Şimdi Ara

İTOPYA mı bir daha ASLA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
0
Favori
25.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
241 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 21 ocakta 2 tane corsair sp 120 kasa fanı siparişi verdim çünkü bir tek burda bulabildim birazda acil durum. Siparişi vermeden arıyıp kontrol ediyim dedim. İnat ettim bekledim telefonda 38 dakika sonunda açtı biri telefonu. Fanları sordum kontrol ediyorum dedi. Tamam mevcut sıkıntı yok dedi bende verdim siparişi 21 ocak salı günü yani. Akşama doğru bi bakıyım dedim çıkmamış dedim yarına kaldı. Neyse yarın oldu bitti yine ses yok. Ben 24ü cuma günü yine 45 dakika falan bekleyerek ulaştım bunlara. Gün bitmeden verin bari belki yarın elime ulaşır tamam tamam dediler. Sonuç yine kargolanmadı hiç bir bilgilendirme yok. Cumartesi bir umut bekledim belki insafa gelir verirler kargoya diye ama olmadı. Bende pazar günü yani 26 ocakta sistem üzerinden iptal tuşuna bastım. İptal ne zaman onaylandı dersiniz 29 ocak ta. Çok mağdur eden rezil firma gördüm ama bunlar kararlı birinciliğe. Yok yere 8 günümü yediler. Sonra biraz bakındım bir tek benim başıma gelen birşey değilmiş tarzları buymuş. Mağdur etmek. Paylaşıyım bilgilendiriyim dedim. Gidip mağzadan alır çıkarsın ona bişey diyemem ama internet tarafı rezil adamların.

• Valla bu tarz sitelerden alışveriş yapanlar biraz da kendileri kaşınıyorlar. Çünkü ben bir siteden alışveriş yapmadan önce direk google da aratarak yorumlara şikayetlere bakıyorum. İtopyanın onlarca konusu var forumda ve google a girince çıkıyor. İnsanlar bile bile lades diyor ve ben anlamıyorum. Ya sizin emeksiz kazandığınız para çok ya da yazılan çizilen yorumlara yani insanlara güvenmiyorsunuz. Geçen birisi VATAN dan ürün mü alınır alan da enayidir tarzı bir konu açmış. Yorum yazmamamak için kendimi zor tuttum, yazmadımda. Kardeşim Vatandan çok güzel ürün alınır, en azından elimle dokunuyorum, sağını solunu inceliyorum ürünün başına birşey geldiğinde gideceğim yer belli elimle teslim ediyorum. Heleki birde özel gün indirimlerini yakalarsanda tadından yenmiyor. Şimdi söyle bana niye Vatandan alışveriş yapılmaz. Şimdi konuyu açan arkadaşı ayrı tutuyorum çünkü o bir tek İtopyada görmüş ürünü fakat yinede bu siteyi biraz araştırması gerekiyordu.
    Sakın ama sakın şu YouTube’lara kanıp da buradan alışveriş yapmayın beni de serviste mağdur ettiler. 1 yıl önce hazır sistem aldım. Thermaltake Kasamın içindeki fanları kontrol eden fan kontrolcüm bozuldu. 2 aydır serviste ses seda yok zaten müşteri hizmetleri yok. Geçen zar zor ulaştım. Ürün bizde bekliyor kasa olmadan servis kabul etmiyor diye bir cevap aldım. Ya kardeşim insan arar mail yazar ulaşır değil mi ? Pes doğrusu. Bir daha itopya mı asla
  • Geçmiş olsun hocam.

https://forum.donanimhaber.com/itopya-rezilligi-guncellendi--140850726-5

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uyurgezzer kullanıcısına yanıt
    Saolasın. Konusu bile varmış baksana
  • ROUGE44 R kullanıcısına yanıt
    biraz araştırıp alsaydınız keşke.

konuyu ben açmıştım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uyurgezzer

biraz araştırıp alsaydınız keşke.

konuyu ben açmıştım.
    Almak istediğim fan orda vardı bi tek ne yazikki. Kötü bir tecrübeyle uzak durulması gerektiğini öğrendim
  • Ben bunu gördüğüm tüm itopya konularında paylaşacağım yalansa bana mesaj atsınlar direk vereyim bilgilerimi dava açsınlar.

Hazır kasa bir sistem aldık. Kargoda zarar görmesin diye demonte gelen ekran kartı için kasaya konulan vidaları koymamışlar, ramlerin üzerindeki jiletin bile çıkartılmamış ne de söyledikleri gibi anakart güncellemesi yapılmış. Bunları yazdım kendilerine ama arayıp bir ağa kusura bakma demediler. Kendisiyle alışverişimiz son buldu böylelikle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BilimselProgramci -- 13 Şubat 2020; 10:33:30 >
  • WarSaw kullanıcısına yanıt
    Rgb olmayanı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi arada aynı oranda teknobiyotikten memnun kaldigimi belirtmek isterim 3 siparisim oldu bu itiopyadan fan beklerken sirasiyla önce ssd siparis ettim ayni gun kargoladilar sonra cumartesi gecesi islemci sipari verdim pazar gecesi fikrimi degistirip iptal ettim pazartesi sabah 10 da direk onayladilar iptal islemini. 2 gun öncede psu siparisi verdim yine ayni gun kargoya verdiler. Ayrica sistemdeki hesabim bolumu uzerinden bilgilendirmeleri cok hosuma gitti. Mesela faturanizi kestik kargoya vericez bugun gibi. Zaten ucuzun pesinde degilim hizmet iyi olsun istiyorum simdilik cok memnun kaldim hizmetlerinden

• Sanirim biraz sans isi benim siparislerim genelde 2 gunde kargolanip gonderildi fakat sikayetvar a bakinca da birsuru gonderim sikayeti.

• Bir klavyeyi 10 15 günde kargoya verebildiler Allah'tan sistemi burdan toplamadım kafayı sıyırırdım. Aynı anda n11 hepsiburada amazon.de den bile verdiğim siparişler en geç bir haftaya teslim oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Desxz

Sanirim biraz sans isi benim siparislerim genelde 2 gunde kargolanip gonderildi fakat sikayetvar a bakinca da birsuru gonderim sikayeti.
    Bu kadar şikayete şans işi diyip bu rezalet hizmetin ustunü örtmeyelim lütfen

• Valla bu tarz sitelerden alışveriş yapanlar biraz da kendileri kaşınıyorlar. Çünkü ben bir siteden alışveriş yapmadan önce direk google da aratarak yorumlara şikayetlere bakıyorum. İtopyanın onlarca konusu var forumda ve google a girince çıkıyor. İnsanlar bile bile lades diyor ve ben anlamıyorum. Ya sizin emeksiz kazandığınız para çok ya da yazılan çizilen yorumlara yani insanlara güvenmiyorsunuz. Geçen birisi VATAN dan ürün mü alınır alan da enayidir tarzı bir konu açmış. Yorum yazmamamak için kendimi zor tuttum, yazmadımda. Kardeşim Vatandan çok güzel ürün alınır, en azından elimle dokunuyorum, sağını solunu inceliyorum ürünün başına birşey geldiğinde gideceğim yer belli elimle teslim ediyorum. Heleki birde özel gün indirimlerini yakalarsanda tadından yenmiyor. Şimdi söyle bana niye Vatandan alışveriş yapılmaz. Şimdi konuyu açan arkadaşı ayrı tutuyorum çünkü o bir tek İtopyada görmüş ürünü fakat yinede bu siteyi biraz araştırması gerekiyordu.

• ROUGE44 R kullanıcısına yanıt
    Ortmeye calismiyorum bu konuda cok fazla sikayet var zaten. İlk vukuatı degil itopyanin

• Ürünleri çok sattığı için satıcıları doymuş durumda bu yüzden hiç sallamıyorlar .Gidip oradan almak da hata zaten.2 kuruş ucuz diye herkes atlıyor ne varsa o sitede anlamadım gitti.
  • Enis Kirazoğlu reklamını yapıyor diye alayım demistim bende parçaların bir kısmını parçalarda bir problem yok ama müşteri hizmetleri çok kötü gerçekten dediklerinizi aynen yaşadım bende bir daha alışveriş yapmam.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.