal

quote:

Orijinalden alıntı: onallahmet

Oyun çeviri ekibine mesaj attım sorun yapımcıdan kaynaklanıyor çözülecektir dediler. Madem böyle bir sorun olduğunun farkındalar dil dosyalarını atsınlar da manuel kurulum yapalım. Skyrim in türkçe yaması dahi korsanda dolaşırken bunu koymayarak bizi mağdur ediyolar. Anlamış değilim

netıcede skyrım yamasının korsana dusmesı oyuncevırı ekıbının hatası degıl dostum adamlarında korsan yama yayınlama gıbı hıcbır zorunlulukları yok neden 'magdur edıyorlar' dedıgınıde hıc anlamadım bundan oncekı oyunları nasıl oynuyordunkı sımdı oyuncevırı ekıbıne bu kadar sert bır tepkı gosterıyorsun? bence kendılerı en ıyı cevırı ekıbıdır hangı projeye el attılarsa altından kalktılar ve basarılıda oldular, ekıbın maılıne karsılık vermesıne dua et der gıderım.

Çeviri ekibini yıllardır takip ederim ve birçok yamasını kullandım her zaman da savunduğum, arkasında durduğum bir ekiptir (hala öyle, to the moon u hiçbir zaman Türkçe oynayamasam da bu değişmez) fakat söylemek istediğim Türkçe yama için orijinal alan insanlara böyle bir sorun olacağı söylenmedi ve şimdi de bu sorun çözülmüyor. Üstelik çözüm çok basit. OyunÇeviri yaptığı yamaların %95 ini kendi sitesinde yayınlıyor biz de alıp manuel kurulum yapıyoruz. Bunu da öyle yapsa ne olur? Yapmamasının nedeni nedir sorum bu.

Not: Korsana yama yayınlama zorunlulukları yok, aksini iddia etmedim korsan oyun oynama gibi bir alışkanlığım da yoktur. Zaten benim dediğim orijinal alanlar için

• oğlum hiçbir duygusallık izi taşımayan ben koca adam ağladım ya , parasını verip alın oynayamayan kalmasın.
  • hocam algı farkı. oyunun sunumuna işlenişine tek bir lafım yok. konusu yerinde sıkmayan bir oynayışı güzel bir hikayesi mevcut ancak benden kaynaklı mı bilmiyorum ancak tad alamadım. hüzünlenemedim.
    TWD telltalegames in ilk oyununda yaşadığım hüznü beklediğim için sanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kavil

hocam algı farkı. oyunun sunumuna işlenişine tek bir lafım yok. konusu yerinde sıkmayan bir oynayışı güzel bir hikayesi mevcut ancak benden kaynaklı mı bilmiyorum ancak tad alamadım. hüzünlenemedim.
    TWD telltalegames in ilk oyununda yaşadığım hüznü beklediğim için sanıyorum.

Sonunda benim gibi düşünen birini buldum. Oyuna bir lafım yok ama herşeye ağlayan ben bir damla gözyaşı dökmedim. Neden bilmiyorum hikayeye mi kendimi kaptıramadım anlamadım fakat hiçbir duygulanma olmadı yani. Ki ben normal bir insana göre 5-6 kat daha çok duygulanan bir insanım herhangi bir filmde falan
  • Oynayın oynattırın harika bir oyun olmuş bende biraz geç olsada dün bitirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: feckless

Oynayın oynattırın harika bir oyun olmuş bende biraz geç olsada dün bitirdim.

2 dolara dün aldım :) çok güzel bir oyun olmuş.

Snes Hastası biri olarak bu görüntü tarzında oyun oynayarak büyüdüm ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

quote:

Orijinalden alıntı: feckless

Oynayın oynattırın harika bir oyun olmuş bende biraz geç olsada dün bitirdim.

2 dolara dün aldım :) çok güzel bir oyun olmuş.

Snes Hastası biri olarak bu görüntü tarzında oyun oynayarak büyüdüm ben.

Aynen üstad biz aynı neslin cocuklariyiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • VII_outLaw kullanıcısına yanıt
    kardeşim merhaba ben biraz yabancısıyım bu tarz şeylerin ama bu oyunu nasıl indireilirm orjinal olarak en başta ne yüklemem lazım ödemeyi nasıl yapıcam nasıl türkçe yapıcam hiçbir bilgim yok malesef :(
  • oyuna baktımda 10 $ bunu daha uyguna alamazmıyız
  • quote:

Orijinalden alıntı: smhyprk

oyuna baktımda 10 $ bunu daha uyguna alamazmıyız

Ben bir dolara aldım. Kampanyalar oluyor takip etmek lazım dijital oyun platformlarında.

Steam'e üye olunuz diyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smhyprk

oyuna baktımda 10 $ bunu daha uyguna alamazmıyız

Forumda daha uyguna satan arkadaşlar görmüştüm, bu hikayesi güzel ve Türkçe oyunu herkesin oynaması gerekiyor bence
  • Orange20 kullanıcısına yanıt
    bana yardımcı olurmusun kardeşim nasıl bulacam
  • smhyprk kullanıcısına yanıt
    Forumda arama yaparak veya [İkinci El - Sıcak Fırsatlar - Ödüllü Anket] » İkinci El » Orjinal oyunlar » PC » bu bölüme bakarak ulaşabilirsin, ben daha önce karşılaştığıma eminim
  • Steam indirim günlerinde ve ya bundle'larla daha uygun fiyata alabilirsiniz. Oyunun konusu çok güzeldir, tavsiye ederim.
  • Oyun harika otesi, grafiklere takilan biri degilseniz bu harika hikayeye bir goz atin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında Steam'den para verip indirmene gerek yok, Sitelerde To The Moon türkçe korsan olanlarıda var ordan indirebilirsin hem türkçe hem bedava ama adı üstünde korsan sen bilirsin. To The Moon Türkçe Korsan İndirme Linki :http://www.oyunindir.club/to-the-moon-indir-full-turkce.html
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.